Skorpion

Skorpion - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaSkorpion ma z reguły bardzo magnetyczną osobowość. Wytwarza wokół siebie aurę tajemniczości, wzbudza w innych przeświadczenie o swoich wielkich możliwościach, ma silną wolę, potrafi skoncentrować się na wybranym celu i osiągnąć go. Nie uznaje półśrodków, działa intensywnie, często za wszelką cenę. Bez problemu kieruje grupami ludzi i ich zasobami. Świetnie maskuje się, nie lubi mówić o sobie i swoich uczuciach. Znakomicie wyczuwa wszelkie zagrożenia, bo ma świetną intuicję. Skorpion jednak sam potrafi być zagrożeniem. Niezmienny w przyjaźni, ale krzywd nie wybacza. Jemu można podpaść tylko raz a wtedy nie ma skrupułów przy rewanżu.


Horoskop tygodniowy od 20 do 26 maja


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu będziesz mieć większą ochotę żyć w krainie marzeń i fantazji, niż w realnym życiu. Pojawi się w Tobie przeświadczenie o Twoich wielkich możliwościach, będziesz snuć plany wielkich przedsięwzięć, zamarzysz o sławie, bogactwie lub czyjejś miłości. Przy pewnej dozie samokontroli może znajdziesz w sobie trochę obiektywizmu i ocenisz, które z nich pozostaną na zawsze pobożnymi życzeniami a które mają szanse się spełnić. To może być również tydzień, w którym faktycznie pojawi się wiele możliwości i trudno będzie Ci dokonać trafnego wyboru.


Rada:

Dbaj o wszelkiego rodzaju relacje – towarzyskie, przyjacielskie, uczuciowe, biznesowe. Okaż uczucia i otwórz się na uczucia innych. Czasami sama pierwsza wyciągnij rękę. Słuchaj serca i kieruj się intuicją. Pamiętaj: we dwoje jest lepiej!


Ostrzeżenie:

Zachowawczość, upór lub bierność nie przyczynią się do postępu i nie dadzą Ci wymiernych korzyści. Absurdalna ostrożność i unikanie kontaktu z innymi sprawi, że może nic nie stracisz, ale też i nic nie zyskasz.


Szansa na:

zarobek, niespodziewane pieniądze, pomnożenie oszczędności, dobrze wynagradzaną pracę, dar od Boga, postęp, dobrą passę, nowe inwestycje, wygraną w gry losowe, początek obfitości, spadek, osiągnięcie wymiernych korzyści, ciążę
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Horoskop

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby