7 rok osobisty

7 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

Życie zwalnia a Ty analizujesz swoje życie i sens własnych działań


Czujesz się wyzuty w wszelkiej energii. Nie masz sił, żeby cokolwiek zmieniać. Czujesz się rozdrażniony, zniechęcony do życia i niezrozumiany przez nikogo. Zagłębiasz się więc w swój własny świat – często wyidealizowany i zupełnie nie przystający do realnego życia. 7 rok osobisty sprawia, że potrzebujesz pogłębiać swoją wiedzę, znaleźć w książkach i u różnego rodzaju autorytetów wyjaśnienie różnego rodzaju zagadnień filozoficznych. Często zwracasz się ku ezoteryce. Czasami doświadczasz różnego rodzaju przeżyć mistycznych. Czujesz się inny, niż ci, którzy Cię otaczają. Jesteś podatny na choroby, spadek nastroju, depresje.


miłość/związki

Czujesz się inny i niezrozumiany przez nikogo, jak więc może być dobrze w partnerstwie? Ograniczasz kontakty z innymi ludźmi, ograniczasz kontakty z partnerem. Czasami czujesz się samotny, nawet gdy jesteście we dwoje. Gdy w poprzednich latach narastał jakiś kryzys, często w 7 roku osobistym zapada decyzja o ostatecznym rozstaniu. Z drugiej jednak strony Twój dystans do świata i ludzi może sprawić, że ujrzysz swego partnera w zupełnie innym świetle i docenisz jego obecność w Twoim życiu. Docenisz – i z powrotem zagłębisz się w swój własny świat. Teraz potrzebujesz wokół siebie prawdziwych przyjaciół. Nowe znajomości, nowe miłości zwykle nie przetrwają tego roku.


praca/finanse

7 rok osobisty to czas sprzyjający zwłaszcza pracy intelektualnej, twórczej, badawczej. Teraz rodzi się wiele pomysłów, które zaprocentują Ci w późniejszych latach, bo obecnie przecież nie podejmujesz żadnej nowej aktywności. Korzystne są podróże – i te w interesach, i te turystyczne. Bardzo możliwe nagrody za dotychczasową pracę. To rok sukcesów, pochwał, awansów – o ile wcześniej na nie zapracowałeś. Gdy ich nie masz, spokojnie ten rok przeczekaj. Pomimo, że sprawy finansowe – jak i inne nie mające nic wspólnego z rozwojem duchowym i rozmyśleniami filozoficznymi – nie są teraz dla Ciebie ważne, pieniędzy nie powinno Ci brakować, o ile we wcześniejszych latach znalazłeś sobie stałe i pewne źródło dochodów. Możliwe nawet niespodziewane dochody – premie, podwyżki.


W tym roku zobaczysz świat i swoje życie z innej perspektywy, w innym wymiarze. Pomogą z pewnością podróże – i te fizyczne, i w głąb siebie. Twoja filozoficzne podejście do wszystkiego pozwoli Ci przewartościować swoje życie, może nawet zmienić światopogląd lub styl życia. Gdy jesteś na to gotowy – czeka Cię wielki krok w rozwoju duchowym.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *