Droga życia 22

droga życia 22 - wróżka Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 22 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Dwudziestka Dwójka

Droga życia 22 obdarza ludzi twórczym i bardzo praktycznym umysłem oraz łatwością przekształcania swoich pomysłów w czyn. Nie tylko potrafią coś kreatywnie wymyślić, ale też doprowadzić plan do końca i nawet działać ma wielką skalę. To wielcy budowniczowie, który nie boją się śmiałych pomysłów mających na celu poprawienie świata innych ludzi. Potrafią świetnie połączyć wyższe ideały, duchowość, pragnienie władzy, własne ambicje z altruizmem i pracą dla ogółu społeczeństwa. Droga życia 22 obdarza wielkimi zdolnościami praktycznymi i organizacyjnymi oraz umiejętnością rzetelnej oceny faktów a jednocześnie potrzebą, aby nie żyć tylko dla siebie. Obdarza też charyzmą i zdolnością rządzenia – łatwo więc numerologicznym Dwudziestkom Dwójkom sięgnąć po władzę i najwyższe zaszczyty. Ich myśli mogą kreować rzeczywistość, powinny więc używać ich świadomie. Ich słowa bowiem mogą ziścić się w życiu – i ich własnym, i w życiu innych ludzi. Wszystkim więc powinny życzyć tylko dobrze.


miłość/związki

W miłości są wierne, lojalne, szczere i stałe. Ich priorytetem jest wiązek stabilny i trwały. Trudno im jednak okazywać uczucia wprost. One wolą pokazywać je czynem robiąc coś dla ukochanej osoby, zaspokajając jej potrzeby, ułatwiając życie. Potrzebują partnerstwa i rodziny, ale same mogą nie być łatwymi partnerami ze względu na częsty u nich pracoholizm i przeświadczenie, że jeszcze nie wszystko zrobiły dla innych. Dwudziestki Dwójki to nie są ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają partnera. Pierwszeństwo ma ich spełnienie życiowe w udoskonalaniu świata. Jednak związek z Dwudziestką Dwójką daje stabilność i bezpieczeństwo życiowe. Najkorzystniejszym partnerem dla Dwudziestki Dwójki będzie numerologiczna Jedynka, Dwójka, Siódemka i  Ósemka. Dobry związek stworzy z Czwórką i Szóstką. Związek z Trójką, Piątką i Dziewiątką okaże się wymagający.


praca/finanse

Praca dla Dwudziestek Dwójek jest ważnym aspektem w życiu codziennym i często własne spełnienie życiowe wiążą przede wszystkim z nią. Istotną sprawą staje się dla nich potrzeba przyczynienia się do postępu społecznego, do ułatwienia życia innym ludziom. Swoją pracę dedykują światu, chcą bowiem tworzyć dzieła dla dobra ogółu – takie, które ich przeżyją i przyczynią się postępu społecznego. To osoby bardzo kreatywne, sumienne oraz ambitne. Mają wrodzony dar objęcia umysłem całości zagadnienia, zaplanowania w najdrobniejszym szczególe, pokonania ewentualnych przeciwności i doprowadzenia planu do końca. To urodzeni przywódcy z jednej strony mocno zakotwiczeni w świecie realnym, ale działający w imię wyższych ideałów. Z łatwością – o ile zechcą – potrafią zarobić nawet wielkie pieniądze.


Sławne Dwudziestki Dwójki:

Adam Bodnar – rzecznik praw obywatelskich
Jerzy Bralczyk – językoznawca
Andrzej Duda – prezydent
Urszula Dudziak – wokalistka jazzowa
Anna Jantar – piosenkarka
Tomas Lis – dziennikarz
Ryszard Kapuściński – poeta, publicysta, fotograf
Małgorzata Kożuchowska – aktorka
Paweł Kukiz – piosenkarz, polityk
Dorota Masłowska – pisarka
Zbigniew Religa – chirurg, minister
Andrzej Sapkowski – pisarz
Andrzej Seweryn – aktor, reżyser
Irena Szewińska – lekkoatletka
Igor Tuleya – sędzia
Roman Wilhelmi – aktor

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *