4 rok osobisty

4 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

4 rok osobisty to czas pracy, intensywnego wysiłku włożonego w ugruntowanie tego, co zdobyłeś do tej pory i na zbudowanie sobie nowej, lepszej przyszłości


4 rok osobisty zdecydowanie zawęża Twoje życiowe perspektywy. W poprzednim czułeś, że wszystko możesz a teraz ciągle pojawiają się kolejne sprawy, którymi musisz się zająć. Ograniczasz rozrywki, ograniczasz przyjemności, masz więcej cierpliwości, chcesz być bardziej konsekwentny, chcesz ukierunkować swoją energię na poprawę swojego bytu. Masz skłonności do pesymizmu, do zniechęcenia. Możliwe przemęczenie i fizyczne, i psychiczne – dlatego dbaj o zdrowie.


miłość/związki

Ważna będzie dla Ciebie rodzina i dobre w niej stosunki. Będziesz dążył do tego, żeby była odpowiednio zabezpieczona i żeby zaspokojone były jej wszelkie potrzeby. Twoim priorytetem będą dobre rodzinne relacje. To przecież w gronie rodzinnym odpoczniesz od trudów dnia codziennego. Gdy jesteś singlem 4 rok osobisty pozwoli spotkać kogoś, z kim nawiążesz poważną i trwałą relację – przecież teraz tylko na takich Ci zależy. Małżeństwa zawarte w 4 roku osobistym są trwałe i na lata.


praca/finanse

W tym roku to ważna dla Ciebie sfera. Pomimo licznych ograniczeń i trudności, chcesz umocnić swoją pozycję, chcesz wiedzieć, że Twoje wysiłki kiedyś Ci zaprocentują i postępujesz tak, żeby to kiedyś ziściło się. Chętnie dodatkowo zapiszesz się na jakiś kurs podnoszący Twoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe. Inwestujesz w siebie, inwestujesz w miejsce, które daje Ci pieniądze. Jesteś mało skłonny do ryzyka, wolisz mieć mniej, ale żeby to było pewne. Jeżeli zaniedbujesz sferę pracy, musisz się liczyć się z problemami materialnymi, stratami, z przegapionymi szansami.


W tym roku ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo, wielkie znaczenie ma również bezpieczeństwo materialne. Twoje życie trochę straciło na lekkości, ale przecież teraz budujesz fundament pod to, żeby móc spokojnie żyć w kolejnych latach.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *