5 rok numerologiczny

5 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

5 rok numerologiczny – zmiany, okazje, niespodzianki

Satysfakcja z tego roku uzależniona jest od tego, jak wykorzystałeś ostatnie 2-3 lata. Pojawiają się albo pierwsze znaczące sukcesy, albo wszystko musisz zaczynać od nowa. To rok często nagłych, niespodziewanych i zaskakujących wydarzeń. Niespodzianki, ciekawe doświadczenia, zmiany, ruch, podróże, realizacja własnej potrzeby wolności i niezależności – to… wszystko teraz może stać się Twoim udziałem. Nie bój się nowego! Otwórz się na to i daj porwać się życiu. Czy będziesz się bronić, czy płynąć z prądem, zmiany i tak nastąpią. Nie zapominaj jednak o zdrowym rozsądku.


miłość/związki:

Zaczynasz czuć potrzebę wolności, chcesz doświadczać życia wszystkimi zmysłami. Więzy – w tym również małżeńskie – będą Ci ciążyć a to już tylko o krok od nagłego zauroczenia, flirtu czy romansu. Oceń jednak jakie jest Twoje małżeństwo lub związek i czy warto zatracić się w folgowaniu własnym zmysłom kosztem utraty zaufania partnera. W tym roku nie będziesz rozważny, w tym roku będzie Ci ciągle mało i mało. Postaraj się być rozsądny! 5 to wielki ruch a więc i w samym małżeństwie mogą nastąpić zmiany we wzajemnych relacjach. Potulna myszka może nagle okazać się lwicą, która stanie się i objawieniem dla męża, i pogromczynią wrednej teściowej. Single poczują się bardziej wyzwolone, chętne do eksperymentowania, oddawania się przyjemnościom ciała i ducha. Związek? Wiele związków! Może jednak 5 rok numerologiczny sprawi, że jeden z nich okaże się tym, który zabierzesz ze sobą w kolejny rok numerologiczny?


praca/finanse:

W pracy również zmiany. W 4 roku cieszyłeś się stabilizacją, która teraz już Ci nie wystarcza. Rozglądasz się za nową pracą, za dodatkową pracą, za pracą, która jest spełnieniem przede wszystkim pasji. Chcesz realizować się zawodowo a nie tylko zarabiać na chleb. Być może pasja stanie się dodatkowym źródłem dochodu. Szukasz, zmieniasz, ale uważaj jednak – 5 to nerwowość i chwilowość, w niej nie ma nic stałego. Może okazać się, że nowa praca nie jest taką na stałe. A może też się udać. Tu będzie decydował przypadek, nie Ty. Pieniądze będą płynąć do Ciebie z różnych źródeł, ale również nie będą pewne i stałe. W tym roku kredytów się nie zaciąga. Ba, w tym roku chętnie wydasz to, co zaoszczędziłeś w latach poprzednich. Uważaj więc na kredyty, inwestycje, na finanse – w tym roku nie ryzykuj. Przed podpisaniem czytaj wszystkie dokumenty.


Nie bój się więc zmian

Jednak licz się z tym, że to, co osiągniesz w tym roku może być chwilowe i niestałe. Czerp z życia pełnymi garściami zachowując jednak pewną dozę rozsądku i umiaru. I nie zdziw się, gdy nagle poczujesz, że oprócz ciała masz również duszę. To też może być tym czymś nowym i zaskakującym, co Ci się przydarzy. Gdy to zauważysz, niewykluczone, że za 2 lata zagłębisz się w ezoterykę.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *