9 rok osobisty

9 rok osobisty - wróżka Ksymena-numerolog

To rok bilansu obecnego dziewięcioletniego cyklu – robisz rachunek zysków i strat


9 rok osobisty to nie jest dobry czas na zaczynanie czegokolwiek – związku, pracy, jakiegoś życiowego przedsięwzięcia. To czas na uporządkowanie swoich spraw, na pozbycie się ze swojego życia tego, czego już w nim nie chcesz – ludzi, nawyków, przyzwyczajeń, okoliczności. Czasami sam zakończysz jakąś kłopotliwą lub niekorzystną sytuację lub znajomość, czasami one same odejdą. To, co w Twoim życiu nie sprawdziło się w poprzednich latach, właśnie teraz odejdzie. Robisz miejsce na nowe, które przyjdzie do Twojego życia wraz z 1 rokiem osobistym.


miłość/związki

To rok kończenia niektórych znajomości, związków, to rok rozstań – o ile relacje z tymi osobami nie dawały Ci satysfakcji. Nie chcesz kurczowo trzymać się przeszłości, nie chcesz balastu w swoim życiu, nie chcesz żadnego ograniczania Cię – stąd krok do rozwodu, separacji, zdrady. Będą Ci towarzyszyć wątpliwości, wahania nastrojów. Pamiętaj jednak, że jeżeli relacja z jakąś osobą właśnie się kończy, to oznacza, że nie była dla Ciebie dobra. W tym roku trudno będzie Ci znaleźć kogoś na stałe, ale możliwe krótkotrwałe związki – chyba że będzie to ktoś zza granicy, poznany za granicą lub z kręgów, w których do tej pory nie obracałeś się.


praca/finanse

9 rok osobisty to czas kończenia rozpoczętych w poprzednich latach przedsięwzięć – pracy, projektu, misji, budowy domu. Czasami będzie to zgodne z Twoimi założeniami, czasami koniec Cię zaskoczy – np. nagła utrata pracy lub stanowiska. Odeszło? To znaczy, że nie było dla Ciebie, że na Ciebie czeka coś lepszego. W sferze pracy i finansów korzystne jedynie okażą się związane z nimi wyjazdy, bo tylko one będą miały korzystne dla Ciebie następstwa.


Pamiętaj: stare musi odejść, żeby przyszło nowe. Nie trzymaj więc spraw, dla których nie ma miejsca w Twoim życiu lub są dla Ciebie niekorzystne. Opieraj się raczej na intuicji, na przeczuciach, wrażeniach, mniej słuchaj rozumu. W tym roku Twoje zdolności pozazmysłowe wiele Ci pomogą.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Rok numerologiczny
Rok osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *