2 rok numerologiczny

2 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

2 rok numerologiczny – wyczekiwanie, wyciszenie, praca w grupie

2 rok numerologiczny to czas wyczekiwania. Twoje życie zwalnia – i jest to bardzo widoczne w porównaniu z rokiem 1. W 1 roku zainicjowałeś działania, zasiałeś ziarno. Teraz odpoczywasz po trudach i szybkim tempie roku poprzedniego. To czas wyciszenia, dobrania odpowiedniego towarzystwa, czas stabilizacji i relaksu.


miłość/związki:

W związkach minął już czas gwałtownego zauroczenia. Teraz przychodzą refleksje na temat tego co Was faktycznie łączy, czy Wasze relacje są poprawne i satysfakcjonujące dla obydwojga. To czas ustalania ról w Waszym związku. Jeżeli więc w poprzednim roku Wasze relacje układały się świetnie, to teraz dane Wam będzie doskonałe porozumienie. Jeżeli nie dotarliście się w poprzednim roku, teraz możliwy kryzys. Gdy nie udało Ci się znaleźć partnera w poprzednim roku, jego brak będzie teraz bardzo odczuwalny. Będziesz intensywniej szukać swojej połówki. Wibracja 2 temu jednak sprzyja. 2 to czas nawiązywania nowych znajomości i romansów.


praca/finanse:

W życiu zawodowym i finansowym to również czas spowolnienia i kontemplacji tego, co udało się zdobyć w roku poprzednim. Nie irytuj się, że Twoja kariera i zarobki nagle zwolniły. Przyjrzyj się swojemu dorobkowi i swoim osiągnięciom. Zdecyduj co warto kontynuować a co nie jest tego warte. Obecny rok to czas adaptacji do tego, co zdobyłeś w roku poprzednim. Zasiałeś ziarno a teraz czekasz na to, co z niego wykiełkuje. W pracy warto dbać o dobre relacje ze współpracownikami. Przecież w poprzednim roku byłeś nastawiony na sukces, byłeś niecierpliwy i mało wyrozumiały. Twoje życie zwalnia. Potrzebujesz teraz innych ludzi przy sobie. Naucz się więc dyplomacji i tolerancji dla ludzkich słabości.


zdrowie:

W 2 roku numerologicznym zwróć uwagę na swoje zdrowie. Zregeneruj siły po poprzednim roku, odpocznij. Możesz podlegać jakimś zmiennym stanom emocjonalnym – raz wszystko będzie w porządku a za chwilę będziesz uważać, że wszyscy są przeciwko Tobie. A to tylko Twoja nadwrażliwość. Możesz mieć tendencje do wyolbrzymiania wszystkiego – niepotrzebnie. Odpocznij więc.


Czas zwolnił…

Odbuduj więc relacje z przyjaciółmi. Ciesz się tym, co osiągnąłeś w roku poprzednim. Skoro życie zwolniło, może zechcesz poszerzać swoją wiedzę, zapiszesz się na jakiś kurs. 2 sprzyja zdobywaniu wiedzy. Ciesz się więc życiem, ludźmi wokół siebie i z ufnością czekaj na to, co przyniesie Ci los.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *