2 rok osobisty

2 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

2 rok osobisty to nie jest czas działania a przyciągania


Pozwól więc sprawom samym się toczyć, nic nie przyśpieszaj. Może nawet wydawać Ci się, że nic się nie dzieje, że jest wręcz nudno, bo wszystko zwolniło. Wiele spraw, które rozpocząłeś w poprzednim roku, ulega zahamowaniu. Nie ma możliwości okazania własnej mocy sprawczej, bo i okoliczności temu nie służą, i Tobie nie za bardzo się chce. 2 rok osobisty wykorzystaj na zaadoptowanie się do nowych warunków życia, które przyniósł poprzedni rok.


miłość/związki

Inni ludzie będą Ci potrzebni w tym roku. Będziesz potrzebować ich obecności, ich pomocy, współpracy z nimi. Osoby samotne łatwo  stworzą związek, bo akurat w tym roku mają silne nastawienia pro-związkowe. Możliwe jest również podwójne życie uczuciowo-partnerskie – jednocześnie w 2 związkach. W stałych związkach może przydarzyć się jakiś sprawdzian uczuć. Za to bardzo łatwo znaleźć przyjaciela, nawet Bratnią Duszę. A wszystkiemu towarzyszą rozterki, wątpliwości, niezdecydowanie. W tym roku jednak bardzo potrzebujesz harmonijnych relacji z innymi.


praca/finanse

Wiele propozycji, wiele możliwości – a wszystkie niepewne i budzące Twoje wątpliwości. Do wszystkich podchodzisz ostrożnie i rozwagą, choć czasami górę biorą uczucia i nastroje a nie zdrowy rozsądek. Stąd bardzo łatwo w tym roku po prostu źle wybrać. Potrzebujesz rady, pomocy, wsparcia kogoś bliskiego, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję w tej – i właściwie w każdej innej – sferze.


Jakkolwiek będzie Ci towarzyszyć wiele wątpliwości, wahań, huśtawek nastrojów, zbieraj siły, rób plany, ucz się, zdobywaj informacje. Nie szukaj okazji zmian, one same się pokażą – ale wydaje się, że tylko w związku ze współpracą z innymi.


2 rok osobisty no czas na regenerację po roku pierwszym, na relaks, na odpoczynek. Na cierpliwe wyczekiwanie zmian, które przyniesie rok kolejny.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *