1 rok osobisty

1 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

1 rok osobisty to czas początków, rok wszystkiego, co nowe


1 rok osobisty sprawia, że przepełnia Cię entuzjazm, odwaga, czujesz przypływ nowych sił. Czujesz, że wszystko możesz. Wiele spraw w swoim życiu możesz przewartościować, ujrzeć je z innej perspektyw. Starasz się być niezależny, odważny, kreatywny, zdecydowany. Zechcesz inicjować nowe projekty, może dokonać jakiś istotnych zmian w swoim życiu. Bądź otwarty na wszystkie pojawiające się szanse – korzystaj z nich a co najmniej sprawdzaj. Zapomnij o tym, co Cię do tej pory krępowało, zapomnij o przeszłości. Właśnie zaczyna się NOWE w Twoim życiu i Ty sam możesz zmienić się wewnętrznie, zmienić swoje potrzeby i priorytety.


miłość/związki

Będziesz bardzo niezależny, zbyt dominujący, czasami egocentryczny, mało skłonny do kompromisów. Trudno z takimi nastawieniami budować trwałe relacje. Będziesz czuł wielką rezerwę do małżeństwa jako formy związku. Może zechcesz nawet zmienić długoletniego partnera, jeżeli poczujesz, że ten zbyt Cię ogranicza.  Niewykluczone, że w tym roku spotkasz nową miłość, ale na związek formalny będziesz zbyt niezależny. Możesz za to spodziewać się chwilowych zauroczeń, nagłych porywów serca.


praca/finanse

Może to będzie nowa praca, związana z tym zmiana miejsca zamieszkania, może zechcesz rozpocząć swoją własną działalność gospodarczą lub zmienić kierunek dotychczasowej. Może nagle zechcesz zwiększać swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe i rozpoczniesz studia podyplomowe, może jakiś kurs.  Będziesz chciał mieć więcej i lepiej, niż masz obecnie. Z Twoim entuzjazmem do działania, z rozpierającą Cię energią, masz wielkie szanse na sukcesy.


Wszystko rozpoczęte w pierwszym roku osobistym zaowocuje Ci w latach kolejnych. W tym roku nadajesz kierunek swojemu życiu na kolejne 9 lat. Korzystaj więc z szans i okazji, jakie przyniesie ten rok.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *