Czerwona nitka

czerwona nitka - wróżka Ksymena

Czerwona nitka jest jednym ze sposobów ochrony przed cudzą złą energią. Zwyczaj ten stosowany był już w starożytności. Obecnie kojarzony jest z Kabałą wywodzącą się z judaizmu. Chroni tak skutecznie, że praktyka jej wiązania wyszła poza ramy tej kultury.

Czerwoną nitkę na nadgarstku noszą Wasi znajomi, ale też gwiazdy sportu, filmu i estrady. Z pewnością widzieliście ją u Kajah, Maryli Rodowicz, Demi Moore, Davida Beckhama, nawet u Billa Clintona i wielu innych.


Dlaczego czerwony kolor?

Kolor ten ma po prostu odpowiednią energetykę, wibracje i częstotliwość stanowiącą swoistą ochronę i barierę przed złem.


Przed czym chroni czerwona nitka?

Przede wszystkim przed tzw. złym okiem, przed złorzeczeniem, urokiem, zazdrością, wampiryzmem energetycznym, przed magicznymi rytuałami.


Na której ręce ją wiązać?

Kabała i magia rozróżniają rękę biorącą i dającą. Dającą jest ta silniejsza, której używamy do pisania. Większość ludzi nitkę nosi na lewej ręce, bo są po prostu praworęczni. Leworęczni noszą na prawej. Nitkę wiąże się więc na ręce biorącej – czyli przyjmującej wszystko na poziomie ciała i duszy.


Jak wiązać?

Nitkę ma zawiązać osoba, której ufasz, która Cię lubi, kocha i życzy Ci jak najlepiej. Ma zawiązać ją na 5, 7 lub 9 supełków. Zbywające kawałki nitki należy uciąć. Możesz je nosić w portfelu „na bogactwo”.


Jak długo nosić?

Najlepiej aż sama spadnie. Ewentualnie gdy poczujesz, że już czas ją zdjąć.


Jak ma wyglądać ceremoniał wiązania nitki?

Znajdź chwilę czasu dla siebie, wycisz się i zapal świecę. Możesz zmówić modlitwę. Uświadom sobie od czego czerwona nitka ma Cię chronić i po prostu poproś zaufaną osobę o jej zawiązanie.

czerwona nitka - wróżka Ksymena

Czy ja noszę czerwoną nitkę?

Nosiłam. Obecnie nie, bo chroni mnie Reiki – jestem przecież Wielkim Mistrzem Reiki. Jednak kilka dni temu zawiązałam ją mojej córce. Oprócz czerwonej, zawiązałam jej również złotą – dodatkowo wzmocni jej aurę i przyciągnie do jej życia dostatek materialny i duchowy. Tak, moja córka jest leworęczna 😉


Przed zawiązaniem czerwonej nitki dobrze jest oczyścić się z wszelkich brudów energetycznych. Zainteresowanych zapraszam na zabieg oczyszczania aury.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Negatywne energie
Równowaga energetyczna

3 thoughts on “Czerwona nitka

  1. Witam, chciałabym się zapytać o wiązanie supełków. Czy powinnam zrobić 7 supełków i później związać nitkę ( tak jakby 8 wiązanie) czy 6 supełków i 7 ostatni to ten wiążący nić?
    Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *