9 rok numerologiczny

9 rok numerologiczny - wróżka Ksymena-numerolog

9 rok numerologiczny – podsumowania, rozstania, robienie miejsca na NOWE

Jesteś właśnie w ostatnim roku dziewięcioletniego cyklu. 9 rok numerologiczny to czas bilansu Twojego życia, porządkowania go. Odejdzie z niego to, co Ci nie służy, nie jest dla Ciebie korzystne – wszystkie sprawy, ludzie, których czas minął. Możliwe zmiany w związkach, zmiany w pracy, zmiany miejsca zamieszkania. Od Twojej postawy zależeć będzie czy ten rok zaliczysz do udanych.


miłość/związki:

Gdy tkwisz w toksycznym i niesatysfakcjonującym związku, duże jest prawdopodobieństwo, że się rozpadnie. Możesz Ty o tym zadecydować i wtedy będziesz mieć możliwość kontrolowania sytuacji lub mogą inni zdecydować za Ciebie. Gdy na siłę będziesz starał się nie dopuścić do rozstania, jest duże prawdopodobieństwo, że taki zły związek zabierzesz ze sobą na kolejne 9 lat. Odetnij się więc od niekorzystnych i nie dających Ci radości ludzi – czy to partner w związku, czy znajomi lub przyjaciele. Nie żałuj – widocznie ich czas minął. W przyszłym roku przyjdą do Twojego życia nowi ludzie. Gdy tkwisz w długoletnim związku nieformalnym, będziesz mieć potrzebę zalegalizowania go. Zrób to – zaprowadź porządek w swoim życiu. Singlom w tym roku będzie trudno znaleźć drugą połówkę. To rok kończenia a nie początków. Możliwy nagły romans, zauroczenie, jednak nie będzie to miłość na lata. No chyba, że do Twoich drzwi zapuka ktoś z przeszłości – ktoś, kto od dawna powinien w nim być.


praca/finanse:

Przygotuj się na rozrachunek w życiu zawodowym. Jeżeli praca nie daje Ci satysfakcji, szef jest zły a współpracownicy niekoleżeńscy, zacznij szukać nowej pracy, bo jest duże prawdopodobieństwo, że i tak ją stracisz – czy chcesz, czy nie. Gdy jesteś z pracy zadowolony – staraj się bardziej, promuj się, chwal się swoimi sukcesami. Podsumowujesz cykl – niech inni też wiedzą ile osiągnąłeś. Gdy Ty jesteś szefem, kierownikiem a w zespole nie dzieje się dobrze, praca nie jest wykonywana na czas, rozważ zmiany – zastąpienie jednych pracowników innymi. Gdy oszczędzisz tych leniwych – na kolejne 9 lat zostaną z Tobą albo oni, albo związane z nimi sprawy.


zdrowie:

9 rok numerologiczny może sprawić, że będziesz rozkojarzony, drażliwy, czasami humorzasty. Mogą przytrafić Ci się więc jakieś wypadki. Uważaj na drodze, w pracy, w domu – wszędzie! Możliwa zmniejszona odporność organizmu i schorzenia psychosomatyczne.


Jesteś więc w czasie podsumowań tego, jak żyłeś przez poprzednie 8 lat

Zastanów się co warto kontynuować a co definitywnie zakończyć. Nie wahaj się. Kończ stare sprawy, związki, niedochodową działalność, wszystko, co Ci w głębi duszy nie odpowiada. Nie trzymaj na siłę przeszłości, bo w najlepszym razie i tak sama odejdzie a w najgorszym dla Ciebie wszystko, co złe w Twoim życiu, będzie z Tobą przez kolejny cykl. Od Twojej postawy więc zależy czy będziesz mieć poczucie panowania w tym roku nad swoim życiem, czy ten rok będzie dla Ciebie łatwy, czy trudny. Rób porządek, pozbądź się śmieci ze swojego życia. Rób miejsce na NOWE, które pojawi się w Twoim życiu wraz z 1 rokiem nowego cyklu. Masz pojawiającą się raz na 9 lat szansę zacząć wszystko od nowa z czystą kartą. Nie zmarnuj jej!

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *