Bliźniaczy Płomień

Bliźniaczy Płomień - wróżka Ksymena

Związków karmicznych i z relacji z Bratnimi Duszami możemy mieć w życiu wiele. Związek z Bliźniaczym Płomieniem jest jeden na wcielenie. W każdym wcieleniu spotykamy partnerów karmicznych i Bratnie Dusze. Nie w każdym jednak spotkamy Bliźniaczy Płomień.


Czym jest Bliźniaczy Płomień?

Bliźniacze Płomienie to Dusze, które są w wiecznym poczuciu niespełnienia i niedopełnienia, bo brakuje im siebie nawzajem, bo czują się niekompletne. Połączenie zaś daje im spełnienie na każdym poziomie – fizycznym, mentalnym, duchowym. Nazywa się to Unią Bliźniaczych Płomieni. Bliźniaczy Płomień to ten jeden człowiek, który nas dopełni, z którym można przeżyć wielką miłość i zyskać szczęście. To ten człowiek, z którym można uczynić świat lepszym.


Skąd biorą się Bliźniacze Płomienie?

Są teorie, które mówią, że Dusza dzieli się na dwie lub więcej części, żeby szybciej przejść przez cykl inkarnacji, żeby szybciej doświadczać. Są teorie, które mówią, że dzielą się tylko niektóre Dusze, są też takie, które mówią że wszystkie. Według innych Dusze powstają w grupach Dusz, każda jest odrębna, ale czują ze sobą więź. Gdy w jakimś wcieleniu Dusza podzielona lub Dusza z gromady Dusz spotykają się w wymiarze fizycznym – w ciele człowieka, rozpoznają się po wspólnej wibracji Duszy.


Unia Bliźniaczych Płomieni

Bliźniacze Płomienie inkarnują się więc oddzielnie. Jedne wcielają się częściej, inne rzadziej. Mogą być na podobnym etapie rozwoju, ale przeważnie są na różnym. Jeden Bliźniaczy Płomień może być już wysoko rozwinięty duchowo, rozumieć, że istnieje inny świat, niż tylko materialny. Drugi Płomień może być nadal mocno osadzony w wymiarze fizycznym. Może być tak, że nie zawsze inkarnują się dokładnie w tym samym czasie. Między nimi może być i 5 lat różnicy wieku, ale i 30 lat. Jednak gdy już inkarnują się razem w jednym wcieleniu, to odnajdą się, chociażby mieszkali w różnych częściach świata. Chcą bowiem być razem w jednej rzeczywistości. Będą więc dążyć do Unii – zjednoczenia, połączenia. Noszą bowiem w sobie tęsknotę za sobą, kochają się bezwarunkowo.


Partner, kochanek, przyjaciel, nauczyciel

Według jednych teorii Bliźniacze Płomienie to zawsze relacja romantyczna, według innych może to być również relacja typu: matka-dziecko, mistrz-uczeń. Zawsze jednak jeden Płomień ma tzw. boski pierwiastek męski, drugi boski pierwiastek żeński. Nie chodzi płeć a cechy przypisywane płciom. Płomień posiadający w sobie boski pierwiastek męski jest bardziej waleczny, odważny, silny, przedsiębiorczy, posiadający zdolności organizacyjno-techniczne. Płomień z boskim pierwiastkiem żeńskim jest bardziej wrażliwy, czuły, empatyczny, łagodny, opiekuńczy, skromny i łagodny. Oczywiście Płomień, u którego dominuje boski pierwiastek męski, ma też cechy żeńskie, ale słabiej zaznaczone. Płomień posiadający dominujący boski pierwiastek żeński ma również słabo zaznaczone cechy męskie. Jednak tylko będąc razem stworzą jedność.


Lustro

Bliźniacze Płomienie są dla siebie lustrem. Mogą być bardzo podobne fizycznie, mogą mieć podobne doświadczenia życiowe, podobną mimikę, gesty, reakcje. Mogą mieć podobne zainteresowania, smaki, upodobania. Jednak tak samo, jak wzajemnie pokazują sobie swoje pozytywne i piękne strony, tak samo pokazują te negatywne. Cechę, którą zauważa się u swojego Bliźniaka, ma się też samemu.


Misja

W związku Bliźniaczych Płomieni co najmniej jedna osoba jest uduchowiona lub ma wyższą świadomość, rozumie pojęcia dobra, piękna, sprawiedliwości. Celem spotkania Bliźniaczych Płomieni jest przeżycie nie tylko wielkiej miłości do siebie wzajemnie, ale też przyśpieszenie rozwoju wewnętrznego drugiego Płomienia. Bliźniacy stają się przy sobie lepszymi ludźmi. Chcą też zmienić świat, uczynić go lepszym. Mogą razem działać charytatywnie, mogą zostać doradcami duchowymi, mogą działać w grupach wsparcia – np. dla ludzi doświadczających przemocy, mogą angażować się w działalność społeczną – np. wysyłać petycje o poprawę czegoś lub nawet organizować protesty, mogą np. angażować się ochronę zagrożonych gatunków zwierząt. Bliźniacze Płomienie mają piękne Dusze i chcą, żeby i świat był piękny.


Związek Bliźniaczych Płomieni

Relacja Bliźniaczych Płomieni nie jest taka sama przez cały czas a przechodzi przez 7 etapów. To jednak zawsze relacja bardzo intensywna, czasami szalona. Przeważnie też jest niezbyt łatwa, bo przeważnie jeden z Bliźniaków ma wyższą świadomość a drugi jeszcze nie potrafi do końca kochać bezwarunkowo, myli miłość z pożądaniem. Ich związek ma nauczyć ich takiej miłości, ma nauczyć ich również pokochania samych siebie, zaakceptowania siebie. Razem przechodzą przez lekcje bardzo piękne, ale też te trudne – bo nikt nie potrafi wywołać takiego zażenowania, wstydu, złości, poczucia zagubienia, jak jeden Bliźniak w drugim. Jednak tylko będąc razem każdy z nich może stać się lepszym człowiekiem, bowiem wzajemnie inspirują się do rozwoju, razem chcą zmieniać świat. Jeżeli inkarnują się w jednym wcieleniu, to prawdziwą miłość mogą przeżyć tylko ze sobą.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Porozmawiajmy o karmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *