Droga życia 9

droga życia 9 - wróża Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 9 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Dziewiątka

Numerologiczne Dziewiątki żyją ideałami i starają się wcielać je w życie. To wizjonerzy, entuzjaści, misjonarze, czasami mnożący pomysły, ale trudność im sprawia wprowadzenie ich w życie. Potrafią jednak swoją wizję do realizacji podsunąć innym. Nigdy bowiem nie oddają się nikomu ani niczemu do końca. To ludzie tolerancyjni, wrażliwi i otwarci na drugiego człowieka. W uszczęśliwianiu innych potrafią tak zatracić się, że zapominają o sobie i swoim życiu. Droga życia 9 obdarza bowiem wielką bezinteresownością, altruizmem i skłonnością do poświęceń. Nauką na całe życie staje się więc dla numerologicznych Dziewiątek nauka tzw. zdrowego egoizmu. To osoby wrażliwe, często ponadprzeciętnie uzdolnione artystycznie, mające silnie rozwinięte zdolności pozazmysłowe – prorocze sny, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie. Czują potrzebę doświadczania przestrzeni, chcą czuć się wolne i niczym nie ograniczane. Lubią podróżować, zmieniać miejsca zamieszkania, żeby swoją wizję, plan, swoją pomoc nieść w świat.


miłość/związki

Numerologiczne Dziewiątki w miłości są romantycznymi idealistami. Często noszą w sercu obraz idealnego partnera, którego w życiu realnym trudno spotkać. Są czułe, uczuciowe i sentymentalne. Uczucia okazują powściągliwie i nie lubią tego robić publicznie. Publicznie za to okazują miłość całemu światu. Związki traktują bardzo poważnie, mają ogromną potrzebę miłości i bezpieczeństwa. Jednak ich zaangażowanie w sprawy innych ludzi – i nie tylko najbliższych – sprawia, że ich związki bywają krótkotrwałe. Budzą się, gdy już nie ma czego ratować. Idealny związek numerologiczna Dziewiątka stworzy z Trójką, Szóstką i drugą Dziewiątką. Dobry z Dwójką i Piątką. Możliwy jest związek z Czwórką, Siódemką i Ósemką. Związek z Jedynką będzie bardzo wymagający.


praca/finanse

Numerologiczne Dziewiątki mają szczególne predyspozycje do pracy na rzecz społeczeństwa. Czują się spełnione, jeżeli robią coś dla innych a w dodatku lubią ryzyko i trudne wyzwania. To świetni nauczyciele, artyści, misjonarze, reformatorzy, pracownicy społeczni. Wolą pracować z pasji, dla idei a sprawy materialne i własny komfort życia nie są dla nich priorytetem. Pieniądze mają dla nich wartość o tyle, o ile przyczynią się do poprawy tego świata lub do zaspokajania podstawowych potrzeb swoich i innych ludzi. Nie starają się gromadzić pieniędzy, ale też nie trwonią tych, które mają. Stabilizację finansową osiągną raczej dzięki inwestycjom, o które będzie dbał ktoś inny, niż własną pracą. Wspaniali pracownicy – o ile pracują w zgodzie ze swoim powołaniem, wyrozumiali szefowie.


Sławne Dziewiątki:

Marek Belka – ekonomista, polityk, premier
Zbigniew Boniek – piłkarz
Władysław Broniewski – poeta
Kazimierz Deyna – piłkarz
Jacek Fedorowicz – satyryk
Janusz Gajos – aktor
Jan Karski – dyplomata
Bronisław Komorowski – prezydent
Jan Kulczyk – biznesmen
Aleksander Kwaśniewski – prezydent
Zbigniew Preisner – kompozytor
Anna Przybylska – aktorka
Agnieszka Radwańska – tenisistka
Izabela Scorupco – aktorka
Andrzej Wajda – reżyser

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *