Dlaczego pytanie do kart jest ważne?

pytanie do kart - tarot - wróżka Ksymena

Pytanie do kart wypływa na odpowiedź. Jeżeli sensownie sformułujesz pytanie do kart, uzyskasz sensowną odpowiedź. Jeżeli zapytasz ogólnie, możesz nie uzyskać odpowiedzi na to, co najbardziej Cię interesuje. Pytanie do kart powinno być przemyślane i dobrze sformułowane.


Jak więc formułować pytanie do kart?


Zastanów się co chcesz wiedzieć i czy na pewno chcesz wiedzieć

Zastanów się czy jesteś gotowy na odpowiedź – jakakolwiek ona będzie. Czasami bowiem Klient myli wróżbę z magią. Myśli, że usłyszy, że czeka go wszystko, co najlepsze – bo karty jakimś cudem to sprawią. Tymczasem o wróżbę prosisz, gdy masz problem, gdy jesteś w dołku życiowym. Wróżba to prognoza przyszłości przy obecnych Twoich nastawieniach. Gdy one są złe,  gdy nie masz na nic sił, to jak karty mają pokazać świetlaną przyszłość? Z pewnością jednak w takim przypadku uzyskasz rady jak sobie radzić lub co zmienić, żeby było lepiej. Bądź gotowy na każdą odpowiedź.


Pytania mają być proste i wprost, nie wstydź się pytać

Chcesz wiedzieć czy On Cię kocha? Zapytaj po prostu o to a nie Jak potoczy się moje życie uczuciowe? Chcesz wiedzieć czy utrzymasz pracę, czy znajdziesz pracę, czy jej nie stracisz, to nie pytaj Jak wygląda moja sytuacja z pracą? Wróżka oczywiście położy karty na Twoje pytanie, ale w odpowiedzi może nie być tego, co miałeś w myślach zadając pytanie. Gdy chcesz poznać konsekwencje swojego działania w konkretnej sprawie, zapytaj po prostu o to a nie: Czy wyjdę z sytuacji, w której się znajduję? Nie licz na to, że wróżka domyśli się o co pytasz, o jaką sytyację. Pytasz: Co mnie spotka w tym miesiącu? Karty pokażą jakieś drobne sprawy a Ty właściwie chcesz wiedzieć czy On odezwie się. Zapytaj po prostu o to. Wtedy otrzymasz konkretną odpowiedź: tak albo nie i wytłumaczenie dlaczego tak albo dlaczego nie. Unikaj pytań na wysokim poziomie ogólności.


Nie stawiaj pytań z tezą, nie staraj się wprowadzać wróżki w błąd

Tak, i to się zdarza. Kwerent zadaje pytanie o sytuacje, które nie mają miejsca i oczekuje, że karty pokażą to, co chce usłyszeć. Jeżeli na przykład jesteś po rozstaniu z kimś, to nie pytaj Czy naprawimy związek? a Czy wrócimy do siebie? Wróżka po rozłożeniu kart zobaczy, że nie ma związku, że obecnie nie ma czego naprawiać. Tak samo np. nie pytaj Czy jego uczucia są szczere? w sytuacji, gdy on Ci tych uczuć nie wyznał. W kartach i tak pokaże się stan faktyczny a Ty przypuszczalnie nie otrzymasz odpowiedzi takiej, jaką można by uzyskać zadając prawidłowe pytanie. Wróżby bowiem dają prognozę w oparciu o obecny stan faktyczny a nie oczekiwania Kwerenta.


Nie pytaj Czy powinienem to zrobić?

Zapytaj Co będzie, gdy to zrobię? Sam decydujesz o swoim życiu i sam za nie odpowiadasz, nie karty. Nie próbuj zdejmować z siebie odpowiedzialności. Tak samo nie pytaj o szanse, bo szanse zawsze masz. Nie pytaj też Czy warto?” Wróżka nie wie co dla Ciebie jest ile warte. Podobnie Czy to ma sens? Zapytaj o korzyści dla Ciebie, ewentualnie o to jak będzie wyglądała linia przyszłości, gdy to zrobisz a jak, gdy tego nie zrobisz.


Nie pytaj o osoby trzecie

Nie pytaj więc czy sąsiad znajdzie pracę, czy były mąż już ma dziecko ze swoją partnerką. Pytaniami o osoby trzecie są również pytania o sprawy swoich dorosłych dzieci lub własnych rodziców. Uszanuj cudzą prywatność. Wróżka i tak nie odpowie Ci na takie pytania. Ty też nie chcesz, żeby ktoś podglądał Twoje życie bez Twojej zgody. Czasami w rozkładzie ogólnym pokaże się coś życia Twojego byłego współmałżonka, ale tylko wtedy gdy ma to wpływ na Twoje obecne życie. Wróżka szanująca kodeks etyczny nie położy specjalnie na to kart.


Nie pytaj o śmierć – swoją lub cudzą

Pytanie jest z gruntu jest nieetyczne. Ponadto nie ma na nie wiarygodnej odpowiedzi. Karty potrafią pokazać, że Dusza jest na drodze zmierzającej do śmierci, ale zawsze może z niej zawrócić. Odpowiedź na to pytanie leży w gestii Boga, nie kart.


Nie ponawiaj wróżb

Nie pytaj o to samo aż uzyskasz odpowiedź, jakiej pragniesz. Tylko pierwsza odpowiedź będzie prawdziwa. Kolejne pokażą Ci albo Twoje marzenia, albo lęki – jedno i drugie nie będzie pokrywało się z rzeczywistością.Przykłady poprawnych pytań:

 • Jakie On żywi do mnie uczucia, jak mnie postrzega?
 • Czy stworzymy związek?
 • Czy w tym roku spotkam partnera życiowego?
 • Co zrobić, żeby nie stracić pracy?
 • Jak poprawić swoją sytuację finansową?
 • Czy Ona jest uczciwa względem mnie?


Jak pytać, żeby uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź?

Konkretnie!
Konkretne pytanie = konkretna odpowiedź.


Przecież to proste, prawda?

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Wróżenie – porady

2 komentarze do „Dlaczego pytanie do kart jest ważne?

 1. Dlaczego osoba wróżąca nie przedstawia się w sms.?To naprawdę jest bardzo ważne dla osoby,która chce nawiązać kontakt.Nastepnie chcę zapytać o to dlaczego aż tyle sms otrzymujemy bez żadnej treści co w efekcie prowadzi do zakończenia korespondencji bez uzyskania właściwe,konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie.Powoduje to brak zaufania do osoby wrozacej.Pozdrawiam.Badzcie uczciwe i odpowiadające konkretnie na zadane pytanie.

  1. Rozumiem, że to ogólne uwagi do wróżek a nie konkretnie do mnie.

   Przede wszystkim to Klient wybiera sobie wróżkę, która udzieli mu odpowiedzi wpisując na początku pytania jej prefix na podanym numerze smsa. Mój prefix na portalu wróżbytarot.online to WROTA10 a na portalu Magiczne Wrota to int.340. Smsy z tymi prefixami docierają tylko do mnie.

   Smsy poprzez te portale są również podpisane. Na portalu wróżby tarot.online: na końcu smsa jest podpis: wróżka Ksymena. Na portalu Magiczne Wrota: sms rozpoczyna się od słów: Odpowiedź wróżki Ksymeny.

   Smsy bez żadnej treści? Trudno mi to sobie wyobrazić. Jeżeli jednak coś takiego faktycznie ma miejsce, proszę składać reklamację. Jestem pewna, że to nie jest intencyjne działanie wróżki a może jakiś błąd wynikający z różnorodnych przyczyn. Reklamacja!

   Co do konkretnej odpowiedzi: zawsze staram się odpowiadać konkretnie, gdy mam konkretne pytanie. Natomiast na pytanie „Co wydarzy się w moim życiu w najbliższym czasie?” – bo i takie pytanie otrzymuję przez sms – nie da się udzielić satysfakcjonującej Klienta odpowiedzi, bo to pytanie na godzinną sesję, nie na smsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *