Bliźnięta

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Bliźnięta - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby

by wróżka KsymenaBliźnięta potrzebują pozyskiwać ciągle nowe informacje. Są w stanie szybciej, niż inni, zorientować się w tym, co dzieje się wokół nich. Są bardzo towarzyskie, potrafią utrzymywać jednocześnie wiele kontaktów. Potrzebują ludzi wokół siebie – bo ci przecież wzbogacają ich zasób wiedzy o świecie. Jednak zdecydowanie lepsze są w monologu, niż dialogu. Bliźnięta są wszechstronne. Interesuje je i wiedza specjalistyczna z różnych dziedzin, i zwykłe plotki. Zajmowanie się jednak wieloma dziedzinami jednocześnie sprawia, że przeważnie w żadnej z nich nie są specjalistami. Mogą zaczynać coś i nie kończyć, bo rozproszy je coś nowego, znacznie ciekawszego od tego, czym zajmowały się przed chwilą.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 lipca


Ogólna energia tygodnia:

Coś zakończy się po to, żeby mogło zacząć się coś nowego. Pamiętaj, że zmiany są nieuchronnym elementem życia. W tym tygodniu będziesz więc mieć możliwość odcięcia się od kłopotliwych czy niekorzystnych dla Ciebie ludzi, zdarzeń, okoliczności. Może sami odejdą, może Ty o tym zdecydujesz. Nie trzymaj przeszłości a pozwól jej odejść. Jesteś przecież gotowa na zmiany. Po wszystkim – nawet jeżeli teraz trudno Ci to teraz wyobrazić sobie – poczujesz się wolna i spokojna.


Rada:

Napisz dawno odkładane pismo, maila, popraw cv lub dokonaj jakiejś korekty na swoim blogu w internecie a co najmniej wyślij smsa do kogoś, kto od dawna czeka na wiadomość od Ciebie. Bądź opanowana, nie ulegaj emocjom. Szukaj nowych informacji.


Ostrzeżenie:

Przyglądaj się intencjom ludzi, którzy w tym tygodniu będą składać Ci jakiekolwiek propozycje lub obietnice. Niektóre z nich mogą mieć drugie dno, być z gruntu rzeczy nieuczciwe i w ukrytym zamiarze mają działać na Twoją szkodę.


Szansa na:

nową miłość, nagłe zauroczenie, randkę, czyjś szlachetny gest, wielką własną kreatywność, pozytywne acz niezbyt długie przemiany w życiu, oderwanie się od codzienności, podróż
Sprawdź inne horoskopy

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Horoskop

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby