Droga życia 3

droga życia 3 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 3 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Trójka

Trójki to życiowi optymiści. Są wiecznie młode duchem, biorą życie wprost, nie lubią rozważań na trudne tematy egzystencyjne. Nie lubią monotonii i szarej, nudnej codzienności. Starają się unikać nieprzyjemności, komplikacji i trudnych sytuacji. Kochają życie, są go ciekawe i chcą oraz umieją czerpać z niego radość. Lubią ludzi, są bardzo towarzyskie. W niektórych sytuacjach bywają jednak nieśmiałe, ale gdy im na czymś zależy, to potrafią tę nieśmiałość przełamać. Mają świadomość wyjątkowości swojej osoby i lubią to pokazywać innym. Trójki to urodzeni artyści – lubią być w centrum zainteresowania, lubią błyszczeć, lubią, gdy o nich mówi się. Droga życia 3 obdarza bowiem wyjątkowym magnetyzmem osobowości, wrodzonym wdziękiem, towarzyskością, łatwością komunikowania myśli, słów i uczuć. Wrodzona otwartość na innych, bystrość umysłu, wysoka inteligencja, często wielka erudycja sprawiają, że Trójki są lubiane przez otocznie. Łatwo uczą się i mogą zaadoptować się do każdych warunków, każdych okoliczności i ludzi.


miłość/związki

Wrodzony wdzięk i urok osobisty sprawia, że Trójki są postrzegane jako pożądani partnerzy do związków. Trójki lubią kochać i być kochane. Są czułe, namiętne, emocje przeżywają bardzo intensywnie. Mają tendencję do szybkiego rozpraszania się i tym samym mogą często zmieniać obiekty swoich uczuć. Jednak gdy spotkają odpowiedniego partnera, to są wierne i lojalne. Jako osoby komunikatywne i łatwo przystosowujące się do innych, udane partnerstwo mogą stworzyć z każdym. Idealny związek Trójką stworzy z drugą Trójką, z Szóstką i Dziewiątką. Dobry z Dwójką. Możliwy jest związek z Czwórką, Piątką, Siódemką i Ósemką. Związek z jedynką przeważnie okazuje się dość wymagający.


praca/finanse

Zdolności krasomówcze, łatwość przelewania myśli na papier, bogata wyobraźnia, wyczucie piękna sprawiają, że Trójkom łatwo wybić się w dziedzinach związanych ze sztuką i kontaktach z innymi ludźmi. Świetnie sprawdzają się w wolnych zawodach, gdzie nie ogranicza się ich poczucia wolności i możliwości decydowania co zrobić i kiedy. Wszechstronność, ekspansywność, bystrość umysłu sprawiają, że z łatwością opanują każdą dziedzinę, na której skupią swoją uwagę. Nie mają kłopotów ze zdobywaniem pieniędzy, jednak pociąg do łatwego i beztroskiego życia może prowokować wielką rozrzutność na umilanie sobie życia. Lubią bowiem kosztowne zachcianki, lubią sprawiać kosztowne prezenty innym.  


Sławne Trójki:

Krzysztof Kamil Baczyński – poeta
Borys Budka – polityk
Konstanty Ildefons Gałczyński – poeta
Andrzej Gołota – bokser
Mirosław Hermaszewski – kosmonauta
Krzysztof Ibisz – dziennikarz
Kayah – piosenkarka
Krzysztof Kieślowski – reżyser
Szymon Majewski – satyryk, dziennikarz
Adam Małysz – skoczek narciarski
Leszek Miller – polityk, premier
Czesław Miłosz – poeta, prozaik
Daniel Olbrychski – aktor
Monika Olejnik – dziennikarka
Józef Oleksy – polityk, premier
Grzegorz Schetyna – polityk
Natalia Siwiec – celebrytka
Donald Tusk – polityk, premier

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *