5 rok osobisty

5 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

Wreszcie zmiany! Wreszcie ożywienie! 5 rok osobisty pozwoli Ci czuć, że żyjesz!


Poczujesz przypływ sił i optymizmu życiowego. 5 rok osobisty sprawi, że będziesz bardzo niezależny, pomysłowy, odważny, będziesz chciał realizować nowe pomysły, będą Cię pociągać przygody i ryzyko. Będziesz chciał więcej, niż masz i możesz mieć. Zechcesz nawet sięgać po to, co zabronione lub do tej pory było dla Ciebie niedostępne. Zechcesz żyć pełnią życia.


miłość/związki

Czujesz potrzebę wolności, potrzebę kontaktów z innymi i błyszczenia w towarzystwie. Chcesz żyć na swój własny sposób – czy to w małżeństwie, czy gdy jesteś singlem – a czasami mogą to być 2 równoległe życia. Przecież myślisz, że zwykłe ograniczenia nie są dla Ciebie. Promieniujesz wewnętrznym blaskiem, kusisz, prowokujesz – no przecież nikt Ci się teraz nie oprze. Możliwości wejścia w związek z kimś pojawiają się jedne po drugich. Uwaga: jakkolwiek będą ekscytujące, to również nietrwałe. Ty nie chcesz przecież trwałości i stabilności, Ty chcesz doświadczania. Nie popsuj tylko sobie związku przeniesionego z lat poprzednich!


praca/finanse

Bardzo możliwe zmiany w pracy, bo dotychczasowy zakres obowiązków po prostu Cię nuży. Jednak teraz bardzo łatwo Ci będzie zaistnieć, pokazać się – przecież jesteś kreatywny i masz wiele ciekawych pomysłów. Poszerzasz zakres swoich zainteresowań, stawiasz sobie większe wymagania. Niewykluczony więc awans lub przydział jakiegoś ciekawszego projektu. Może zechcesz się przekwalifikować i robić coś zupełnie innego, niż dotychczas. Jesteś otwarty na nowe możliwości, nie boisz się zmian, nie boisz się zaryzykować – i to Ci procentuje. Uważaj jednak w sprawach dotyczących zarządzaniem swoimi pieniędzmi. Dokładnie czytaj wszystkie umowy.


To jest bardzo ciekawy rok, w którym cały czas coś się dzieje. Chcesz tego i to sobie kreujesz. Teraz możesz zmienić wszystko to, co Ci do tej pory przeszkadzało, co Cię uwierało. Odważ się tylko korzystać z energii tego roku.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *