4 rok numerologiczny

4 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

4 rok numerologiczny – praca, stabilizacja, wyhamowanie życia

Czas beztroski minął. 4 rok numerologiczny sprawia, że zmieniasz swoje spojrzenie na świat i priorytety. Działasz poważnie, odpowiedzialnie i konkretnie. Dążysz do stabilizacji, chcesz mieć pewność tego, co masz. Unikasz ryzyka i wszelkich okazji. Cenisz sobie własny spokój. Bardziej skupiasz się na swoich bliskich i osobach od Ciebie zależnych. Chcesz czuć się w życiu bezpiecznie i wygodnie. To bezpieczeństwo i wygodę starasz się też zapewnić rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Życie przyhamowało i jest Ci z tym dobrze.


miłość/związki:

W związkach szaleństwo uczuciowe zmienia się w miłość spokojną. Cenisz sobie wzajemną bliskość, przyjaźń, troskę o siebie nawzajem. Dbasz o partnera, chcesz dać mu wszystko, co najlepsze. Jeżeli w poprzednich latach byłeś w związku nieformalnym, teraz zapragniesz małżeństwa, wspólnego domu, dzieci, psa, kota – rutyny po prostu. Na flirty i romanse pozamałżeńskie nie masz ochoty. Jeżeli w poprzednich latach w Twoim związku coś się psuło, teraz może przydarzyć się kryzys, jednak na zerwanie i rozstanie nie będziesz gotowy. Boisz się zmian w życiu. Cierpisz bardziej, niż w innych latach, jeżeli mimo wszystko trzeba będzie od partnera odejść a i tak tę decyzję będziesz starał się odkładać jak najdłużej. Singlom w tym roku trudno będzie znaleźć partnera. Ten rok powinien być rokiem skupienia się na sobie, pokochania siebie, docenienia, nauczenia się bycia szczęśliwym samym ze sobą. Jesteście mało przebojowi, podejrzliwi, wolicie być sami, niż ryzykować związek, który może się nie udać. Jest trudniej, ale nie oznacza, że to niemożliwe.


praca/finanse:

4 rok numerologiczny to rok pracy – rzetelnej, konsekwentnej. To rok ugruntowania swojej pozycji zawodowej. To, co zdobyłeś w poprzednich latach tymczasem Ci wystarczy. Jeżeli wszedłeś w ten rok z jakimś niedosytem w karierze, trudno będzie Ci wywalczyć awans, podwyżkę czy zmianę pracy na lepszą. Tymczasem osiągnąłeś wszystko, co możliwe. Bardziej będzie Cię interesować czy Twoja praca zapewnia byt Tobie i Twojej rodzinie, niż czy da Ci satysfakcję. Nie oznacza to, że nie będziesz analizować swojego dorobku. W 4 roku robimy wstępny bilans poprzednich 3 lat. Możesz dojść do wniosku, że to nie ta firma, nie ten zawód. Możesz mieć ochotę na korektę zawodową lub nawet rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Jednak podjąć decyzję o zmianach jest teraz bardzo trudno. Trudniej jest również zdobyć wymarzoną pracę osobom bezrobotnym. Bierzcie co jest na rynku. W przyszłym roku zmienić pracę będzie łatwo.


zdrowie:

Uważaj na zdrowie w tym roku. Nie lekceważ żadnych objawów chorobowych. Może nawet zajść potrzeba kompleksowej diagnostyki zdrowotnej.


4 rok numerologiczny to taki wstępny bilans dziewięcioletniego cyklu numerologicznego

Masz chwilę – rok – na podsumowanie i dokonanie ewentualnych poprawek. Za chwilę bowiem Twoje życie znowu przyśpieszy.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *