Czy wróżba zmienia przyszłość?

czy wróżba zmienia przyszłość - wróżka Ksymena

Idąc do wróżki po poradę chyba każdy podświadomie oczekuje raczej pozytywnych wiadomości. Na przykład że osoba, którą się kocha wreszcie odwzajemni uczucie lub że problemy finansowe nagle zakończą się. O wróżbę bowiem prosisz wróżkę wtedy, gdy nie jest dobrze lub gdy masz lęki związane z przyszłością. Co daje wróżba? Czy wróżba zmienia przyszłość, czy raczej nie ma na nią wpływu? Tu nie ma jednej odpowiedzi – tak lub nie.


Czym jest wróżba?

Wróżba to prognoza przyszłości na podstawie teraźniejszości, na podstawie Twoich obecnych nastawień do życia i sposobu rozwiązywania problemów, ogólnego sposobu działania i podejmowania decyzji. Na podstawie chwili obecnej prognozuje się przyszłość. Nic bowiem nie jest gdzieś tam zapisane a Twoja przyszłość nie jest ustalona. Ona kształtuje się teraz – poprzez to, co zrobisz, co wybierzesz, jak coś ocenisz. W obecnej chwili powstaje jakaś linia przyszłości. Wróżba pokazuje więc tę najbardziej prawdopodobną – opartą na tym, co obecnie dzieje się w Twoim życiu.


A co, jeśli nie podoba Ci się wróżba?

Gdy w Twoim życiu źle się dzieje i taka właśnie jest teraźniejszość, sama wróżba ani proces wróżenia nie sprawią, że nagle będzie inaczej. Co zrobić z negatywną wróżbą? Zmień ją. Zwyczajnie zmień ją. Jeżeli bowiem nie chcesz w swoim życiu tego, co usłyszysz we wróżbie, potraktuj to jako ostrzeżenie, że Twoje obecne postępowanie do tego właśnie prowadzi. Zmień je. Zacznij zachowywać się inaczej, inaczej podchodzić do swoich spraw, inaczej wybieraj, podejmuj inne decyzje. Wtedy zacznie rysować się inna linia przyszłości.


Czy po wróżbie Twoja przyszłość może zmienić się na niekorzyść?

Może. Załóżmy, że otrzymałeś wróżbę pozytywną – Twoje plany spełnią się, w kartach widać Twoje ogólne spełnienie życiowe. Jednak to wróżba na podstawie teraźniejszości, gdy starasz się, gdy zabiegasz o realizację zamierzeń. Gdy jednak pomyślisz sobie, że skoro ma być dobrze, to już nie musisz pilnować swoich spraw – cóż… niekoniecznie ta pozytywna wróżba spełni się. Właśnie zmieniłeś nastawienia, właśnie powstaje inna linia przyszłości, niż ta, którą pokazywała wróżba. Przed wróżbą przecież starałeś się, po wróżbie przestałeś. Pozytywna wróżba spełni się tylko wtedy, gdy będziesz postępował tak, jak do tej pory.


Negatywna wróżba może więc pomóc a pozytywna wiele popsuć


Czy więc wróżba zmienia przyszłość?

Tak dokładnie to nie sama wróżba, bo ona i proces wróżenia nie wpływają na przyszłość. Na przyszłość wpływa to, co Ty zrobisz z informacjami, które z wróżby otrzymałeś.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie – porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *