1 rok numerologiczny

1 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

1 rok numerologiczny – nowy początek, nowe możliwości, energia, entuzjazm


Rozpoczynasz nowy cykl dziewięcioletni. 1 rok numerologiczny to czas nowych początków, nowych znajomości, nowych planów i pomysłów, rok zmian. W każdym razie pojawią się możliwości i szanse dokonania przebudowy swojego życia w różnych jego dziedzinach. Potrzebujesz zacząć wszystko od nowa? Teraz jest świetny czas ku temu. Właściwie bez Twojego udziału i żadnego wysiłku los będzie podsuwał Ci nowe drogi. Twoim zadaniem będzie tylko wybranie odpowiedniej i ruszenie nią. Przepełniać Cię będzie energia, entuzjazm i optymizm. Pamiętaj, otworzą się możliwości, ale potrzebna jest Twoja inicjatywa, wysiłek i chęci.


miłość/związki:

1 rok numerologiczny to świetny czas na nową miłość. Osoby samotne mają wielką szansę na spotkanie życiowego partnera. Pamiętaj jednak – w domu go raczej nie spotkasz. Nie zagłuszaj w sobie naturalnej teraz potrzeby kontaktów z ludźmi. Odnów stare znajomości, zapisz się na jakiś kurs, wejdź na portal randkowy… Możliwości jest wiele a z pewnością gdzieś tam czeka na Ciebie miłość Twojego życia. W związkach niesformalizowanych mogą zapaść decyzje o małżeństwie. Pierwszy rok numerologiczny to też czas na powiększenie rodziny – zarówno planowane, jak i nie. W trudnych związkach, o ile taka decyzja nie zapadła w poprzednim 9 roku, teraz może nastąpić rozstanie.


praca/finanse:

1 rok numerologiczny niesie poprawę w sprawach zawodowych i finansowych. To nowe możliwości zarobkowania – nowa praca, możliwość awansu w obecnej, może własna działalność gospodarcza? Odniesiesz sukces i zyskasz niezależność – wykorzystaj tylko te możliwości, które się pojawią. Nie przegap swojej życiowej szansy. Masz jakieś zaległe należności, niewyjaśnione sprawy w bankach, urzędach? Teraz odblokują się i jest wielka szansa, że będziesz cieszyć się sukcesem.


Twoje życie nabiera właśnie tempa

Niewykluczone, że zmienisz miejsce zamieszkania, wybierzesz się w podróż życia lub zrobisz coś równie mało dotychczas możliwego. To już nie będzie ten miejscami marazm z poprzedniego roku. Nie czekaj na pojawienie się okazji, sam ich szukaj. Działaj! Od Twojej aktywności w tym roku będzie zależeć kolejne 8 lat. Teraz wyznacz sobie cele, bądź konsekwentny i działaj! Czas Ci sprzyja.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *