Baran

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Baran - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaBaran jest bardzo dynamiczny, ekspresyjny, przebojowy, wojowniczy. Ma bowiem w sobie nadwyżkę energii, którą musi gdzieś spożytkować. Chce, żeby cały czas coś działo się, nie lubi bezruchu, nie lubi rutyny. Działa szybko, spontanicznie, gwałtownie reaguje na wszelkiego rodzaju bodźce. Dla niego liczy się to, co tu i teraz oraz najbliższa przyszłość. Ta dalsza zawsze jest bliżej nieokreślona a przeszłość nie ma już znaczenia. Jeżeli nie może czegoś uzyskać od razu lub prawie od razu, rezygnuje. Chce bowiem widzieć szybkie rezultaty swoich starań. Często więc zaczyna coś i nie kończy. Bywa egoistyczny. Czasami bardziej interesuje się sobą, niż resztą świata. Zwykle jednak Baran jest szczery, pogodny, nie jest pamiętliwy.  


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Tydzień potrzeby walki o swoje, udowadniania swoich racji, konkurowania z innymi. Spodziewaj się wyzwań ze strony otoczenia i okoliczności życiowych. Stawianie czoła drobnym przeciwnościom pozwoli Ci pokazać swoją wartość i udowodnić swoją siłę oraz determinację w walce o swoje. To sprawi, że ludzie zaczną z Tobą bardziej liczyć się. To będzie tydzień, w którym niektóre osoby w Twoim życiu mogą zmienić swoje miejsce, Ty możesz zmienić miejsce w czyjejś hierarchii ważności, zmienić mogą się Twoje priorytety.


Rada:

Uwolnij się od tego, co Cię ogranicza, co hamuje Twój potencjał. Zburz to, co się chwieje. Czasami lepiej zacząć od początku, niż starać się w nieskończoność ratować to, co samo chce się rozpaść – czy to będzie związek, znajomość, praca, czy biznes.


Ostrzeżenie:

Życie przeszłością, powracanie do starych spraw i bezustanne ich roztrząsanie powodują, że nie zauważasz nowych szans, jakie niesie życie. Twój brak zaangażowania w to, co tu i teraz ani nie przywróci przeszłości, ani nie da Ci nowych możliwości.


Szansa na:

bycie niezależną, dominowanie nad innymi, pokonanie przeciwników, wytrwanie w najtrudniejszej sytuacji, pokazanie swojej siły, pokazanie swojej kobiecości, akceptowanie siebie i swojej seksualności, namiętność, radość życia
Sprawdź inne horoskopy:

Horoskop

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby