Baran

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Baran - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaBaran jest bardzo dynamiczny, ekspresyjny, przebojowy, wojowniczy. Ma bowiem w sobie nadwyżkę energii, którą musi gdzieś spożytkować. Chce, żeby cały czas coś działo się, nie lubi bezruchu, nie lubi rutyny. Działa szybko, spontanicznie, gwałtownie reaguje na wszelkiego rodzaju bodźce. Dla niego liczy się to, co tu i teraz oraz najbliższa przyszłość. Ta dalsza zawsze jest bliżej nieokreślona a przeszłość nie ma już znaczenia. Jeżeli nie może czegoś uzyskać od razu lub prawie od razu, rezygnuje. Chce bowiem widzieć szybkie rezultaty swoich starań. Często więc zaczyna coś i nie kończy. Bywa egoistyczny. Czasami bardziej interesuje się sobą, niż resztą świata. Zwykle jednak Baran jest szczery, pogodny, nie jest pamiętliwy.  


Horoskop tygodniowy od 10 do 16 czerwca


Ogólna energia tygodnia:

To będzie tydzień oczekiwania na rezultaty Twoich wcześniejszych działań. Będziesz mieć przeświadczenie, że czas gra na Twoją korzyść i że nie ma co się śpieszyć. Jakiekolwiek działania zainicjowałaś wcześniej, jakiekolwiek ziarno zasiałaś, teraz oczekujesz co z tego urośnie. Pojawią się symptomy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wprawdzie pokaże się szansa zrealizowania jakiś małych korzyści, ale to nie będzie czas konsumowania sukcesu, bo na ten należy jeszcze poczekać.


Rada:

Pamiętaj jak ważne w życiu są uczucia. Zaryzykuj i wyznaj to, co czujesz. Nie przegap zbliżającej się nowej miłości. Staraj się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi. Bądź romantyczna, kreatywna i twórcza.


Ostrzeżenie:

Pozycja społeczna i szacunek nie są dane raz na zawsze a cały czas trzeba udowadniać, że się na nie zasługuje. Zastanów się czy uniesiesz konsekwencje złamania danych kiedyś komuś uroczystych obietnic lub przysiąg.


Szansa na:

kreatywność, mnóstwo pomysłów, ciekawe wizje, wiele możliwości, zwodzenie kogoś, odwlekanie decyzji, ucieczkę od rzeczywistościSprawdź inne horoskopy:

Horoskop

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby