Droga życia 7

droga życia 7 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 7 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Siódemka

Droga życia 7 obdarza ludzi z jednej strony wielką ciekawością świata, potrzebą poszukiwania i zgłębiania wiedzy, świetnym zmysłem jego obserwacji, chłonnym i analitycznym umysłem oraz wielką intuicją. Z drugiej zaś wielką niezależnością i potrzebą utrzymywania dystansu pomiędzy sobą a resztą świata. Numerologiczne Siódemki z reguły są bowiem bardzo wrażliwe, mają silne poczucie godności i dlatego łatwo je urazić nieopatrznym słowem czy gestem. Światu jednak przedstawiają się jako osoby twarde i perfekcyjne. Z trudem odnajdują się w większej grupie a zazwyczaj wybierają grono dobrze znanych sobie osób. Mają bogate życie wewnętrzne i wielką wyobraźnię, które to również mogą je odsuwać od świata realnego. To osoby oryginalne, nie potrzebują doradców i pomocników. Nie lubią i nie potrzebują niczyich sugestii. Chcą widzieć i poznawać świat na swój własny sposób – a to wszystko powoli, nie śpiesząc się, czasami długo czekając na odpowiedni moment. To jednostki ponadprzeciętne, często z darem jasnowidzenia, jasnosłyszenia lub jasnoczucia.


miłość/związki

Numerologicznym Siódemkom z racji swego wrodzonego dystansu do świata może być trudniej tworzyć relacji i wchodzić w związki, niż innym ludziom. Naturalna elegancja i pozorny chłód sprawiają bowiem, że mogą być odbierane jako osoby wyniosłe, chłodne i nieprzystępne. W rzeczywistości zaś są wrażliwe, subtelne, uczuciowe i lojalne. Uczucia przeżywają intensywnie. Jednak o ile łatwo im dyskutować na tematy filozoficzne czy naukowe, to trudniej mówić o tym, co czują. Nie są bowiem ani wylewne, ani spontaniczne. Numerologiczna Siódemka idealny związek stworzy z Jedynką i Czwórką. Dobry z Dwójką drugą Siódemką i Dziewiątką. Możliwy jest również z Trójką, Piątką i Szóstką. Związek z Ósemką będzie zdecydowanie trudny.


praca/finanse

Chłonny umysł, naturalny intelektualizm i umiejętność trafnego wyciągania wniosków czyni je świetnymi badaczami, naukowcami, nauczycielami, wynalazcami czy nawet ezoterykami. Przejawiają zdolności aktorskie, muzyczne, literackie, mają wyczucie piękna i estetyki. Łatwo więc im odnieść sukces w życiu publicznym i zaznaczyć swoje miejsce w świecie. Najlepiej czują się w zawodach, w których same decydują co mają robić. Powinny unikać spółek – ze względu na własną niezależność i angażowania się w  przedsięwzięcia wymagające ryzyka finansowego – bowiem nie mają zdolności biznesowych. Pieniądze potrafią zarobić z pracy na własny rachunek, tak samo jak zdobyć sławę i osiągnąć sukces w pracy zawodowej.


Sławne Siódemki:

Marek Borowski – polityk
Katarzyna Dowbor – dziennikarka
Anna Dymna – aktorka
Katarzyna Figura – aktorka
Kamila Gasiuk-Pihowicz – polityk
Jarosław Gronert – astrolog
Agnieszka Holland – reżyser
Marek Kondrat – aktor
Robert Korzeniowski – lekkoatleta
Beata Kozidrak – piosenkarka
Rafał Królikowski – aktor
Dariusz Michalczewski – bokser
Jerzy Owsiak – działacz społeczny
Andrzej Piaseczny – wokalista
Ryszard Terlecki – polityk
Beata Tyszkiewicz – aktorka
Zbigniew Ziobro – polityk

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *