Droga życia 1

droga życia 1 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 1 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Jedynka

Droga życia 1 to droga indywidualistów, przywódców, liderów, ludzi chcących wyróżniać się na tle innych i chcących pozostawić po sobie jakiś ślad. Jedynki są niezależne, pewne siebie, silne i ambitne, lubią ryzyko. Czują wielką potrzebę samorealizacji. Chcą działać na swój własny sposób i realizować własne cele. Jedynki są w ciągłym ruchu, czują głód poznania, chcą wiedzieć coraz więcej, są bardzo twórcze. To one przedstawiają wizje nowej przyszłości, wytyczają kierunki, organizują działanie. Źle funkcjonują pod czyimś kierownictwem, nie lubią przyjmować dobrych rad i cudzych ingerencji we własne życie. W każdej sytuacji odruchowo dążą do przejęcia nad nią kontroli. Źle znoszą ograniczenie zewnętrzne i zawsze starają się je obejść. Świat odbierają bardzo subiektywnie. Tworzą sobie obraz siebie jako jednostki innej i lepszej od innych ludzi. Są egocentryczne, introwertyczne, bywają uparte, szorstkie i mało dyplomatyczne. Zawsze jednak to jednostki ponadprzeciętne.


miłość/związki

W miłości – tak, jak we wszystkich innych sferach życia – Jedynki chcą dominować. Im bardziej angażują się w relację, tym bardziej stają się zaborcze. Zaangażują się zaś, gdy zdobędą – a one nie lubią łatwych zdobyczy. Są bardzo namiętne, ale też porywcze i zmienne – od delikatności i czułości łatwo przechodzą w szorstkość, złośliwość i oschłość. Pewne siebie i przebojowe łatwo podbijają serce wybranej osoby. Idealny związek Jedynka stworzy z Czwórką, Piątką i Siódemką. Dobry z drugą Jedynką i Ósemką. Możliwy jest również z Dwójką i Szóstką. Wymagający okaże się z Trójką i Dziewiątką.


praca/finanse

Jedynki sprawdzą się w wielu zawodach. Zawsze jednak najlepiej poradzą sobie tam, gdzie będą mogły same organizować sobie pracę lub zarządzać innymi. Dobrze sprawdzą się w biznesie i na wysokich stanowiskach. Potrafią bowiem szybko ocenić sytuację i znaleźć unikalne rozwiązania. Trudność sprawia im bycie członkiem zespołu i wspólna praca – chyba że kierują tym zespołem. Mają talent do robienia pieniędzy, ale i do ich wydawania. Wrodzona tendencja do ryzyka i skłonności do życia w luksusie może prowokować je do angażowania się w niepewne interesy, do zaciągania pożyczek i życia ponad stan. Gdy zachowają umiar i rozwagę, mogą zarobić w życiu duże pieniądze, zdobyć władzę i wpływy.


Sławne Jedynki:

Wojciech Fibak – tenisista
Irena Jarocka – piosenkarka
Wojciech Jaruzelski – generał, polityk
Władysław Kosiniak-Kamysz – polityk
Krzysztof Krawczyk – piosenkarz
Waldemar Kuczyński – ekonomista, dziennikarz
Robert Lewandowski – piłkarz
Barbara Nowacka – polityk
Irena Sendlerowa – działaczka społeczna
Edward Stachura – poeta, pieśniarz
Rafał Trzaskowski – polityk
Lech Wałęsa – prezydent
Anna Wyszkoni – piosenkarka

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *