8 rok osobisty

8 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

Teraz dopiero czujesz, że jesteś panem swego życia!


8 rok osobisty daje Ci niezwykłą moc twórczą. Masz wrażenie, że możesz wszystko i że nic nie jest niemożliwe. Teraz masz szanse spełnić swoje marzenia i ambicje. Masz w sobie wręcz magnetyczną moc skłaniającą innych do podporządkowania się Twojej woli. Pamiętaj jednak, że energia liczby 8 nakazuje postępować etycznie – nie wykorzystuj więc swojej siły do tego, żeby szkodzić innym ludziom, bo poniesiesz tego konsekwencje. To również czas zbierania plonów z poprzednich siedmiu lat. Możesz je zabrać w postaci lepszych pieniędzy, sukcesów w pracy, nowych inwestycji, udanego życia rodzinnego a możesz cały ten rok borykać się różnego rodzaju problemami i ograniczeniami. Wszystko zależy jak żyłeś do tej pory.


miłość/związki

Związkom mającym pewne i trwałe podstawy egzystencji nic nie zagrozi. Będziecie nawet chcieli zdobyć jeszcze więcej – może większe mieszkanie, może dom, może kolejne dziecko. W związkach targanych konfliktami, bez zabezpieczenia materialnego, może dojść do zerwania lub separacji. Wszystko zależy jak żyłeś do tej pory. 8 rok osobisty sprawia, że obecnie chcesz mieć dużo i chcesz mieć to szybko. Masz mniej cierpliwości, łatwo wpadasz w gniew, często zmienia Ci się nastrój. Trudno z Tobą wytrzymać, bo jednocześnie jesteś bardzo aktywny. Jednocześnie ta Twoja nadaktywność może drażnić Twojego partnera, ale dla kogoś innego może okazać się bardzo atrakcyjna. Bardzo łatwo i prawie przypadkiem można rozpocząć nieplanowany wcześniej romans. Jednak uważaj: to 8 rok – a więc wyda się! Singlom zaś ten rok daje łatwość wejścia w związek.


praca/finanse

Sprawy zawodowe i finansowe będą teraz bardzo ważne. To w 8 roku przychodzi najwięcej uznania za Twój wcześniejszy wysiłek, najwięcej podwyżek, awansów. Bez problemu zmienisz pracę, bez problemu rozpoczniesz jakieś przedsięwzięcie czy założysz własną działalność gospodarczą. Wszystko rozpoczęte w 8 roku osobistym ma wielkie szanse na sukces. A co gdy na początku roku nie masz czym pochwalić się? Bez pracy i pieniędzy? Szykuj się na duże trudności finansowe przez cały rok. Nie pracowałeś wcześniej – nie masz przecież z czego zebrać plonu.


Cokolwiek zadzieje się, czegokolwiek doświadczysz, zrozumiesz, że nikt inny nie odpowiada za Twoje życie, tylko Ty sam.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *