Bratnia Dusza

Bratnia Dusza - wróżka Ksymena

Bratnia Dusza to ktoś bardzo podobny do Ciebie, kto pozwala Ci rozwinąć Twój potencjał – bo sam ma podobny. Relacja Bratnich Dusza to najwyższa forma przyjaźni. Pomiędzy Bratnimi Duszami nie jest wykluczona miłość. Jak najbardziej mogą być i nawet małżonkami. Jednak podstawą ich relacji jest głęboka przyjaźń i wzajemne dawanie sobie poczucia bezpieczeństwa oraz pełnej akceptacji. W życiu spotykamy wiele Bratnich Dusz. Z jednymi mamy ciągły kontakt, bo na przykład są członkami naszej rodziny, z innymi spotykamy się na czas wykonania określonego zadania – w relacji nauczyciel-uczeń lub przy wspólnym przedsięwzięciu biznesowym. Mamy wiele szczęścia, jeżeli naszą Bratnią Duszą jest partner życiowy lub długoletni przyjaciel.


Jesteście podobni

Bratnia Dusza to osoba bardzo podobna do Ciebie. Macie podobne poglądy, podobny styl życia, podobne poczucie humoru, wyznajecie podobne wartości, podobnie widzicie świat, macie podobne priorytety życiowe i zainteresowania. Możecie różnić się w jakiś drobnych sprawach, ale generalnie z zasady macie podobne cele życiowe. Potraficie porozumieć się bez słów a tylko na podstawie swoich gestów czy mimiki twarzy. Twoja Bratnia Dusza wie kiedy, o czym lub co myślisz na jakiś temat. Wasza relacja opiera się przede wszystkim na pełnym akceptowaniu siebie nawzajem i na wzajemnym zaufaniu.


Wspólne zainteresowania

Bratnia Dusza to osoba, z którą wzajemnie rozwijacie więc w podobnym zakresie. Może działacie razem przy jakiś wspólnym przedsięwzięciu lub na przykład obydwoje udzielacie się charytatywnie w schronisku dla zwierząt. Może obydwoje lubicie matematykę lub gracie w tę samą grę internetową. Często macie wspólne pasje i dążycie do osiągnięcia podobnych celów życiowych.


Dobrze czujecie się w swoim towarzystwie

Nie musicie udawać lepszych, niż jesteście. Nie musicie pilnować sposobu mówienia lub pomijać niektórych tematów w rozmowie. Twoja Bratnia Dusza akceptuję Cię takim, jakim jesteś. Nie trzeba więc ograniczać własnej ekspresji. W swoim towarzystwie czujecie swobodnie i bezpiecznie. Gdy jesteście razem, możecie o wszystkim porozmawiać, ale cisza Wam też nie ciąży.


Ufacie sobie

Możecie zwierzyć się sobie wzajemnie ze wszystkich tajemnic. Możecie przedyskutować tematy, których nie ośmielilibyście się poruszyć z kimś innym. Wiecie, że to zostanie tylko pomiędzy Wami. Dzielicie się swoimi wszystkimi myślami i doświadczeniami.


Zawsze możecie na siebie liczyć

Razem świętujecie sukcesy któregoś z Was. To do Bratniej Duszy dzwonisz, gdy masz problem. Bratnia Dusza bowiem nie ocenia a zawsze chce pomóc. Gdy nawet skrytykuje Cię, to jej krytyka jest konstruktywna i budująca. To po prostu ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć, kto jest przy Tobie we wszystkich momentach życia.


Różne relacje Bratnich Dusz

Bratnią Duszą może być Twoja przyjaciółka, sąsiadka, ojciec, brat, dziadek. To może być przyjaciel z dzieciństwa – który wprawdzie po studiach wyjechał do innego miasta, ale gdy spotkacie się, to nie ma znaczenia, że nie widzieliście się tak długo, bo nadal czujecie ze sobą wielką więź. Bratnią Duszą może być nauczyciel w szkole lub mentor w pracy – którzy przekazali Ci nie tylko wiedzę, ale również pokazali jak być lepszym człowiekiem. Może nią być doradca duchowy lub wróżka – z którymi może nie rozmawiasz często, ale po kontakcie z nimi odchodzisz podbudowany. Możesz czuć się szczęściarzem, jeżeli Twoją Bratnią Duszą jest Twój partner życiowy.


Doceń obecność Bratniej Duszy

O ile związki karmiczne są przeważnie fascynujące i jednocześnie trudne a w relacji z Bliźniaczym Płomieniem czasami bardzo długo czeka się na zjednoczenie, to relacje z Bratnimi Duszami zawsze są spokojne i bezpieczne.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Porozmawiajmy o karmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *