Wróżenie - poradyWróżenie z kart

Dlaczego pytanie do kart jest ważne?


Jak pytanie do kart wpływa na odpowiedź? Dlaczego pytanie do kart jest ważne?


Jeżeli sensownie sformułujesz pytanie do kart, uzyskasz sensowną odpowiedź. Jeżeli zapytasz ogólnie, możesz nie uzyskać odpowiedzi na to, co najbardziej Cię interesuje. Pytanie do kart powinno być przemyślane i dobrze sformułowane.pytanie do kart - tarot - wróżba - wróżka KsymenaJak więc formułować pytanie do kart?


Zastanów się co chcesz wiedzieć i czy na pewno chcesz wiedzieć


Zastanów się czy jesteś gotowy na odpowiedź – jakakolwiek ona będzie. Czasami bowiem Klient myli wróżbę z magią. Myśli, że usłyszy, że czeka go wszystko, co najlepsze – bo karty jakimś cudem to sprawią. Tymczasem o wróżbę prosisz, gdy masz problem, gdy jesteś w dołku życiowym. Wróżba to prognoza przyszłości przy obecnych Twoich nastawieniach. Gdy one są złe,  gdy nie masz na nic sił, to jak karty mają pokazać świetlaną przyszłość?Pytania mają być proste i wprost


Chcesz wiedzieć czy On Cię kocha? Zapytaj po prostu o to a nie „Jak potoczy się moje życie uczuciowe?”. Chcesz wiedzieć czy utrzymasz pracę, czy znajdziesz pracę, czy jej nie stracisz, to nie pytaj „Jak wygląda moja sytuacja z pracą?”. Nie licz na to, że wróżka się domyśli. Wróżka położy karty na to, o co pytasz. Pytasz: „Co mnie spotka w tym miesiącu?”. Karty pokażą jakieś drobne sprawy a Ty właściwie chcesz wiedzieć czy On odezwie się. Zapytaj po prostu o to. Wtedy otrzymasz konkretną odpowiedź: tak albo nie i wytłumaczenie dlaczego tak albo dlaczego nie.Nie wstydź się, nie wprowadzaj wróżki w błąd


Tak, i to się zdarza. Klient zadaje nieprawdziwe pytanie o sytuacje, które nie mają miejsca a oczekuje prawdziwej odpowiedzi. Ale jak to ma nastąpić, gdy wróżba opiera się na nieprawdziwych przesłankach? W czasie sesji, gdy stawia się rozkład ogólny, doskonale widać obecną sytuację Kwerenta. Jednak przy odpowiedzi pisemnej na konkretne pytanie, wróżka nie sprawdza czy Klient mówi prawdę. Tym bardziej nie robi tego odpowiadając w smsie.Nie pytaj „Czy powinienem to zrobić?”


Zapytaj „Co będzie, gdy to zrobię?” Sam decydujesz o swoim życiu i sam za nie odpowiadasz, nie karty. Nie próbuj zdejmować z siebie odpowiedzialności. Tak samo nie pytaj o szanse, bo szanse zawsze masz. Nie pytaj też „Czy warto?”. Wróżka nie wie co dla Ciebie jest ile warte.Nie pytaj o osoby trzecie


Nie pytaj więc czy sąsiad znajdzie pracę, czy były mąż już ma dziecko ze swoją partnerką. Pytaniami o osoby trzecie są również pytania o sprawy swoich dorosłych dzieci lub własnych rodziców. Uszanuj cudzą prywatność. Wróżka i tak nie odpowie Ci na takie pytania. Ty też nie chcesz, żeby ktoś podglądał Twoje życie bez Twojej zgody. Czasami w rozkładzie ogólnym pokaże się coś życia Twojego byłego współmałżonka, ale tylko wtedy gdy ma to wpływ na Twoje obecne życie. Wróżka szanująca kodeks etyczny nie położy specjalnie na to kart.Nie pytaj o śmierć – swoją lub cudzą


Pytanie jest z gruntu jest nieetyczne. Ponadto nie ma na nie wiarygodnej odpowiedzi. Karty potrafią pokazać, że Dusza jest na drodze zmierzającej do śmierci, ale zawsze może z niej zawrócić. Odpowiedź na to pytanie leży w gestii Boga, nie kart.Nie ponawiaj wróżb


Nie pytaj o to samo aż uzyskasz odpowiedź, jakiej pragniesz. Tylko pierwsza odpowiedź będzie prawdziwa. Kolejne pokażą Ci albo Twoje marzenia, albo lęki – jedno i drugie nie będzie pokrywało się z rzeczywistością.
Przykłady poprawnych pytań:

 • Jakie On żywi do mnie uczucia, jak mnie postrzega?
 • Czy stworzymy związek?
 • Czy w tym roku spotkam partnera życiowego?
 • Co zrobić, żeby nie stracić pracy?
 • Jak poprawić swoją sytuację finansową?
 • Czy Ona jest uczciwa względem mnie?Jak pytać, żeby uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź?


Konkretnie!
Konkretne pytanie = konkretna odpowiedź.


Przecież to proste, prawda?

W jakiej formie można otrzymać ode mnie wróżbę?

Wróżenie z kart

2 thoughts on “Dlaczego pytanie do kart jest ważne?

 1. Dlaczego osoba wróżąca nie przedstawia się w sms.?To naprawdę jest bardzo ważne dla osoby,która chce nawiązać kontakt.Nastepnie chcę zapytać o to dlaczego aż tyle sms otrzymujemy bez żadnej treści co w efekcie prowadzi do zakończenia korespondencji bez uzyskania właściwe,konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie.Powoduje to brak zaufania do osoby wrozacej.Pozdrawiam.Badzcie uczciwe i odpowiadające konkretnie na zadane pytanie.

  1. Rozumiem, że to ogólne uwagi do wróżek a nie konkretnie do mnie.

   Przede wszystkim to Klient wybiera sobie wróżkę, która udzieli mu odpowiedzi wpisując na początku pytania jej prefix na podanym numerze smsa. Mój prefix na portalu wróżbytarot.online to WROTA10 a na portalu Magiczne Wrota to int.340. Smsy z tymi prefixami docierają tylko do mnie.

   Smsy poprzez te portale są również podpisane. Na portalu wróżby tarot.online: na końcu smsa jest podpis: wróżka Ksymena. Na portalu Magiczne Wrota: sms rozpoczyna się od słów: Odpowiedź wróżki Ksymeny.

   Smsy bez żadnej treści? Trudno mi to sobie wyobrazić. Jeżeli jednak coś takiego faktycznie ma miejsce, proszę składać reklamację. Jestem pewna, że to nie jest intencyjne działanie wróżki a może jakiś błąd wynikający z różnorodnych przyczyn. Reklamacja!

   Co do konkretnej odpowiedzi: zawsze staram się odpowiadać konkretnie, gdy mam konkretne pytanie. Natomiast na pytanie „Co wydarzy się w moim życiu w najbliższym czasie?” – bo i takie pytanie otrzymuję przez sms – nie da się udzielić satysfakcjonującej Klienta odpowiedzi, bo to pytanie na godzinną sesję, nie na smsa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *