7 rok numerologiczny

7 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

7 rok numerologiczny – wycofanie, wiedza, rozwój wewnętrzny

W tym roku inaczej spojrzysz na świat. Zaczniesz zastanawiać się nad sensem życia, stawiać sobie egzystencjonalne pytania – takie, które w innych czasie wydawałyby Ci się nieistotne. Teraz będziesz szukać czasu tylko dla siebie, miejsc odosobnionych w celu wyciszenia się, kontemplacji, medytacji, rozmyślań. Będziesz analizować i roztrząsać przeszłość, analizować swoje stany emocjonalne, zastanawiać się jak dalej ma wyglądać Twoja przyszłość. Rozrachunek z przeszłością pozwoli Ci wybaczyć innym ich winy. Uświadomisz sobie, że pielęgnowanie w sobie urazy nie ma sensu i że to Cię zbyt obciąża. 7 rok numerologiczny to czas pożądanej przez Ciebie samotności. Będziesz unikać zobowiązań, nigdzie nie będzie Ci się śpieszyć. Wymusić na Tobie jakąś decyzję będzie bardzo trudno. Zaczniesz ufać snom, przeczuciom, intuicji, sięgać po radę wróżek. A może sam/sama zechcesz stawiać karty?


miłość/związki:

W związkach dobranych, w których do tej pory było dobrze, będzie jeszcze lepiej. W poprzednim roku czułeś potrzebę dawania. Obecnie zrozumiesz czego partner naprawdę pragnie. Gdy od jakiegoś czasu psuło się, możesz mieć ochotę opuścić partnera i zacząć życie bez niego. Uświadomisz sobie bowiem czego chcesz, co Ci daje szczęście a czego nie chcesz już dłużej akceptować. Singlom ten rok nie przyniesie partnera na stałe. Jak może przynieść, skoro nie będziecie mieć ochoty na spotkania towarzyskie i randki, będziecie bardzo krytyczni, drażliwi, świadomi własnych oczekiwań i niezbyt skłonni do kompromisów?


praca/finanse:

W pracy to czas uznania, pochwał, prestiżu. Wreszcie przełożeni docenią Twoją pracę. Możesz dostać awans, zmienić pracę na lepszą. Będziesz uznawany za eksperta w swojej dziedzinie. To doskonały czas dla osób publicznych – przynosi bowiem popularność, nawet sławę. Będziesz uznany za tak dobrego w tym, co robisz, że nie zdziw się, gdy los podsunie Ci ucznia – kogoś, kto Cię podziwia i chce czerpać z Twojej wiedzy i doświadczenia. W pracy na własny rachunek to rok spowolnienia. Będziesz bazował na tym, co udało Ci się osiągnąć do tej pory. W spółkach – możliwe rozstanie wspólników. Pieniądze? Docenią Twoją pracę, będą więc i pieniądze. Jednak nie one przecież będą dla Ciebie najważniejsze. Nie ryzykuj finansowo jednak. 7 rok nie jest dobry ani na inwestycje, ani na branie kredytów. Gdy będziesz musiał wziąć kredyt, czytaj wszystkie umowy.


Wykorzystaj więc ten rok na samorozwój

Wykorzystaj na własne dokształcanie, na szukanie nowych ścieżek. Być może zaczniesz nowe studia, może zapiszesz się na kurs. Może wybierzesz się w podróż życia. Nie wydarzy się jednak nic, co diametralnie zmieni Twoje życie. Zmiany nastąpią w Tobie, nie na zewnątrz. To rok dla Ciebie. Wykorzystaj go dobrze.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *