Bliźnięta

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Bliźnięta - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaBliźnięta potrzebują pozyskiwać ciągle nowe informacje. Są w stanie szybciej, niż inni, zorientować się w tym, co dzieje się wokół nich. Są bardzo towarzyskie, potrafią utrzymywać jednocześnie wiele kontaktów. Potrzebują ludzi wokół siebie – bo ci przecież wzbogacają ich zasób wiedzy o świecie. Jednak zdecydowanie lepsze są w monologu, niż dialogu. Bliźnięta są wszechstronne. Interesuje je i wiedza specjalistyczna z różnych dziedzin, i zwykłe plotki. Zajmowanie się jednak wieloma dziedzinami jednocześnie sprawia, że przeważnie w żadnej z nich nie są specjalistami. Mogą zaczynać coś i nie kończyć, bo rozproszy je coś nowego, znacznie ciekawszego od tego, czym zajmowały się przed chwilą.


Horoskop tygodniowy od 4 do 10 marca


Ogólna energia tygodnia:

Może pojawić się jakaś istotna informacja, dzięki której będziesz mogła zarobić konkretne pieniądze. To może być również jakaś darowizna finansowa, spadek, nawet jakieś niespodziewane pieniądze. To początek Twojej drogi do wygodniejszego życia. Wykorzystaj więc dobrze wszelkie pojawiające się w tym tygodniu szanse. Masz bowiem szansę zbudować podstawy Twojego przyszłego dobrobytu materialnego. Może to będzie nowa praca, nowe zlecenie, nowe przedsięwzięcie, może wygrana w gry losowe.


Rada:

Pozwól odejść temu, czego czas minął – czy to będą okoliczności, czy ludzie. Nie zatrzymuj przeszłości a zrób miejsce na NOWE, lepsze. Zaakceptuj, że wszystko ma kiedyś swój koniec. Wyznacz sobie nowe cele. Gdy trzeba, spal mosty i rozpocznij nowy cykl.


Ostrzeżenie:

Oddawanie się pustym marzeniom, brak chęci sprawdzania cudzych deklaracji lub tylko gestów, przypisywanie innym cech, uczuć i nastawień, których nie mają sprawi, że przeżyjesz rozczarowanie. Zanim zaangażujesz się, warto upewnić się czy to, co czujesz jest wzajemne.


Szansa na:

radość, beztroskę, sukces, siłę przebicia, wzrost pewności siebie, samorealizację, działanie bez żadnych ograniczeń, dobre zdrowie i dużą witalność, siłę przebicia, uznanie, sławę, oświecenie, znalezienie sensu, jasność myśli, dokształcanie się
Sprawdź inne horoskopy

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Horoskop

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby