Droga życia 5

droga życia 5 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 5 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Piątka

Droga życia 5 obdarza ludzi ponadprzeciętną inteligencją, wyobraźnią, zdolnościami twórczymi, wszechstronnością i potrzebą poznawania świata wszystkimi zmysłami. Silna potrzeba doświadczania wolności skłania numerologiczne Piątki do poznawania ciągle nowych miejsc i ludzi, do angażowania swojej uwagi w coraz to nowe, różnorodne i ekscytujące okoliczności i doświadczenia. Kierunek działania może być wybierany dosłownie w ostatniej chwili. Numerologiczne Piątki są bowiem niecierpliwe, impulsywne, żądne przygód i bardzo szybko reagują na wszelkie bodźce. Często działają pod wpływem chwilowych emocji – a te zmieniać się mogą niezwykle szybko. W każdych sytuacjach i okolicznościach Piątki szukają potwierdzenia swojej wyjątkowości, niezależności i granic własnej wolności. To ludzie z magnetycznym urokiem własnym, zmysłowi, uwodzicielscy, nieprzeciętni. Unikają monotonii i rutyny a uwielbiają ruch, zmienność, podróże. Jakkolwiek sprawiają wrażenie, że znają się na wszystkim, że mogą rozmawiać na każdy temat, to jednak ich wiedza – jakkolwiek faktycznie duża – często okazuje się powierzchowna.


miłość/związki

Wrodzony urok osobisty, wdzięk, inteligencja, łatwość nawiązywania kontaktów sprawiają, że mają wielu znajomych – aczkolwiek niewielu przyjaciół. Zmienność ich natury i potrzeba doświadczania zmian w życiu sprawiają bowiem, że mogą nie wczuwać się do końca w emocje innych. Jakkolwiek sprawiają wrażenie osób bardzo żywiołowych, to często bywają nieśmiałe, maja kompleksy i fobie. W miłości są bardzo romantyczne, czułe, namiętne i zmysłowe. Mają tendencję do szukania partnera idealnego. Idealny związek zaś najłatwiej im stworzyć z numerologiczną Jedynką. Dobry z drugą Piątką i Dziewiątką. Możliwy – z Dwójką, Trójką, Czwórką, Szóstką i Siódemką. Bardzo wymagający będzie związek z Ósemką.


praca/finanse

Numerologiczne Piątki są wszechstronnie uzdolnione, nie boją się nowych wyzwań, chcą sprawdzać się w coraz to nowych okolicznościach, są bardzo witalne. Gdy tylko zechcą, mogą  w dowolnej sferze życia odnieść sukces i zdobyć wysoką pozycję społeczną. W pracy – jak i w każdej innej sferze życia – potrzebują wolności i przestrzeni osobistej. Nie dla nich więc biura i urzędy – chyba że same mogą ustalać czym tam się zajmują. Chcą, żeby praca była dla nich pasją a nie drogą do osiągnięcia stabilizacji życiowej. Potrafią docenić wartość pieniędzy i to, że one również dają poczucie wolności, ale nigdy nie będą one dla nich wartością samą w sobie a środkiem do jeszcze większej wolności własnej.


Sławne Piątki:

Leszek Balcerowicz – ekonomista, polityk, minister
Artur Barciś – aktor
Joanna Brodzik – aktorka
Krzysztof Cugowski – wokalista
Leszek Czarnecki – przedsiębiorca
Marcin Gortat – koszykarz
Krystyna Janda – aktorka
Justyna Kowalczyk – biegaczka narciarska
Robert Kubica – kierowca wyścigowy
Jacek Kuroń – działacz społeczny, polityk
Bogusław Linda – aktor
Tadeusz Mazowiecki – polityk, premier
Mateusz Morawiecki – bankier, premier
Grzegorz Morozowski – dziennikarz
Krzysztof Penderecki – kompozytor, dyrygent
Ryszard Petru – ekonomista, polityk
Jan Twardowski – ksiądz, publicysta społeczny

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *