Droga życia 11

droga życia 11 - wróżka Ksymena-numerolog

Liczba Drogi życia określa typ doświadczeń człowieka, jego charakter, słabe i mocne strony. Wskazuje nad czym musi pracować a co jest w nim doskonałe. Mówi o głównych cechach jego osobowości, o fundamentach motywów jego działania. Na podstawie samej Drogi życia nie można jednak powiedzieć jaki jest dany człowiek, bo byłoby to wielkie uproszczenie. Droga życia zawiera tylko ok. 70% jego cech. Uzupełnia ją Dzień urodzenia a modyfikuje zwłaszcza I Cykl życia i I Warunki zewnętrzne oraz jego imiona i nazwiska. O tym, jaki jest dany człowiek, powie dopiero pełny Portret numerologiczny. Co Droga życia 11 ogólnie mówi o człowieku?


Numerologiczna Jedenastka

Numerologiczne Jedenastki to osoby z surowymi zasadami moralnymi, które rzadko naginają dla drugiego człowieka lub sytuacji. Mają jasne pojęcie czym jest dobro a czym zło i unikają skrótów życiowych. Czują potrzebę bezinteresownego działania na rzecz innych, czasami wręcz naprawiania świata. Dlatego wiele wymagają od siebie, ale też niewiele mniej oczekują od innych. Równocześnie to osoby bardzo wrażliwe, empatyczne i skore do pomocy. Wrodzona bystrość umysłu, jasność myślenia, umiejętność wychwycenia praw rządzących światem oraz wizjonerstwo sprawiają,  że dla wielu osób mogą stać się natchnieniem czy drogowskazem. Nie chodzi tylko o słowa – a numerologiczne Jedenastki potrafią mówić pięknie i porywająco – chodzi o dawanie przykładu własnym życiem. To ludzie obdarzeni mądrością wewnętrzną i umiejętnością sięgania do niej. Mają silnie rozwiniętą intuicję, często też zdolności jasnowidzenia, jasnosłyszenia lub jasnoczucia. Z tego powodu z łatwością stają się przywódcami duchowymi dla tłumów lub tylko dla wspólnoty, w której funkcjonują. Numerologiczne Jedenastki określa się mianem Kapłanów ludu.


miłość/związki

W świecie zewnętrznym numerologiczne Jedenastki są łatwo zauważalne, ale prywatnie stają się skryte, niepewne siebie i ostrożne w wyborach partnerskich. Bogate życie wewnętrzne sprawia, że czasami wycofują się w swój wewnętrzny świat a partner może mieć poczucie odrzucenia. W miłości są jednocześnie czułe, lojalne i wierne. Tego samego też oczekują od osoby, którą obdarzą uczuciem. Nie lubią zmian, wolą naprawiać psującą się relację, niż szukać kogoś nowego. Najbardziej korzystną relację numerologiczna Jedenastka stworzy z Czwórką i Szóstką. Dobrą z Dwójką, Trójką, Siódemką i Dziewiątką. Wymagający okaże się związek z Jedynką i Piątką. Zdecydowanie trudny będzie z Ósemką.


praca/finanse

Droga życia 11 to istnienie raczej dla innych, niż dla siebie. Często to wręcz służba lub misja. Dlatego też finanse nigdy nie będą dla numerologicznych Jedenastek celem samym w sobie. Przede wszystkim liczy się wprowadzenie w czyn jakiejś wizji, życie zgodnie ze swoimi ideałami a nie wymierne korzyści. Korzyścią staje się dla nich przeprowadzenie swoich planów – a te zawsze mają na celu poprawienie obecnej sytuacji wielu ludzi czy to poprzez słowa, czy już konkretne działania. Pieniądze przychodzą same – i często wielkie – gdy numerologiczne Jedenastki żyją w zgodzie ze sobą i swoim powołaniem. Spełnienie odnajdą w służbie publicznej, jako dyplomaci, artyści, mówcy motywacyjni – wszędzie tam, gdzie można naprawiać świat, wskazywać nowe kierunki i zrobić wiele dla innych.


Sławne Jedenastki:

Barbara Blida – polityk
Roman Giertych – adwokat, polityk
Katarzyna Grochola – pisarka
Tony Halik – podróżnik
Jan Himilsbach – aktor
Zbigniew Hołdys – muzyk
Jarosław Kaczyński – polityk
Andrzej Lepper – polityk
Adam Michnik – publicysta, historyk
Agnieszka Osiecka – poetka
Janusz Palikot – przedsiębiorca, polityk
Konrad Piasecki – dziennikarz
Zygmunt Solorz-Żak – biznesmen
Borys Szyc – aktor
Beata Szydło – premier
Anita Werner – dziennikarka
Jakub Wojewódzki – dziennikarz, prezenter telewizyjny

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Liczby opisują nas i nasze życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *