Droga życia 8

droga życia 8 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 8 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Ósemka

Numerologiczne Ósemki to ludzie, którzy potrafią uzyskać wszystko, czego zapragną. Cechuje je ogromna przebojowość, siła fizyczna i psychiczna, odwaga, samodyscyplina i wytrwałość. Mają wrodzone poczucie sprawiedliwości i honoru. Chcą widzieć konkretne i wielkie efekty swoich starań. Praca ma dawać satysfakcję, pieniądze mają być duże a co najmniej godziwe, miłość – wielka. One nie godzą się na półśrodki. Droga życia 8 obdarza zdrowym rozsądkiem, ale czasami numerologicznym Ósemkom trudno zapanować nad swoją wolą sięgania po więcej, po coraz więcej. Często idą do swojego celu pomimo wszystko i nie zważając na nikogo. To osoby z wielkim talentem ekonomicznym, zmysłem organizatorskim a każdy problem traktują jak wyzwanie, które należy pokonać. Ich siła osobowości, energia do działania i pewność siebie mogą sprawiać wrażenie, że są sztywne i bezduszne. One jednak mają wielką potrzebę samorealizacji. Wiedzą, że ich los jest tylko w ich rękach. Może być wielkim sukcesem a może być wielką porażką. Środka nie będzie.


miłość/związki

Numerologiczne Ósemki są silne wewnętrznie i świadomie lub nieświadomie starają się innych sobie podporządkowywać – również partnera w związku. Same jednak nie ulegną niczyjej dominacji. Są wierne i lojalne. Wiele zrobią dla ludzi, na którym im zależy, ale tego samego oczekują od innych – pełnego oddania. Nie tolerują zdrady w żadnej formie, trudno im zapomnieć, że ktoś zawiódł ich zaufanie. Z reguły są atrakcyjne dla płci przeciwnej i wzbudzają spore zainteresowanie – tu nie tylko chodzi o powierzchowność a raczej o niebanalną i magnetyczną osobowość. Numerologiczna Ósemka idealny związek stworzy z Trójką i Czwórką. Dobry z Jedynką. Możliwy jest związek z Szóstką, drugą Ósemką i Dziewiątką. Związek z Dwójką, Piątką i Siódemką z reguły okazuje się bardzo wymagający.


praca/finanse

Na wszystko, co osiągną, pracują same. W ich życiu mało kiedy zdarzają się szczęśliwe zbiegi okoliczności czy wielkie ułatwienia. Sukces jest wynikiem tylko ich starań, wysiłku i determinacji. Cechy osobowości ułatwiają im sięganie po władzę, zaszczyty i wielkie pieniądze. Wielką wagę przywiązują do pozycji społecznej, która jest dla nich wyznacznikiem ich sukcesu. Mają predyspozycje do zarządzania firmami i wszelkiego rodzaju przedsięwzięciami, mają zdolności do interesów i obracania pieniędzmi. Zdobywanie tych ostatnich przychodzi im dość łatwo. Nie lubią marnotrawstwa i rozrzutności, ale są hojne dla tych, którzy w ich uznaniu zasłużyli na pomoc. To urodzeni przywódcy i wojownicy. Wyróżnią się w każdej dziedzinie, której się poświęcą. To świetni pracownicy, wymagający, ale sprawiedliwi szefowie.


Sławne Ósemki:

Mariusz Błaszczak – polityk, minister
Anna German – piosenkarka
Magda Gessler – restauratorka, celebrytka
Andrzej Grabowski –aktor
Beata Kempa – polityk
Janusz Korwin-Mikke – polityk
Grzegorze Miecugow – dziennikarz
Janina Ochojska – działaczka humanitarna
Krystyna Pawłowicz – posłanka, sędzia Trybunału Konstytucyjnego
Zbigniew Wodecki – piosenkarz
Karol Wojtyła – papież
Aleksander Wolszczan – astronom

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *