6 rok numerologiczny

6 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

6 rok numerologiczny – dom, rodzina, odpowiedzialność

Jeśli 3-4 lata temu panowałeś nad swoim życiem, ten rok będzie jednym z najprzyjemniejszych w Twoim życiu. Wszystko będzie toczyć się samo właściwie bez Twojego udziału i starań. W każdej sferze zbierzesz pierwsze owoce Twojej pracy. W tym roku powstaną również zalążki pomysłów, które realizować będziesz od 1 roku numerologicznego w kolejnym cyklu. A gdy nie wszystko do tej pory się udawało? Zrozumiesz, że widocznie osiągnąłeś to, co mogłeś. Pogodzisz się z losem. 6 rok numerologiczny sprawia, że wszystko wraca do równowagi. Osiągniesz stabilizację, opanujesz chaos, będziesz cieszyć się spokojnym życiem bez przykrych niespodzianek. Poświęcisz więcej czasu rodzinie a własne ambicje odsuniesz na plan dalszy. Będziesz spokojniejszy, przestaniesz walczyć z życiem i takich też ludzi będziesz do siebie przyciągać.


miłość/związki:

6 rok numerologiczny to czas dla rodziny. Energia 6 da Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Poczujesz, że tymczasem wszystko już masz. Skupisz się na rodzinie, na umacnianiu więzi w niej, poczujesz się odpowiedzialny za nią tak, jak nigdy wcześniej w tym cyklu. Jeżeli wcześniej były spory lub nawet walki wewnątrz małżeństwa, teraz się zakończą. Będziesz cieszyć się zgodą i wzajemnym zrozumieniem. W tym roku bardzo łatwo Ci podjąć decyzję o powiększeniu rodziny. A co jeśli od dawna dojrzewa w Tobie decyzja o rozwodzie? Tak przyjaznego i w tak przyjacielskiej atmosferze rozwodu nie przeprowadzisz w innym roku. Jak się rozwodzić to tylko w 6 roku numerologicznym! Osoby będące w związkach będą dążyć do zawarcia małżeństwa. Szukasz partnera? Sprawdź czy przypadkiem nie wchodzi w swój 6 rok numerologiczny. Takiego najłatwiej zaciągnąć przed ołtarz. Samotni w tym roku bardziej, niż zwykle będą czuć pustkę z powodu braku pary. Wyjdźcie z domu, zacznijcie prowadzić życie towarzyskie, bo 6 rok numerologiczny sprzyja spotkaniu miłości życia.


praca/finanse:

Praca i zarabianie pieniędzy nie będzie już takie ważne. Będziesz zadowolony z tego, co masz i nie będziesz czuć presji, żeby walczyć o nowe stanowisko czy podwyżkę. Zauważysz, że pracujesz z bardzo miłymi ludźmi i będziesz zdziwiony, że nie zauważyłeś tego wcześniej. Nawet jeżeli jakiś współpracownik jest zdecydowanie niemiły, i tak wynajdziesz w nim jakieś pozytywne cechy. Cóż, energia tego roku sprawia, że chcesz ze wszystkimi jednać się. A co jeśli to Ty jesteś tym uciążliwym współpracownikiem? Będzie Ci bardzo trudno w tym roku. Będziesz czuć się źle sam ze sobą a jeszcze trudniej będzie Ci pracować razem z innymi. Generalnie jednak będziesz bardziej ugodowy i spolegliwy. Gdy tylko taka możliwość pojawi się, chętnie dogadasz się z kimś i wejdziesz w spółkę, nawiążesz ciekawą współpracę.


zdrowie:

Zdrowie? Również równowaga. Zauważysz, że za dużo palisz, za dużo masz kilogramów, że prowadzisz niezdrowy tryb życia. W tym roku bardzo prawdopodobne jest, że wykiełkuje w Tobie pomysł zapisania się na siłownię lub tylko na odstawienie używek.


W 6 roku numerologicznym dążyć więc będziesz do równowagi

Cenić będziesz sobie spokój i pewność swojego miejsca w życiu. Jeżeli od dawna coś Cię męczy, odsuniesz to. Chcesz, żeby wszystko było na swoim miejscu i Ty również chcesz czuć, że zajmujesz miejsce najlepsze z możliwych. Najlepsze, bo dające Ci poczucie bezpieczeństwa.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *