Energia Reiki

Jak energia Reiki może pomóc?

Jak energia Reiki może pomóc - wróżka Ksymena-Mistrz Reiki


Nie musisz mieć inicjacji do Reiki, aby poprawiła ona komfort Twojego życia. Możesz poprosić o nią, gdy jesteś chory, osłabiony, gdy funkcjonujesz w jakiejś stresowej dla Ciebie sytuacji, gdy potrzebujesz doenergetyzowania Twoich zwykłych codziennych spraw. Jak energia Reiki może pomóc? Wprowadzi harmonię w Twoje ciało, umysł i Twoje życie.Reiki wspomaga procesy uzdrawiania organizmu

Nie zastępuje terapii medycznej, ale ją uzupełnia. Stosowana jest do uśmierzania bólu, wspomagania leczenia raka, problemów kostno-stawowych, przy nadciśnieniu, problemach układu immunologicznego, redukuje napięcia i stres, pozwala wyjść z depresji, przyśpiesza proces zdrowienia po wypadkach i urazach fizycznych oraz emocjonalnych, podnosi witalność i pewność siebie.


Reiki oczyszcza energetykę

Problemy zdrowotne czasem wynikają z zaburzeń ludzkiej energetyki i z blokad energetycznych. Osłabienie energetyczne przekłada się na niedomaganie ciała. Np. gdy człowiek psychicznie bierze na siebie dużo zobowiązań, to fizycznie bolą go plecy. Gdy jest atakowany negatywną energią, to boli go kark i kręgosłup. Reiki rozluźnia mięśnie i pozwala odpocząć całemu ciału. Relaksuje ciało sprawiając, że organizm odżywa i wzmacnia się o nowe siły.

Energią Reiki można oczyścić samego siebie lub inną osobę za jej zgodą. Można również oczyszczać pomieszczenia.


Reiki poprawia komfort i jakość życia osoby posługującej się tą energią

Można reikować sobie jedzenie i napoje – poprawiając w ten sposób ich walory smakowe. Można dawać ją swoim zwierzętom – a będą zdrowsze i spokojniejsze. Reikowane kwiaty będą lepiej rosły. Można reikować swoje kosmetyki nasilając w ten sposób ich działanie.


Reiki doenergetyzuje różne sytuacje życiowe

Może chodzić o sprzedaż samochodu, kupno mieszkania, przyciągnięcie do siebie korzystnego partnera, wspomożenie działania świec intencyjnych w rytuałach… Czasami ktoś prosi o Reiki, bo musi załatwić coś ważnego w urzędzie. Gdy otrzyma Reiki, to okazuje się, trafia na samach pomocnych, życzliwych i uprzejmych urzędników a sprawę załatwia w najkrótszym możliwym terminie.


Reiki można wysłać w czasie i przestrzeni

Można ją wysłać tak, aby zaczęła działać jutro o godz. 10 w intencji, którą podasz – np. masz jutro ważne spotkanie i chcesz dobrze wypaść. Można ją wysłać w przeszłość w celu uzdrowienia jakiejś sytuacji, która już się wydarzyła – np. 1 sierpnia 2016r. o godz. 20 pokłóciłeś się z teściową a teraz uświadamiasz sobie, że nie czujesz już żalu do niej. Reiki wysłana w czasie wstecz sprawi, że ona również będzie skłonna Ci wybaczyć.


Jest również drogą rozwoju duchowego

Nie jest tożsama z żadną religią ani systemem filozoficznym. Można być np. katolikiem i używać Reiki. Techniki Reiki pozwalają pracować z własnym wnętrzem bez konieczności żadnych praktyk lub rytuałów magicznych czy religijnych. Wystarczy stosować się do 5 reguł dobrego życia:

właśnie teraz
nie złość się
nie martw się
bądź wdzięczny
poświęć się swojej pracy
bądź dobry dla innych

Powyższe 5 reguł można stosować w swoim życiu bez konieczności inicjacji Reiki – a życie stanie się pełniejsze.Jak energia Reiki może pomóc?

Wystarczy otworzyć się na nią i obserwować cuda, które zaczną dziać się w życiu.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim z kimś podzielić się? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Przekaz Reiki

Energia Reiki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *