Droga życia 4

droga życia 4 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 4 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Czwórka

Droga życia 4 wymaga ciężkiej pracy i wiele trudu, ale wszystko, co powstaje w ich konsekwencji ma solidne i trwałe podstawy. Numerologiczne Czwórki unikają więc wszelkiego ryzyka i zawsze będą dążyć do tego, żeby to, co już zdobyły, zostało w ich życiu na długo. Wiedzą bowiem ile wysiłku ich to kosztowało. Są pracowite, konkretne, rzetelne, konsekwentne w działaniu, polegają na własnych siłach, kierują się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli już w coś angażują się, to na celu mają osiągnięcie jakichś korzyści. Wartością dla nich nie muszą być same pieniądze – to mogą być również trwałe i niezmienne okoliczności, solidne przyjaźnie, bezpieczne sytuacje. Są poważne, lojalne, konserwatywne, nie lubią nagłych zmian w życiu. Wiele wymagają od siebie i dlatego drażni je lenistwo, niepunktualność czy nielojalność u innych. Ich naturą jest bowiem rzetelne wywiązywanie się ze swoich powinności i przyjętych na siebie zobowiązań. Jakkolwiek z natury rozsądne, to bywają uparte – ponieważ podobnie jak do sytuacji i ludzi, tak samo przywiązują się do swoich poglądów.


miłość/związki

Numerologiczne Czwórki są z natury łagodne, cierpliwe, stałe i lojalne. Jako przyjaciele niezastąpione, bo cenią sobie więzy przyjaźni i są w stanie wiele dla przyjaciół zrobić. Nie mają ich zbyt wielu, bo są nieufne, skryte i zdystansowane. Są za to odpowiedzialne i godne zaufania. Przyjaźń, miłość i przywiązanie okazują czynem. One nie potrafią mówić pięknych słów, nie składają obietnic na wyrost. Są bardzo powściągliwe w okazywaniu uczuć. Są wierne i lojalne, bywają zaborcze i zazdrosne. Idealny związek Czwórka stworzy z Jedynką, Dwójką, Siódemką i Ósemką. Dobry z drugą Czwórką i Szóstką. Możliwy z Trójką, Piątką i Dziewiątką.


praca/finanse

Czwórki są cenionymi pracownikami. Są bowiem rzetelne, odpowiedzialne, zdyscyplinowane, potrafią myśleć analitycznie, planować i organizować swoje działania, dbają o szczegóły. Sukces mogą osiągnąć w każdej dziedzinie – może z wyjątkiem dziedzin artystycznych – bo lubią pracować, lubią widzieć konkretne efekty swoich starań. Sprawdzą się w biznesie jako właściciele firm, bo nie unikają ciężkiej pracy a odpowiedzialność nigdy ich nie przerośnie. Jako kierownicy i szefowie są surowi i wymagający, bowiem od pracowników wymagają tyle, ile od siebie. Są jednak sprawiedliwe, potrafią zauważyć i docenić cudze starania. Zdecydowanie jednak nie będą tolerować lenistwa i tu nie będzie żadnej wyrozumiałości.


Sławne Czwórki:

Jakub Błaszczykowski – piłkarz
Robert Gawliński – muzyk
Tomasz Kot – aktor
Michał Koterski – aktor, satryryk
Grzegorz Krychowiak – piłkarz
Martyna Wojciechowska – dziennikarka, podróżniczka

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *