Energia ReikiRównowaga energetyczna

Co daje zabieg oczyszczania aury?Oczyszczanie aury to zabieg energetyczny. Nie jest to rytuał będący tylko wysłaniem zapotrzebowania do Wszechświata. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki i wszelkie oczyszczania wykonuję energią Reiki i metodami znachorskimi. Co więc daje zabieg oczyszczania aury i czego możesz po nim spodziewać się?


Zabieg oczyszczania aury oczyszcza ciało na planie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i astralnym oraz wzmacnia i harmonizuje czakry.


zabieg oczyszczania aury - wróżka Ksymena - Mistrz Reiki
Obraz Thobar BIGS Design z Pixabay
Co zyskasz?

  • Oczyszczanie aury zdejmuje z Ciebie ewentualne klątwy, przekleństwa, uroki i złorzeczenia. Odcina ewentualne podpięcia astralne i wampirów energetycznych z Twojego otoczenia.
  • Usuwa z Twojej energetyki ślady po zabiegach magicznych wykonywanych na Tobie i przez Ciebie. Nie usuwa jednak do końca czarnej magii.
  • Odcina od negatywnych myślokształtów i oczyszcza Twoje myśli.
  • Oczyszcza emocje, pozwala pozbyć się poczucia winy, złości, żalu.
  • Wzmacnia odporność psychiczną i asertywność.
  • Poprawia samopoczucie fizyczne.Ochrona energetyczna


Po oczyszczaniu zakładam ochronę energetyczną – jednak nie jest ona trwała. Nie da się bowiem zabezpieczyć kogoś raz na zawsze.


Wyobraź sobie dom z solidnymi zabezpieczeniami – wysoki płot, alarmy i monitoring. Dom wydaje się bezpieczny, ale przecież wystarczy otworzyć bramę wjazdową na posesję i jej nie zamknąć… Jakichkolwiek nie użyłabym metod, żeby Cię zabezpieczyć, to ostatecznie Ty sam musisz pilnować dostępu do Ciebie – tak samo jak musisz zamykać bramę i drzwi do domu.


Po oczyszczaniu więc musisz samodzielnie dbać o własną ochronę – stać się asertywnym dla toksycznych ludzi, dbać o czystość myśli, świadomie nie zagłębiać się w jakieś depresyjne stany i nie prowokować niekorzystnych dla Ciebie sytuacji, unikać wykonywania wątpliwych etycznie rytuałów i zabiegów magicznych, nie eksperymentować ze zmiennymi stanami świadomości i obbe. Z pewnością pomoże Ci czerwona nitka lub zaprogramowany kryształ górski – np. w intencji wyłapywania z otocznia negatywnych energii oraz Twoich destruktywnych myśli. Pomogą też wizualizacje, afirmacje i palenie świec w intencji ochrony oraz inne znane Ci sposoby.Samopoczucie po oczyszczaniu


Zwykle po oczyszczaniu człowiek źle się czuje przez ok. 3 dni, bo gdy usuwa się zanieczyszczenia energetyczne z aury, powstaje „puste miejsce”. Zanim napełni się ono znowu pozytywną energią, to człowiek czuje pewien dyskomfort fizyczny. Może więc pojawić się osłabienie, zniechęcenie, stany grypopodobne, bóle kostne lub mięśniowe – to minie. Jednak to indywidualne jak ludzie czują się po oczyszczaniu – w skrajnych przypadkach jedni nie wstają z łóżka a inni od razu czują się bardzo lekko, wręcz w euforii.Zalecenia dla Ciebie


Po oczyszczaniu przez ok. 3 dni należy pić więcej wody, bo wraz z nią usuwają się wszelkie złogi energetyczne. Z pewnością odczujesz wzmożone pragnienie.


Zaleceniem jest również to, aby oczyścić swoje mieszkanie a jeżeli to możliwe, to również miejsce pracy.


Po oczyszczaniu aury co najmniej przez 3 dni należałoby powstrzymać się ze stawianiem sobie kart, z wykonywaniem rytuałów oraz wszelkich zabiegów ingerujących w Twoją energetykę.


zabieg oczyszczania aury - wróżka Ksymena - Mistrz Reiki
Obraz marketa_star z PixabayNowy początek


Przez 3 dni Twój organizm będzie się oczyszczał a potem poczujesz przypływ sił i optymizmu życiowego.


I niech tak zostanie!


Równowaga energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *