Byk

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

by wróżka KsymenaByk jest rozważny, cierpliwy, spokojny, działa bez pośpiechu. Jego upór i konsekwencja w działaniu sprawiają, że trudno pobudzić go do aktywności, której nie chce. Wszystko robi po coś. Zawsze więc najpierw ocenia czy warto w coś angażować się, tworzy strategię i dopiero potem konsekwentnie do tego dąży. Byk lubi bowiem konkrety, jest bardzo praktyczny. Ważne są dla niego wartości, tradycje, dobre relacje z ludźmi, których szanuje. Z reguły jest bardzo gospodarny. Ceni materialne podstawy bytu – wygodnie urządzony dom, dobre jedzenie. Jego priorytetem jest zbudowanie solidnego zabezpieczenia materialnego dla siebie i swoich najbliższych. To realista, pragmatyk. Potrafi pomnożyć wszystko, co ma.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu będziesz potrzebowała dystansu do ludzi i życia, odsunięcia się od nich, żeby wyciszyć się i przemyśleć niektóre swoje sprawy. Czasami faktycznie przychodzi taki czas, że korzystniej dla nas jest, żeby nic nie przyśpieszać a pozwolić, żeby sprawy same biegły. Teraz potrzebujesz czasu na introspekcję, autoanalizę, na spojrzenie na swoje sprawy z szerszej perspektywy – a tego przecież nie da się zrobić, gdy wokół wielu ludzi. Bardzo możliwe, że ten tydzień przeznaczysz również na poszerzanie własnych horyzontów – na edukację lub rozwój duchowy.


Rada:

Podążaj za prawdą. Zanim podejmiesz konkretne decyzje, staraj się wnikać w istotę spraw, wyjaśniać stanowiska wszystkich zaangażowanych w daną sprawę osób. Myśl samodzielnie, nie ulegaj cudzym wpływom. Miej jasno wytyczoną wizję – swoją a nie cudzą.


Ostrzeżenie:

Status quo nie da się dłużej utrzymać. Nie oszukuj się, że jest dobrze tak, jak jest teraz. Uświadom sobie, że zmiany są konieczne. Jeżeli Ty ich nie dokonasz, to inni zrobią to za Ciebie, ale mogą nie brać pod uwagę Twojego dobra. Uważaj na wszelkie używki.


Szansa na:

współpracę, wsparcie, pomoc, otrzymanie prezentu, możliwość pomocy komuś, zaprowadzenie równowagi do swojego życia, równowagę w dawaniu i braniu, hojność ze strony innych, uzyskanie zapomogi lub dotacji
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Horoskop

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby