Droga życia 2

droga życia 2 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 2 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Dwójka

Droga życia 2 to droga ludzi pragnących utrzymywać harmonię z całym światem. Dwójki potrafią doskonale wczuć się w każdą sytuację i zrozumieć potrzeby każdej zaangażowanej w nią osoby. Są skromne, ciepłe, serdeczne i wyrozumiałe. Mają wrodzoną umiejętność dyplomacji i takiego łagodzenia konfliktów, żeby żadna ze stron nie czuła się przegrana. Same zaś bywają niepewne swojej wartości, swoich sił i swojego miejsca w świecie. Dlatego szukają aprobaty dla swoich działań u osób silniejszych od nich. Najlepiej funkcjonują czując wsparcie innych ludzi. Z drugiej strony same są niezastąpioną pomocą dla swoich liderów. Mają bowiem nieoceniony dar obserwacji i wrodzoną przenikliwość. W życiu kierują się emocjami, uczuciami oraz silną potrzebą kochania i bycia kochanym. Są wrażliwe, czułe, unikają kłótni, nie radzą sobie z grubiaństwem u innych ludzi. Bywają naiwne a przez to wykorzystywane przez innych. Potrzebują życia wśród innych ludzi, ale również okresowego dystansowania się od nich dla odzyskania równowagi.


miłość/związki

Dwójki potrzebują życia w parze. Istotną rolę w ich życiu odgrywa związek i rodzina – i dla stworzenia ich są w stanie zrobić bardzo wiele, nawet zrezygnować z własnych priorytetów. Jako partner są więc idealne – romantyczne, czułe, wyrozumiałe, pełne respektu do innych i gotowe do poświęceń. Są w stanie zrobić bardzo wiele, żeby uszczęśliwić osoby, na którym im zależy. Idealny związek Dwójka stworzy z Czwórką i Szóstką. Dobry z drugą Dwójką, Trójką, Siódemką i Dziewiątką. Możliwy jest z Jedynką i Piątką. Związek z Ósemką będzie bardzo wymagający.


praca/finanse

Największe sukcesy Dwójki osiągną w dziedzinach, w których liczy się poczucie harmonii i piękna. Sprawdzą się więc w roli negocjatora, dyplomaty, tzw. szarej eminencji. Z przekonaniem będą pracować na sukces osoby stojącej wyżej w hierarchii a ich pomoc często okaże się niezastąpiona. Potrzebują bowiem wyznaczania im celów i wskazywania kierunków. Wyróżnią się przy wszelkiego rodzaju projektowaniu – od harmonogramu zajęć szefa, przez projektowanie mody, ogrodów, do pracy terapeutycznej z ludźmi. Dwójki znają wartość pieniądza, są rozważne i oszczędne, ale potrafią je wydawać na rzeczy zbędne, czasami ekstrawaganckie – aby tylko sprawić przyjemność bliskiej osobie.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *