Co skrywa w sobie data urodzenia?

Co skrywa w sobie data urodzenia? - Ksymena-numerolog

Często czytam rozważania na temat tego na ile data urodzenia i to, co jest w niej zapisane, determinuje nasz los. Czytam wypowiedzi, że w dacie urodzenia zapisane jest wszystko, że mało jest miejsca na wolną wolę i samodzielne decyzje. Że nasz los jest ustalony i nie można go zmienić. Że jeżeli jest nam „zapisane” dojść od punktu A do punktu B, to znajdziemy się w nim i nie jest ważne czy sami tam dojdziemy, czy nas tam zaniosą. Czasami Klienci pytają też czy to, co „zapisane”, można zmienić rytuałem lub jakimś zabiegiem magicznym.  


Informacje zawarte w dacie urodzenia

Data urodzenia faktycznie zawiera w sobie wiele informacji. Są w niej zapisane predyspozycje człowieka, jego słabe i mocne strony. Data urodzenia wiele powie o charakterze człowieka, o głównych cechach jego osobowości. Powie jego priorytetach i potrzebach – ogólnie i na poszczególnych etapach życia. W dacie urodzenia zawarty jest też program życiowy – i prawdopodobnie to przez niektórych traktowane jest jako może wręcz przeznaczenie, coś, co niektórzy czytają bardzo dosłownie.


Program życia

Zapisany w dacie urodzenia program życia jest swego rodzaju scenariuszem tego życia. Nie można go jednak odbierać literalnie bez uwzględnienia jego sensu. Program życia mówi bowiem o charakterze okoliczności danego etapu życia. Nie ma w nim zaś zapisanych konkretnych wydarzeń. Program życia nie powie więc czy ktoś zbuduje dom, zyska władzę, prestiż, stworzy trwały i udany związek partnerski. Powie tylko czy będzie mu łatwo, czy trudno tego doświadczyć, jakie będą ogólne okoliczności życia i co kiedy będzie ważne. Nawet zapisana w dacie urodzenia karma nie przesądza, że człowiek nie zyska spełnienia w sferze, której ona dotyczy. Podobnie porównanie programów życiowych dwojga ludzi nie powie, że stworzą lub nie stworzą związku. Z porównania programów będzie wynikała jedynie informacja czy będzie to łatwe, czy trudne. Nawet fakt istnienia związku karmicznego dwojga ludzi nie oznacza, że z pewnością kiedyś rozstaną się.


Jakie najczęstsze błędy widzę w interpretowaniu daty urodzenia?

To te dotyczące karmy, liczb trudnych, nie docenianie wolnej woli człowieka oraz tłumaczenie wszystkiego przeznaczeniem.


Karma

Karma może być zapisana na całe życie, mierzenie się z nią może być zapisane na jakiś etap życia. Pamiętajmy jednak o tym czym ona jest. Karma ma czegoś nauczyć, żeby łatwiej zyskać spełnienie w sferze życia, której dotyczy. Na przykład karma miłości nie oznacza więc, że ktoś nie będzie szczęśliwy w miłości. Oznacza, że doświadczy pewnych trudności w tworzeniu związku, żeby zrozumieć czym jest miłość, żeby nauczyć się tworzyć zdrowy związek partnerski. Potencjalnie zaś osoba mierząca się z karmą miłości może doświadczyć tak pięknej miłości, o której osoby bez tej karmy w swoim programie życiowym, mogą tylko pomarzyć. Oczywiście najpierw karmę trzeba przepracować. Podobnie z przepracowaną karmą pracy można stać się zamożnym człowiekiem a z karmą władzy zyskać wielki wpływ na innych itp. Rzecz jasna profity zaczynają się po przepracowaniu karmy.

Tzw. liczby trudne

W folklorze numerologicznym mówi się o liczbach rozstaniowych, nałogowych, zależności, też o erotycznych czy biznesowych. Jednak przecież nie jest prawdą, że „każda osoba w swoim 7 roku numerologicznym będzie doświadczała przejmującej samotności”, ktoś „urodzony 15-ego dnia miesiąca zostanie narkomanem” a „wszystkie numerologiczne Ósemki będą bogate”. Takie czytanie daty urodzenia to wielkie uproszczenie! Przede wszystkim zaś to nieprawda! To folklor numerologiczny!


Wolna wola

Każdy człowiek ma wolną wolę. To ona właśnie decyduje o tym jak zrealizuje się to, co jest zapisane w dacie urodzenia. To wolna wola jest czynnikiem decydującym jak zrealizuje się program życia. Na przykład numerologiczne Warunki w energii 8 oznaczają mierzenie się z wartością pieniądza, materii i władzy. W czasie ich trwania faktycznie można zarobić największe pieniądze w swoim życiu i odcisnąć się w świadomości otoczenia. Jednak równie dobrze można żyć w biedzie. Podobnie jest kilka liczb mówiących na przykład o zdolnościach ezoterycznych. Jednak nie każda osoba z takimi liczbami zostanie wróżką! Może tylko interesować się ezoteryką! Wszystko zależy od postawy człowieka – od tego jak działa, jak wybiera, czy w ogóle chce mu się działać i wybierać. Podliczba 15 zaś wcale nie musi mówić o skłonnościach do używek. 15 to przecież też pasja i wielka energia twórcza. Od człowieka zależy jak tę energię zrealizuje.


Przeznaczenie?

Oczywiście, gdy robi się w życiu trudno, wygodniej jest wierzyć w jakieś przeznaczenie, niż przyznać się do błędów we własnym działaniu. Łatwiej jest zrzucić winę na to, co jest „zapisane”, niż wyrwać się z błędnego koła własnych wyborów. Podobnie osobom czytającym daty urodzenia może wydawać się, że rzucając w eter informacje, że skoro coś jest „zapisane”, to jest nieuchronne, wykreują się na kogoś mającego wgląd w przeznaczenie. Przecież jednak uświadamiając sobie własne słabości, można z nimi walczyć a rozumiejąc swój program życiowy, łatwiej jest w nim odnaleźć się. Jeżeli ktoś zechce, nawet z trudnych wydarzeń, może wynieść jakieś własne korzyści.


A co z tymi zabiegami magicznymi i energetycznymi?

Czy więc program życia można zmienić rytuałem lub jakimś zabiegiem energetycznym? To pytanie okazuje się niezasadne, gdy zrozumie się, że program życia zapisany w dacie urodzenia to potencjał. Oznacza to, że od woli człowieka zależy jak zrealizuje się ten potencjał. Potencjał zaś zapisany jest w dacie urodzenia, której nie można zmienić. Zmienić można jedynie swoje postrzeganie swojego życia. I tylko w tym taki zabieg może pomóc – człowiek zacznie lepiej wykorzystywać szanse, które ma. Należy jednak najpierw rozumieć sens liczb. Na przykład jeżeli ktoś na obecnym etapie życia ma mierzyć się z karmą pracy, to rytuały na wielką wygraną nic mu nie dadzą. Z karmą pracy można bowiem zostać bogatym człowiekiem tylko w wyniku własnej, czasami ciężkiej pracy. W każdym jednak czasie można być szczęśliwym. Czy więc pomagać sobie zabiegami magicznymi i energetycznymi? Najpierw należałoby zrozumieć swój program życiowy a potem podjąć decyzję.


Co więc zapisane jest w dacie urodzenia?


Data urodzenia zawiera w sobie potencjał, który może realizować się mocniej lub w sposób mniej widoczny, pozytywnie lub negatywnie – a jak on zrealizuje się faktycznie, tego z daty urodzenia już nie wyczytamy, bo to zależy od wolnej woli człowieka.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *