8 rok numerologiczny

8 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

8 rok numerologiczny – żniwa, pieniądze, karma

Nastał czas żniw. W tym roku zbierzesz to, co zasiałeś w roku 1 a w kolejnych latach modyfikowałeś. 8 rok numerologiczny może być czasem największych sukcesów w Twoim życiu – o ile w poprzednich latach byłeś odpowiedzialny, sprawiedliwy, postępowałeś etycznie. Jeżeli w tym roku doświadczysz porażek, zastanów się gdzie popełniłeś błąd, ile z tego, co wysyłałeś w świat, właśnie teraz wróciło do Ciebie. To rok żniw, działania karmy. Ten rok będzie dla Ciebie taką życiową lekcją, że warto być konsekwentnym i mieć czyste sumienie. 8 rok numerologiczny to czas wewnętrznej mocy, kreatywności, poczucia, że jest się w stanie zrobić wszystko.


miłość/związki:

To dobry czas na miłość zwłaszcza dla osób samotnych. Daje szansę na spotkanie wymarzonego partnera – dokładnie takiego, jakiego chcesz. Przepełnia Cię teraz wewnętrzna moc, magnetyzm i silny seksualizm. Będziesz więc błyszczeć wśród innych, zostaniesz łatwo zauważony i to Ty będziesz wybierać. To samo może przytrafić się ludziom będącym w związkach. Pamiętajcie jednak, że to rok karmy. Zdradzicie – jest wielka szansa, że zapłacicie za to, możecie stracić wszystko. Zanim zdecydujecie się na romans pozamałżeński rozważcie poważnie czy to prawdziwa miłość, czy tylko zauroczenie, czy warto rzucać wszystko i zaczynać od nowa.


praca/finanse:

8 rok numerologiczny to najlepszy rok w całym dziewięcioletnim cyklu na sprawy materialne i finansowe. Wraz z sukcesem zawodowym pojawią się duże zyski finansowe. Umocnisz swoją pozycję na rynku, poznasz korzystnych dla Ciebie ludzi. Jeżeli od dawna myślisz o założeniu własnej firmy, zrób to teraz. Inwestuj, lokuj pieniądze, kupuj nieruchomości. Przedsięwzięcia powstałe w 8 roku są trwałe, pewne i na lata. Wykorzystaj więc okres żniw tego cyklu na powiększenie swojego stanu posiadania. Kolejna tak wielka możliwość będzie dopiero za 9 lat. A co gdy do tej pory żyłeś sobie beztrosko, niczym się nie przejmowałeś, chciałeś się tylko bawić i żyć na cudzy koszt? To będzie dla Ciebie trudny rok. To rok karmy. Przygotuj się więc na ustawiczny brak pieniędzy i perspektyw ich zdobycia.


zdrowie:

Jeżeli więc do tej pory nie dbałeś zbytnio o zdrowie, teraz mogą pojawić się jakieś dolegliwości. Kontroluj zwłaszcza swoje serce i ciśnienie.


To będzie intensywny rok

Będzie się więc działo dużo i szybko. Nie zważaj na szczegóły. Skup się na tym, co ważne. Dobrze zorganizuj sobie pracę i życie osobiste. Bądź hojny – im więcej dasz innym, tym więcej do Ciebie wróci. Pamiętaj – karma! Wszechświat Ci teraz sprzyja.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *