Droga życia 33

droga życia 33 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 33 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Trzydziestka Trójka

Droga życia 33 to okazywanie przykładem swojego życia miłości do każdej istoty. To wibracja Chrystusowa skłaniająca do wielkiej empatii, współodczuwania, wielkiej miłości do wszystkich ludzi. Obdarza mądrością wewnętrzną, ciepłem, łagodnością, potrzebą dążenia do harmonii z całym światem. Numerologiczne Trzydziestki Trójki to osoby zrównoważone, szlachetne spokojne i bardzo tolerancyjne. W każdym człowieku podświadomie szukają dobra. Ich uczciwość, serdeczność, prawdomówność, szacunek do tradycji i wielkie poczucie sprawiedliwości czynią z nich jednostki wybitne – mistrzów, przywódców, autorytety. Pragną służyć najwyższym ideałom prawdy, moralności i etyki. Czują bowiem potrzebę przekazywania swojej wewnętrznej mądrości innym, dzielenia się swoją wiedzą, dawania nadziei. Są w stanie wiele poświęcić w obronie tego, w co wierzą. Potrafią same poświęcić się dla innych. W otoczeniu wzbudzają podziw i szacunek – niezależnie czy funkcjonują w szerokim życiu publicznym, czy tylko we własnej rodzinie.


miłość/związki

Trzydziestki Trójki czują wielką potrzebę istnienia w parze, spełnienia w życiu uczuciowo-związkowym i posiadania rodziny. Są w stanie wiele zrobić dla świata, ale potrzebują mieć bliskie sobie osoby, o które mogą troszczyć się w szczególny sposób. Potrafią nawet zrezygnować z własnego spełnienia zawodowego czy życiowego, aby tylko osobom, na którym im zależy, było dobrze i aby były we wręcz idealny sposób zaopiekowane. Są w stanie wiele zrozumieć i wybaczyć. To ludzie romantyczni, uczuciowi i bardzo wrażliwi. Umiejętność wczucia się w potrzeby i emocje drugiego człowieka sprawia, że Trzydziestka Trójka jest w stanie stworzyć związek właściwie z każdą wibracją numerologiczną. Najłatwiej będzie jej porozumieć się z innymi Drogami mistrzowskimi. Idealny związek stworzy z Dwójką, Trójką, Szóstką i Dziewiątką. Dobry z Czwórką. Możliwy jest również z Jedynką, Piątką, Siódemką i Ósemką.


praca/finanse

Idealna praca dla Trzydziestek Trójek to taka, gdzie jest duża odpowiedzialność i w której będą miały poczucie, że pracują dla innych. Praca, w której będą mogły wcielać w życie wyznawane przez siebie ideały. Jakąkolwiek jednak pracę wykonywałyby, to w każdej – nawet najprostszej – stają się mistrzami i przywódcami. Naturalna dla nich potrzeba troski o innych czyni z nich lojalnych pracowników i dobrych szefów, ponieważ w pracy – jak i każdej innej dziedzinie życia kierują się wysokimi standardami etycznymi i moralnymi. Na szerszym polu społecznym numerologiczne Trzydziestki Trójki wolą pracować bardziej dla idei, niż z pobudek finansowych. One mają przecież w sobie wewnętrzną mądrość, którą chcą dzielić się z innymi.


Sławne Trzydziestki Trójki:

Bolesław Bierut – polityk
Zbigniew Brzeziński – doradca prezydenta USA
Agnieszka Chylińska – piosenkarka
Kamil Durczok – dziennikarz
Ewa Minge – projektantka mody
Roman Polański – reżyser
Jacek Sasin – minister
Maciej Stuhr – aktor
Andrzej Rzepliński – prawnik, prezes Trybunału Konstytucyjnego
Leszek Weres – astrolog
Piotr Żyła – skoczek narciarski

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *