Skorpion

Skorpion - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaSkorpion ma z reguły bardzo magnetyczną osobowość. Wytwarza wokół siebie aurę tajemniczości, wzbudza w innych przeświadczenie o swoich wielkich możliwościach, ma silną wolę, potrafi skoncentrować się na wybranym celu i osiągnąć go. Nie uznaje półśrodków, działa intensywnie, często za wszelką cenę. Bez problemu kieruje grupami ludzi i ich zasobami. Świetnie maskuje się, nie lubi mówić o sobie i swoich uczuciach. Znakomicie wyczuwa wszelkie zagrożenia, bo ma świetną intuicję. Skorpion jednak sam potrafi być zagrożeniem. Niezmienny w przyjaźni, ale krzywd nie wybacza. Jemu można podpaść tylko raz a wtedy nie ma skrupułów przy rewanżu.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Będziesz pewna siebie, niezależna, przedsiębiorcza. Uświadomisz sobie swoje potrzeby i zechcesz je realizować. Przepełniać Cię będzie energia do działania, chęć sprawdzenia się – i wydaje się, że Wszechświat pozwoli Ci na to. Nie wahaj się, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Cokolwiek zechcesz osiągnąć, uda Ci się. Może nawet pociągniesz za sobą innych. Możliwe również, że to będzie dla Ciebie tydzień zdominowany przez jakąś władczą, atrakcyjną i pełną temperamentu kobietę – kogoś, kto może odegrać w Twoim życiu większą rolę.


Rada:

Dbaj o wszelkiego rodzaju relacje – towarzyskie, przyjacielskie, uczuciowe, biznesowe. Okaż uczucia i otwórz się na uczucia innych. Czasami sama pierwsza wyciągnij rękę. Słuchaj serca i kieruj się intuicją. Pamiętaj: we dwoje jest lepiej!


Ostrzeżenie:

Zbytnie przywiązanie do kogoś lub czegoś sprawia, że potem trudno zrozumieć, że wszystko ma swój początek i koniec. Zaborczość, zachłanność i niechęć do wprowadzenia zmian we własnych zachowaniu sprawią, że tylko stracisz czas a nic konkretnego i wartościowego nie zyskasz.


Szansa na:

zrozumienie tego, co do tej pory było niezrozumiałe, zgłębienie tajemnicy, poznanie wiedzy niedostępnej dla innych, dobry kontakt ze swoją intuicją i podświadomością, zauważenie tego, czego nie dostrzegają inni
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Horoskop

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby