Bliźnięta

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Bliźnięta - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaBliźnięta potrzebują pozyskiwać ciągle nowe informacje. Są w stanie szybciej, niż inni, zorientować się w tym, co dzieje się wokół nich. Są bardzo towarzyskie, potrafią utrzymywać jednocześnie wiele kontaktów. Potrzebują ludzi wokół siebie – bo ci przecież wzbogacają ich zasób wiedzy o świecie. Jednak zdecydowanie lepsze są w monologu, niż dialogu. Bliźnięta są wszechstronne. Interesuje je i wiedza specjalistyczna z różnych dziedzin, i zwykłe plotki. Zajmowanie się jednak wieloma dziedzinami jednocześnie sprawia, że przeważnie w żadnej z nich nie są specjalistami. Mogą zaczynać coś i nie kończyć, bo rozproszy je coś nowego, znacznie ciekawszego od tego, czym zajmowały się przed chwilą.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Cokolwiek planujesz, czegokolwiek chcesz, otworzą się dobre perspektywy na zwycięstwo. To będzie tydzień wielu możliwości zrealizowania swoich zamierzeń i zaznaczenia swojego miejsca w świecie. Pomogą Ci w tym Twoje wewnętrzne przekonanie, że jesteś w stanie to zrobić, Twoje osobiste predyspozycje oraz odrobina szczęścia. Przetrwasz wszelkie przeciwności, pokonasz oponentów, pokażesz się z jak najlepszej strony. Twój sukces będzie publiczny i zauważony przez najbliższe otoczenie. Niewykluczona również podróż.


Rada:

Bądź silna, odważna, dumna, nie okazuj lęku i słabości. Nie obawiaj się pokazać swojej kobiecości, namiętności i swojego magnetyzmu. Kontroluj siebie i sytuację. Będziesz wygrywać dopóki Twoje działanie będzie wynikać z wewnętrznej mądrości a nie brawury.


Ostrzeżenie:

Rezygnacja z życia, kurczowe trzymanie się przeszłości, niezdecydowanie w działaniu i generalnie strach przed nowym nie poprawią jakości Twojego życia. Używki dadzą ulgę jedynie na chwilę. Odkładanie zmierzenia się z problemami tylko je zwielokrotni.


Szansa na:

nie do końca uczciwą wygraną, upokorzenie przeciwnika, bycie świadkiem kompromitacji wroga
Sprawdź inne horoskopy

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Horoskop

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby