3 rok osobisty

3 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

3 rok osobisty to świetny czas na życie towarzyskie, rozrywki, przyjemności, podróże, na korzystanie z życia


Będziesz tego potrzebował i będziesz to chciał sobie od życia wziąć. 3 rok osobisty to z pewnością najszczęśliwszy i najbardziej beztroski czas w całym dziewięcioletnim cyklu numerologicznym. Poszerzysz krąg znajomych, powiększysz swój zasób informacji, poszerzysz własne perspektywy widzenia niektórych spraw – a to wszystko w miłej, przyjemniej, czasami zabawowej atmosferze. Będziesz miał tendencję do przesady, do rozrzutności, bo przeważnie nie ceni się tego, co łatwo przychodzi – panuj nad tym, bo na kolejny tak łatwy czas będziesz musiał długo czekać.


miłość/związki

Poczujesz się atrakcyjny osobiście, towarzysko, seksualnie. Z taki wewnętrznym nastawieniem trudno będzie Ci się oprzeć. Zawrzesz wiele nowych znajomości, zakochasz się – może nie raz. Gdy jesteś singlem – bez problemu znajdziesz parę. Gdy jesteś w związku nieformalnym, zechcesz go sformalizować. Niewykluczona chęć powiększenia rodziny. Gdy mieliście w związku kryzys, w tym roku łatwo będzie go rozwiązać. 3 rok osobisty sprzyja wszelkiego rodzaju związkom – od towarzyskich po małżeńskie.


praca/finanse

Poczujesz potrzebę osiągnięcia więcej, niż masz. Zechcesz urzeczywistniać swoje pomysły, realizować nowe projekty, podnieść poziom swego życia – i będzie Ci to łatwo osiągnąć. Rok szczególnie dobry dla handlu oraz wszelkiej działalności artystycznej i opartej na słowie. Właśnie teraz zyskujesz szczególnie dobre widoki na poszerzenie zakresu działalności i swoich wpływów.  Łatwo dostać awans w pracy, łatwo o podwyżkę. Im więcej swojej energii włożysz, tym więcej dostaniesz – a wszystko będzie  przychodzić łatwo, prosto i przyjemnie.


W tym roku zobaczysz swoje życie i swoje sprawy z nowej perspektywy. Możesz dokonać zmian w każdej sferze i w każdym zakresie. Będziesz czuł się wyjątkowo, jak nigdy. Dobrze wykorzystaj ten czas.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *