6 rok osobisty

6 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

To jest rok poświęcony rodzinie – dbaniu o jej bezpieczeństwo, o więzy rodzinne lub w ogóle tworzeniu rodziny


Uczucia, emocje, budowanie więzi z tymi, na których Ci zależy, w tym roku będą dla Ciebie ważne i właściwie wokół tego będą koncentrować się Twoje działania i Twoje myśli. W tym roku chcesz się wiedzieć, że ktoś Cię kocha. 6 rok osobisty sprawi również, że w Twoim życiu pojawi się wiele nowych obowiązków – jedne sam przyjmiesz na siebie, inne zostaną na Ciebie nałożone. Będzie potrzebowało Cię wielu ludzi – nie tylko rodzina. W tym roku jesteś w stanie pomóc innym, jak nigdy dotąd.


miłość/związki

To jest przełomowy rok w sferze rodzinnej, partnerskiej, uczuciowej. Osoby samotne bardzo łatwo mogą spotkać kogoś, z kim zwiążą się na lata a nawet założą rodzinę. W udanych związkach to będzie czas umacniania wzajemnych więzi, bo zwyczajnie będziesz chciał kochać i być kochany. Bardzo często w tym roku podejmuje się decyzje o powiększeniu rodziny, zamianie mieszkania, budowie domu – chcesz przecież mieć i prawdziwą i rodzinę, i chcesz, żeby jej było wygodnie. Gdy jednak Twój związek już w poprzednich latach targany był burzami, coś w nim psuło się, niewykluczone w tym roku rozstanie, rozwód. Ty chcesz prawdziwego uczucia, prawdziwej odpowiedzialności, nie zgadzasz się w na półśrodki i półprawdy w tej sferze. Bardzo często w tym roku powraca ktoś z przeszłości.


praca/finanse

6 rok osobisty to dobry czas na inwestycje. Będą to wydatki mające poprawić komfort i warunki życia. Środki na to znajdą się. Nie jest to rok, w których mógłbyś zarobić jakieś nadspodziewanie wielkie pieniądze, ale takie pozwalające Ci zabezpieczyć potrzeby Twoich bliskich. W pracy przyjmiesz na siebie wiele dodatkowych obowiązków, bo przecież nikt tak, jak Ty nie jest w stanie im podołać. Będziesz miał wiele twórczych pomysłów, podejmiesz wiele dodatkowych aktywności. Świetny czas na rozpoczynanie jakiegoś rodzinnego biznesu.


Ten rok uczy jak ważna jest rodzina, partnerstwo, równowaga w dawaniu i braniu. Ucz się tego, przyjmij energię tego roku, żeby nie być zmuszonym stanąć przed trudnymi wyborami i bez niczyjego wsparcia.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *