Gdy nie jesteś go pewna – rozkład tarota

gdy nie jesteś go pewna - rozkład tarota - wróżka Ksymena

Czasami jest tak, że niby jesteście razem, ale do końca nie wiesz jakie on ma zamiary i czego chce, czego oczekuje. Nie wiesz czy dla niego jesteś kimś na chwilę, czy chce z Tobą budować przyszłość. Gdy nie jesteś go pewna, sytuację wyjaśni Ci ten rozkład.


Znaczenia pozycji kart w rozkładzie:

1 – kim dla niego jesteś

Jak on Cię postrzega? Co on o Tobie myśli? Czy traktuje Cię poważnie?


2 – czego on oczekuje od Waszej relacji

Czy ma plany wobec Ciebie i Waszej relacji, czy dla niego z założenia jest ona tylko na chwilę?


3 – co do Ciebie czuje

Tu pokażą się jego uczucia – miłość, przyjaźń, poczucie więzi, pożądanie, niechęć…


4 – czego Ci nie mówi

Co ukrywa przed Tobą – o ile ukrywa coś – co ma wpływ na Waszą relację?


5 – jego zamiary względem Ciebie

Co faktycznie będzie chciał robić. proponować, inicjować?


6 – co on może Ci dać?

Miłość? Przyjaźń? Związek? Rozczarowanie?


Co On może Ci dać – przykład interpretacji

Pani Ania pyta jakie zamiary ma wobec niej Pan Marek.

gdy nie jesteś go pewna - rozkład tarota - wróżka Ksymena


Z kart wynika, ze to ktoś z przeszłości, ktoś, kogo Pani Ania dobrze zna. Pan Marek zachował wiele miłych wspomnień o tym, co ich kiedyś łączyło. Nadal czuje nostalgię za tamtym czasem. Z sentymentem wspomina ich przeszłe wspólne chwile. Być może trochę idealizuje, być może takie odrealnione wspomnienia są dla niego ucieczką od obecnych problemów. Z pewnością jednak trochę tęskni. Przypuszczalnie zebrało mu się na wspominki i dlatego odezwał się do Pani Ani. Pani Ania pyta po co.

Z pewnością nie chodzi o miłość. Na chwilę obecną nie widać jej u Pana Marka a patrząc na jego nastawienia wątpliwe, by się rozwinęła. Pan Marek jest skupiony na sobie. Pokazał się tu jako człowiek pociągający, ale nieobliczalny. Zna swoją moc i wartość. Wie co i jak powiedzieć, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Potrafi kontrolować sytuację i manipulować rozmówcą. On powie, obieca to, co Pani Ania chce usłyszeć, ale ze swoich obietnic nie zamierza się wywiązywać. Jest może i romantyczny, lubi uwodzić, ale nie jest monogamiczny. Jest niestały w swoich zainteresowaniach kobietami. Z kart wynika, że zawiera znajomości z kobietami w celu pomnożenia doświadczeń, nie szuka stałego związku. Nie zmierza być odpowiedzialny za drugą osobę, za łączącą ich relację, za swoje słowa. Pan Marek po prostu szuka przygód a decyzję o zainteresowaniu się jakąś kobietą podejmuje spontanicznie, pod wpływem impulsu.

Już teraz widać w kartach, że pisząc do Pani Ani jest uwikłany w inne relacje uczuciowe i związkowe. Relacje, za które nie czuje się odpowiedzialny, którymi się bawi, w których nastawiony jest na zabawę, własną przyjemność, na seks bez miłości.

Dlaczego więc teraz odezwał się do Pani Ani?? Pod wpływem emocji. Coś sobie przypomniał i sprawdza reakcję Pani Ani. Jeżeli Pani Ania zareaguje pozytywnie, czeka ich namiętny i ognisty romans. Relacja przypuszczalnie będzie opierała się na seksie, kolekcjonowaniu erotycznych wrażeń, bo znając nastawienia Pana Marka nie można liczyć ani na partnerstwo, ani wzajemne wspieranie się w swoich problemach. Przypuszczalnie Pan Marek zniknie, gdy takie się pojawią. Można wnioskować, że będzie jednak potem co wspominać.

_______
Artykuł jest moim autorskim tekstem chronionym prawami autorskimi. Chcesz nim podzielić się z kimś? Nie kopiuj! Udostępnij link do artykułu. Kopiowanie treści bez podania ich autora i źródła jest kradzieżą. Szanuj moją pracę i wiedzę, którą oferuję tu zupełnie za darmo.
dziękuję
Ksymena


Pytania do kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *