Co Twój Dzień urodzenia mówi o Tobie?

Co Dzień urodzenia mówi o Tobie? - wróżka Ksymena-numerolog

Wibracja Drogi życia ma wpływ w ok. 70% na naszą osobowość. Pozostałe 30% stanowi Dzień urodzenia dodając do niej dodatkowe cechy. W nim zawarte są nasze talenty, predyspozycje i możliwości wykorzystania ich z jak największą dla nas korzyścią. Najsilniejszy wpływ energii Dnia urodzenia na życie zaznacza się pomiędzy ok. 30 a 56 rokiem życia. Bowiem Dzień urodzenia wraz Kluczem wcielenia oraz zestawem imion i nazwisk modyfikuje Drogę życia. Na podstawie samej liczby Dnia urodzenia można jednak coś powiedzieć o danym człowieku. Jednak pełny jego obraz da dopiero Portret numerologiczny. Sprawdź więc co Twój Dzień urodzenia mówi o Tobie.


1 – indywidualista

To człowiek niezależny, samodzielny, innowacyjny i ambitny. Ma silną potrzebę osiągania swoich celów i realizowania ich na swój własny sposób. Jest wielkim indywidualistą, trudność może mu sprawiać harmonijna współpraca za innymi. Potrzebuje bowiem swobody wyrażania własnej ekspresji. Ma predyspozycje przywódcze. Bywa egocentryczny.


2 – dyplomata

Człowiek empatyczny, wyrozumiały, wrażliwy, bardzo towarzyski. Czuje wewnętrzną potrzebę harmonijnego istnienia z całym światem. Woli współpracować, pomagać, niż konkurować czy rywalizować z innymi. Czuje wielką potrzebę przyjaźni i posiadania życia związkowo-rodzinnego. On nie umie istnieć sam.


3 – artysta

To człowiek wszechstronny, bardzo kreatywny, obdarzony wieloma artystycznymi talentami. Z reguły posiada jakiś talent manualny – malowanie, rzeźbienie, nawet szydełkowanie. Bardzo komunikatywny – ma również dar słowa i łatwość przelewania myśli na papier. Zwykle jest towarzyski, popularny, ma charyzmatyczną osobowość.


4 – godny zaufania

To człowiek odpowiedzialny, rzetelny, solidny, nie lubi prowizorek. Jest spokojny, zrównoważony, zawsze dotrzymujące obietnic. Jest bardzo pracowity i ma dość pragmatyczne podejście do rzeczywistości. Dla niego liczy się bowiem to, co konkretne i co ma szanse zostać w życiu na długo. Można na nim polegać.


5 – dusza towarzystwa

To człowiek, który potrafi porozumieć się z każdym. Jest ciekawy świata, otwarty, tolerancyjny i elastyczny. Ma silną intuicję. Potrzebuje zmian w życiu, nuży go stagnacja. Jego życie może być ciągłą podróżą – i fizyczną, i poprzez coraz to nowe doświadczenia i okoliczności. Ma wrodzony magnetyzm osobowości i dar uwodzenia.


6 – potrzebujący związku i rodziny

Dla tego człowieka bycie w parze i potrzeba posiadania rodziny są ważną wartością. Jest ciepły, lojalny, odpowiedzialny i czuje potrzebę troszczenia się o innych. Wzbudza zaufanie, bo jest zrównoważony, unika gwałtowności w swoim zachowaniu, nie jest powierzchowny. Zdolny do wielkich i trwałych uczuć. Nastawiony na tworzenie trwałych relacji.


7 – idealista, filozof

To człowiek inteligentny, bystry, z analitycznym umysłem. Ma wyostrzoną intuicję i mądrość wewnętrzną a także filozoficzny stosunek do życia. Zanim podejmie jakąś decyzje, musi ją wnikliwie przeanalizować i zdobyć wszystkie informacje. Często zdystansowany do świata lub samotnik wybierający abstrakcyjne rozważania od realności świata.


8 – silna osobowość

Z łatwością podporządkowuje sobie innych, lepiej sprawdza się pracując samodzielnie lub kierując innymi, niż we współpracy. Ma zdolności praktyczne, zmysł do interesów i pociąg do władzy. W życiu kieruje się logiką i ma zdroworozsądkowe podejście do wszystkiego. Potrzebuje odnoszenia sukcesów – i materialnych, i wizerunkowych.


9 – misjonarz, wizjoner

Człowiek bardzo wspaniałomyślny, empatyczny, wrażliwy na krzywdę innych. Potrafi być bardzo szczodry, potrafi poświęcić się dla innego człowieka lub idei. Ma otwarty umysł, dostrzega i rozumie więcej, niż inni. Jest utalentowany, ma rozwiniętą intuicję i możliwość postrzegania pozazmysłowego. Żyje wzniosłymi ideałami, które chce wcielać w życie.


10 – lider, przywódca

To człowiek, który potrafi aktywnie zmieniać swoje życie, przeobrażać jedne formy w inne. Ma predyspozycje przywódcze, innowatora, wynalazcy. Potrafi również skutecznie wpływać na życie innych. Ma umiejętność prowadzenia wielu spraw jednocześnie. Lubi rywalizację i lubi wygrywać w konkurowaniu z innymi. Dojdzie tam, gdzie innym zabraknie odwagi dojść.


11 – widzący więcej

Ten Dzień urodzenia obdarza silnie rozwiniętą intuicją, błyskotliwą inteligencją i magnetyczną osobowością oraz ponadprzeciętną wrażliwością. Ten człowiek ma wrodzony talent dydaktyczny, predyspozycje do uzdrawiania sytuacji i ludzi. Często ma silnie rozwinięte życie duchowe i czasami może zdawać się, że przebywa w innym wymiarze. Jest oryginalny, kieruje się w życiu wyższymi ideałami.


12 – uszczęśliwiający innych

To człowiek obdarzony wielkim urokiem osobistym, fascynującą osobowością, ale i przeświadczeniem o własnej wyjątkowości. Często jednak pozostaje niedoceniony, zdarza się, że i niezauważony. Łatwo adoptuje się do nawet niesprzyjającego mu środowiska i potrafi w nim odnaleźć się. Ma tendencję do brania na siebie problemów innych ludzi.


13 – pracowity

To człowiek konkretny, rzeczowy i bardzo pracowity. Jest ambitny, zdeterminowany, skupia się na swoim celu i konsekwentnie go realizuje. Ma zdolność rozpoczynania jeszcze raz od podstaw w przypadku, gdy poprzednie jego starania nie odniosły skutku. Jeżeli w coś wierzy, czegoś bardzo chce, to wcześniej czy później to osiągnie.


14 – podróżnik

To człowiek bardzo twórczy, wszechstronny, lubiący zmiany wokół siebie. Często zmienia okoliczności życiowe wraz z ludźmi w nich uczestniczącymi. Bywa i tak, że decyzja o zmianach powstaje poza nim a narzuca mu ją samo życie. Bywa awanturnikiem, zdarza się, że chce narzucać otoczeniu swoje poglądy, swoją wizję świata. Potrzebuje czuć się wolny.


15 – hipnotyzer

Ten Dzień urodzenia obdarza charyzmatyczną, hipnotyzującą osobowością i wrodzonym magnetyzmem. Ten człowiek ma w sobie wiele wewnętrznej mocy, wigoru, potrafi uwodzić. Łatwo więc zaistnieć mu w swoim środowisku. Potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Umie dzielić spełnienie w świecie z własnym życiem rodzinnym.


16 – ostrożny i nieufny

Do świata zewnętrznego człowiek ten odnosi się z pewną rezerwą. Jest ostrożny, nieufny, potrzebuje wiele czasu, żeby otworzyć się przed kimś. Jest filozofem nie przywiązującym się do niczego ani nikogo – jakkolwiek czuje wielką potrzebę miłości i tworzenia związku. Często interesuje się wiedzą tajemną, trudno dostępną dla innych.


17 – szczęściarz

To człowiek uroczy, odważny, przedsiębiorczy, z wielkim talentem dyplomatyczno-uwodzicielskim. Cokolwiek się dzieje, jakkolwiek trudna staje się sytuacja, on potrafi zawsze wyjść z niej bez szwanku a często z korzyściami. Ma talent do zdobycia władzy i bogactwa. Posiada bowiem silną indywidualność, analityczny umysł i wyostrzoną intuicję.


18 – mistyk i misjonarz

Człowiek ten z jednej strony potrafi służyć innym, z drugiej zaś potrzebuje być postrzegany jako autorytet. Ma dostęp do wyższych poziomów świadomości, często to człowiek głębokiej wiary. Najlepiej czuje się jako duchowny lub osoba związana z duchowością – np. ezoteryk. Ma otwarty i niezwykle chłonny umysł, jest wrażliwy i empatyczny.


19 – tyran i zwycięzca

To człowiek z dużym potencjałem silnej woli, wielką niezależnością i umiejętnością skoncentrowania się na określonym celu. Potrafi osiągnąć to, czego zechce – o ile nie ogranicza przy tym wolności innych ludzi. Bywa bowiem nieobliczalny, czasami ulega swoim instynktom, czasami wręcz siłą narzuca swoją wolę. Łatwo staje się przywódcą.


20 – ekolog i uzdrowiciel

To człowiek z wysokim poziomem spokoju wewnętrznego, silnie rozwiniętą intuicją, poczuciem sprawiedliwości, zdolnościami uzdrawiania ciała i Duszy oraz potrzebą obcowania z przyrodą. Unika trudnych sytuacji, kłótni, nie potrzebuje ekscytujących przygód, najlepiej realizuje się w związkach przyjacielskich, potrzebuje małżeństwa. Ceni własny spokój.


21 – człowiek wielu talentów

Człowiek ten interesuje się światem, potrzebuje cały czas poszerzać swoją wiedzę. Jakkolwiek bywa ona powierzchowna, to on sprawia wrażenie, że na wszystkim zna się. Dba o swój wizerunek i dobre relacje z otoczeniem. Lubi podobać się, lubi być doceniany. Potrafi błyszczeć i brylować w swoim środowisku – czym gromadzi wokół siebie swoich wielbicieli.


22 – mistrz kreacji

Człowiek ten potrafi myśleć bardzo logicznie, ma dar planowania i śmiałej realizacji. Pomaga mu silna intuicja sprawiająca, że jego przypuszczania i ocena sytuacji są trafne. Potrafi wykonać to, co innym sprawia trudność lub jest postrzegane przez nich jako niemożliwe do wykonania. Potrafi zgodnie współistnieć z innymi.


23 – kochający wolność

Człowiek ten ma niezwykle pociągającą, wręcz magnetyczną osobowość. Ma w życiu szczęście do ludzi, którzy pojawiają się w tedy, gdy są potrzebni. Kocha wolność, potrzebuje czuć się wolnym, żeby istnieć z kimś w parze i być wiernym. Potrzebuje czuć, że życie jest ciekawe i zmienne oraz chce, żeby cały czas coś się działo.


24 – głowa rodziny

To człowiek odpowiedzialny, opiekuńczy zdolny do poświęceń w imię miłości. Oddany najbliższym i osobom, na których mu zależy. Dba o ich dobro, komfort życia i zabezpieczenie materialne. Dom i rodzina są centralną wartością w jego życiu. Bywa nadopiekuńczy, czasami dominujący, ale jego celem jest zawsze dobro ludzi, których kocha.


25 – poszukiwacz prawdy

Ten Dzień urodzenia obdarza wielkim dystansem do świata i ludzi.  Człowiek ten potrzebuje własnej przestrzeni osobistej, ciszy, czasami samotności, ceni sobie spokój. Chce ciągle dokształcać się, czuje głód wiedzy, to poszukiwacz prawdy. Ma łatwy dostęp do podświadomości i skłonności do mistycyzmu., Może mieć problemy z zabezpieczeniem materialnym. Niezbyt łatwo ujawnia swoje uczucia.


26 – człowiek wielkiej mocy

Człowiek ten ma zdolności przywódcze, silną osobowość, wielką w sobie energię do działania oraz  umiejętność realnej oceny rzeczywistości. On potrafi osiągnąć swoje zamierzenia, ponieważ jasno wie, czego chce od życia a także dlatego, że ma talent do kontrolowania sytuacji i ludzi. Dla niego nie ma problemów nie do pokonania.


27 – rewolucjonista

To człowiek, który ma głębokie przeświadczenie o tym, co dobre a co złe, co sprawiedliwe o co ze sprawiedliwością nie ma nic wspólnego. Jest zdolny do wielkich przedsięwzięć angażujących innych ludzi a mających zmienić świat – np. w obronie mniejszości seksualnych czy przyrody. Musi jednak czuć, że świat tego potrzebuje. To urodzony rewolucjonista.


28 – wojownik

Człowiek ten kocha wyzwania, jest odważny, lubi ryzykować, wszystko stawiać na jedną kartę, iść po trupach do celu – byle wygrać. Źle znosi krytykę, niechętnie przyjmuje odmowę. Zawsze ma swoje zdanie i potrafi je obronić. Lubi szybkie życie, dba o to, żeby nie zabrakło w nim wyzwań. Nie potrzebuje stabilności, potrzebuje zwyciężać.


29 – uzdrowiciel

Człowiek ten ma silnie rozwiniętą intuicję, talenty duchowe i zdolność postrzegania pozazmysłowego. To nieoceniony doradca, przyjaciel, mentor potrafiący uzdrowić na każdym poziomie życie innych ludzi. Otoczenie widzi w nim przewodnika, kogoś mądrzejszego, do kogo można zwrócić się po radę. Ceni spokój i harmonię wokół siebie.  


30 – optymista

To człowiek towarzyski, lubi być w centrum zainteresowania. Ma wrodzoną charyzmę, interesującą osobowość, urok osobisty, jest świetnym mówcą. Lubi, gdy ludzie słuchają go i pod jego wpływem zmieniają swoje poglądy. Lubi żyć i zachwycać się życiem. Cieszy się z każdej chwili i wręcz zaraża swoim optymizmem. Posiada talenty artystyczne.


31 – solidny

Człowiek ten jest praktyczny, solidny, konkretny, lubi wysiłek i zawsze działa z racjonalnych pobudek. Brakuje mu spontaniczności, nie lubi niespodzianek życiowych. Jego pracowitość i determinacja pozwalają mu realizować jego zamierzenia – nawet gdy potrzeba na to wiele czasu. Jest kreatywny, silny, potrafi szybko regenerować się po wysiłku.  

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Znaczenie liczb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *