Co daje zabieg oczyszczania aury?

zabieg oczyszczania aury - wróżka Ksymena - Mistrz Reiki

Oczyszczanie aury to zabieg energetyczny. Nie jest to rytuał będący tylko wysłaniem zapotrzebowania do Wszechświata. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki i wszelkie oczyszczania wykonuję energią Reiki i metodami znachorskimi. Co więc daje zabieg oczyszczania aury i czego możesz po nim spodziewać się?


Co zyskasz?


Ochrona energetyczna

Po oczyszczaniu zakładam ochronę energetyczną – jednak nie jest ona trwała. Nie da się bowiem zabezpieczyć kogoś raz na zawsze.

Wyobraź sobie dom z solidnymi zabezpieczeniami – wysoki płot, alarmy i monitoring. Dom wydaje się bezpieczny, ale przecież wystarczy otworzyć bramę wjazdową na posesję i jej nie zamknąć… Jakichkolwiek nie użyłabym metod, żeby Cię zabezpieczyć, to ostatecznie Ty sam musisz pilnować dostępu do Ciebie – tak samo jak musisz zamykać bramę i drzwi do domu.

Po oczyszczaniu więc musisz samodzielnie dbać o własną ochronę – stać się asertywnym dla toksycznych ludzi, dbać o czystość myśli, świadomie nie zagłębiać się w jakieś depresyjne stany i nie prowokować niekorzystnych dla Ciebie sytuacji, unikać wykonywania wątpliwych etycznie rytuałów i zabiegów magicznych, nie eksperymentować ze zmiennymi stanami świadomości i obbe. Z pewnością pomoże Ci czerwona nitka lub zaprogramowany kryształ górski – np. w intencji wyłapywania z otocznia negatywnych energii oraz Twoich destruktywnych myśli. Możesz zaopatrzyć się w amulet. Pomogą też wizualizacje, afirmacje i palenie świec w intencji ochrony oraz inne znane Ci sposoby.


Samopoczucie po oczyszczaniu

Zwykle po oczyszczaniu człowiek źle się czuje przez ok. 3 dni, bo gdy usuwa się zanieczyszczenia energetyczne z aury, powstaje „puste miejsce”. Zanim napełni się ono znowu pozytywną energią, to człowiek czuje pewien dyskomfort fizyczny. Może więc pojawić się osłabienie, zniechęcenie, stany grypopodobne, bóle kostne lub mięśniowe – to minie. Jednak to indywidualne jak ludzie czują się po oczyszczaniu – w skrajnych przypadkach jedni nie wstają z łóżka a inni od razu czują się bardzo lekko, wręcz w euforii.


Zalecenia dla Ciebie

  • Po oczyszczaniu przez ok. 3 dni należy pić więcej wody, bo wraz z nią usuwają się wszelkie złogi energetyczne. Z pewnością odczujesz wzmożone pragnienie.
  • Zaleceniem jest również to, aby oczyścić swoje mieszkanie a jeżeli to możliwe, to również miejsce pracy.
  • Po oczyszczaniu aury co najmniej przez 3 dni należałoby powstrzymać się ze stawianiem sobie kart, z wykonywaniem rytuałów oraz wszelkich zabiegów ingerujących w Twoją energetykę.


Nowy początek

Przez 3 dni Twój organizm będzie się oczyszczał a potem poczujesz przypływ sił i optymizmu życiowego. Oczywiście oczyszczanie aury nie usunie problemów z Twojego życia a niejako zresetuje Twoje myśli i pozwoli swoje sprawy zobaczyć w innym świetle. To pomoże znaleźć nowe rozwiązania. Przecież, gdy zacznie się inaczej myśleć, to można inaczej działać. Możliwe staje się to, co wcześniej było niemożliwe.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Ochrona energetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *