Baran

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Baran - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaBaran jest bardzo dynamiczny, ekspresyjny, przebojowy, wojowniczy. Ma bowiem w sobie nadwyżkę energii, którą musi gdzieś spożytkować. Chce, żeby cały czas coś działo się, nie lubi bezruchu, nie lubi rutyny. Działa szybko, spontanicznie, gwałtownie reaguje na wszelkiego rodzaju bodźce. Dla niego liczy się to, co tu i teraz oraz najbliższa przyszłość. Ta dalsza zawsze jest bliżej nieokreślona a przeszłość nie ma już znaczenia. Jeżeli nie może czegoś uzyskać od razu lub prawie od razu, rezygnuje. Chce bowiem widzieć szybkie rezultaty swoich starań. Często więc zaczyna coś i nie kończy. Bywa egoistyczny. Czasami bardziej interesuje się sobą, niż resztą świata. Zwykle jednak Baran jest szczery, pogodny, nie jest pamiętliwy.  


Horoskop tygodniowy od 4 do 10 marca


Ogólna energia tygodnia:

Okoliczności życiowe będą sprzyjały zarobieniu pieniędzy i zadbaniu o bezpieczeństwo materialne Twoje i Twojej rodziny. W tym tygodniu poczujesz się pod tym względem bezpieczna, bo działasz w zgodzie z wpojonymi Ci zasadami. Nie ryzykujesz a korzystasz tylko ze sprawdzonych rozwiązań. Może to będzie korzystna inwestycja, może wpłynie premia za Twoją pracę. Dobra passa Cię nie opuści do końca tygodnia i da nie tylko zyski, ale też radość i możliwość dzielenia się z nią w gronie najbliższych.


Rada:

Bądź uczciwa, niezależna, opanowana i bezpośrednia. Jasno komunikuj czego chcesz i nie bój się żądać spełniania Twoich oczekiwań. Bądź asertywna, umiej postawić granice i jasno powiedzieć na co zgodzisz się a na co nie.


Ostrzeżenie:

Błędna ocena faktów lub swoich sił, zbytnia pewność siebie spowodują, że cokolwiek osiągniesz, nie będzie Cię to cieszyć. Twój sukces może być bowiem komuś nie na rękę i nie zostać publicznie uznany, ewentualnie uwierzysz w coś, co nie ma miejsca.


Szansa na:

zmiany, wyjazd, podróż, przeprowadzkę, przekraczanie granic, odejście, rozstanie z przeszłością, nowe kierunki działania, zdobycie nowych terenów, zdobycie nowej wiedzy i poszerzenie własnych horyzontów myślowych, znajomość internetową
Sprawdź inne horoskopy:

Horoskop

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby