3 rok numerologiczny

3 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

3 rok numerologiczny – zabawa, beztroska, spotkania towarzyskie

Po spowolnieniu w 2 roku numerologicznym, teraz znowu Twoje życie nabiera tempa. W 1 roku wyznaczyłeś mu kierunek, w 2 roku odpoczywałeś po trudach 1 a 3 rok numerologiczny pokazuje już pierwsze zwiastuny konsekwencji Twoich wyborów i masz możliwość dokonania ewentualnych poprawek i zmian. Twoje działania nie wymagają przy tym zbyt wielkiego wysiłku. Wszystko przychodzi Ci łatwo. Masz potrzebę bycia docenionym a przynajmniej zauważonym. Życie podsuwa Ci wiele okazji, żeby tę potrzebę spełnić i przybliżyć Cię do celu, który obrałeś w roku 1.


miłość/związki:

3 rok numerologiczny to czas Twojego wielkiego otwarcia na innych ludzi. Masz ochotę na spotkania towarzyskie, błyszczysz, bije od Ciebie czar, urok, uwodzicielski magnetyzm i pewność siebie. Chcesz pięknie wyglądać i dobrze czuć się we własnym ciele. Kupujesz więcej ubrań, kosmetyków, więcej wydajesz na swoje zachcianki. Nic więc dziwnego, że w tym roku może trafić się Ci namiętny romans – i to nie tylko wtedy, gdy jesteś wolny. Nawet w związkach wydawałoby się pewnych i trwałych może zdarzyć się „chwila zapomnienia”. Gdy jednak potrafisz oprzeć się pokusom, Twój związek rozkwitnie, stanie się bardziej namiętny, będziesz mieć większą ochotę na eksperymentowanie w łóżku, zakochasz się w partnerze na nowo. Niewykluczone powiększenie rodziny. Gdy jesteś samotny, bez problemu wreszcie znajdziesz drugą połówkę. Któż by oparł się błyszczącej osobie w 3 roku numerologicznym, która wyruszyła na podbój świata?


praca/finanse:

Praca i finanse? Bezrobotni otrzymają ofertę pracy i to przypuszczalnie nie jedną. Pracujący mogą zmienić zakład pracy, łatwiej otrzymać awans lub podwyżkę. Gdy masz własną firmę, klienci będą płynąć do Ciebie szerokim strumieniem. Pracuj, nie rozpraszaj się, łap i wykorzystuj okazje. Wykorzystuj też docierające do Ciebie informacje. 3 to rozmowy i komunikacja. Podnoś własne kwalifikacje. Nauka obcych języków przyjdzie Ci z łatwością. Słuchaj też tego, co ludzie mówią, czytaj, co piszą – tam będzie coś, co pomoże Ci odnieść sukces zawodowy i finansowy. Pieniądze będą płynąć z różnych źródeł – zechciej tylko schylić się i je podnieść. Rok szczególnie udany dla twórców – pisarzy, malarzy, dziennikarzy, fotografów… Chcesz rozpocząć pisanie bloga? Sprzedaż własnoręcznie robionych rzeczy? Kiedy, jak nie teraz? Działaj! Czas Ci sprzyja.


Doceniaj więc ten czas i to, co masz

Ciesz się każdą chwilą. Nieś radość innym. Łap szanse i okazje a zaprocentuje Ci to w kolejnych latach. Nie trać jednak czasu włącznie na zabawy. Zachowaj umiar. Wykorzystaj konstruktywnie ten łatwy okres w Twoim życiu. Wynieś z niego jak najwięcej dla siebie.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *