Droga życia 44

droga życia 44 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 44 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Czterdziestka Czwórka

Mistrzowska Droga życia 44 to najrzadziej spotyka z wibracji numerologicznych. Numerologiczne Czterdziestki Czwórki to osoby z wielką mocą wewnętrzną, śmiałe, wytrwałe, odważne, pracowite, zorganizowane i odporne na trudy życiowe. One potrafią z NICZEGO zrobić COŚ. Potrafią nie posiadając żadnego zaplecza  od podstaw zbudować swoją pozycję w świecie. Bez problemu zdobywają wszelkie bogactwa, sięgają po władzę, stają się naturalnym punktem odniesienia dla innych. Rodzą się bowiem w wewnętrznym poczuciem tego, co dobre a co złe, z wewnętrznym poczuciem sprawiedliwości. Mówi się, że te osoby są wręcz skazane na sukces. Tworzą dzieła wielkie w świecie materialnym, ale zawsze widać w nich ich geniusz ukazujący ludziom piękno, dobro, boskość. Obdarzone są wielkim magnetyzmem wewnętrznym sprawiającym, że bezdyskusyjnie uznawane są za przywódców i autorytety. Mają możliwość wpływania na losy wielkich grup innych ludzi. Ich przeznaczeniem są śmiałe i wielkie czyny mające moc unowocześnienia świata, jak również zniszczenia go.


miłość/związki

Numerologiczne Czterdziestki Czwórki z reguły nie muszą zbytnio starać się o zdobycie uwagi wybranej osoby. Wewnętrzny magnetyzm i wrodzony urok osobisty sprawia, że zostają szybko zauważone. Jednak związek i rodzina nigdy nie jest jedynym celem ich życia. To osoby niezależne, dominujące, pragnące odnosić sukcesy. Chcą, żeby związek i rodzina stały się dla nich bezpieczną przystanią, ale one przecież czuję potrzebę własnej samorealizacji w szerokim świecie. Są oddane, wierne, lojalne, brzydzą się zdradą, potrafią zrewanżować się za okazywaną im miłość, ale ich partner nigdy nie będzie miał przeświadczenia, że to on jest dla nich najważniejszy. Numerologiczna Czterdziestka Czwórka idealny związek stworzy z Trójką i Czwórką. Dobry z Jedynką. Możliwy jest związek z Szóstką, Ósemką i Dziewiątką. Zdecydowanie trudny będzie związek z Dwójką, Piątką i Siódemką.


praca/finanse

Czterdziestki Czwórki to ludzie wręcz stworzeni do funkcjonowania w świecie wielkich pieniędzy i władzy. Nie potrzebują pochodzić z bogatych i wpływowych rodzin, aby do niego dostać się. Mają świetną intuicję pomagającą im nie tylko zdobyć jedno i drugie, ale również ciągle to pomnażać. Z reguły to ludzie bardzo bogaci, wręcz milionerzy. Trudno im pracuje się pod czyimś kierownictwem. Jeżeli tak zdarzy się, to nie trwa to długo. To naturalni szefowie i przywódcy. Lubią widzieć efekty swoich starań w postaci  adekwatnych do tego zysków. Są hojni, ale muszą mieć przeświadczenie o słuszności swojej pomocy. Chętnie przeznaczają swoje pieniądze na naprawę świata, podniesienie poziomu świadomości ludzkiej, czyli szczytne i wielkie cele a mniej chętnie pochylą się nad cierpieniem pojedynczego człowieka. To ludzie silni, nie zawsze potrafią więc zrozumieć słabości innych.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *