Droga życia 6

droga życia 6 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 6 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Szóstka

Droga życia 6 obdarza ludzi wielką odpowiedzialnością, obowiązkowością, opiekuńczością i potrzebą troszczenia się o kogoś lub o coś. Numerologiczne Szóstki potrzebują funkcjonować w rodzinie i być jej integralną częścią a wtedy czują się szczęśliwe i spełnione. Potrafią więc poświęcić i siebie, i wiele własnego czasu, aby stworzyć szczęśliwy, wygodny i dostatni dom. Nie lubią samotności, zawsze dążą do tego, aby mieć wokół siebie grono oddanych sobie przyjaciół. Są bardzo empatyczne, serdeczne, wyrozumiałe i tolerancyjne. To świetni rozmówcy potrafiący czasami wręcz zamęczyć swoją gadatliwością i potrzebą ingerencji w cudze życie – zawsze po to, żeby pomóc. Są bardzo wrażliwe i często przejmują się szczegółami, które dla innych nie mają zupełnie znaczenia. Dla nich zawsze będzie wyzwaniem pozwolenie ludziom, na którym im zależy, na doświadczanie świata na swój własny sposób, na prawo do pomyłek i podejmowania własnych decyzji.


miłość/związki

Numerologiczne Szóstki miłość i partnerstwo wszelkiego rodzaju traktują bardzo poważnie a uczucia wyrażają poprzez swoją opiekuńczość. Bywają zaborcze, zazdrosne i pamiętliwe, ale jednocześnie dla wybranego przez siebie czlowieka zrobią bardzo wiele. Potrafią obdarzyć wielką miłością, ale równocześnie miłości potrzebują. Dopóki nie znajdą swojego idealnego partnera, mogą uchodzić za niestale w uczuciach, ale gdy już zaangażują się, to ich związki przeważnie są długie i trwałe. Przecież to trwały związek i rodzina są jednym z najważniejszych celów ich życia. Numerologiczna Szóstka związek idealny najłatwiej stworzy z Dwójką, Trójką, drugą Szóstką i Dziewiątką. Dobry z Czwórką. Możliwy jest również z Jedynką, Piątką, Siódemką i Ósemką. Numerologiczna Szóstka bowiem jest w stanie porozumieć się z każdym.


praca/finanse

Szóstki są bardzo odpowiedzialne i sumiennie wywiązują się ze swoich obowiązków. Potrafią pracować w zespole, ale i sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych ze względu na to, że są doskonałymi organizatorami – chociaż z reguły osobisty sukces nie jest ich celem. Najbardziej komfortowo czują się jako doradcy. Są przecież odpowiedzialne, godne zaufania, dokładne a wręcz skrupulatne. Docenią pieniądze i to, że pozwalają one wygodnie i dostatnio żyć im oraz ich najbliższym, ale pieniądze nigdy nie będą celem ich życia. Są ostrożne we wszelkiego rodzaju inwestycjach. Nie obnoszą się z bogactwem, nie żyją ponad stan, nie są rozrzutne.


Sławne Szóstki:

Jerzy Buzek – polityk, premier
Jarosław Gowin – polityk, premier
Wisława Szymborska – poetka

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *