Byk

Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki
Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

by wróżka KsymenaByk jest rozważny, cierpliwy, spokojny, działa bez pośpiechu. Jego upór i konsekwencja w działaniu sprawiają, że trudno pobudzić go do aktywności, której nie chce. Wszystko robi po coś. Zawsze więc najpierw ocenia czy warto w coś angażować się, tworzy strategię i dopiero potem konsekwentnie do tego dąży. Byk lubi bowiem konkrety, jest bardzo praktyczny. Ważne są dla niego wartości, tradycje, dobre relacje z ludźmi, których szanuje. Z reguły jest bardzo gospodarny. Ceni materialne podstawy bytu – wygodnie urządzony dom, dobre jedzenie. Jego priorytetem jest zbudowanie solidnego zabezpieczenia materialnego dla siebie i swoich najbliższych. To realista, pragmatyk. Potrafi pomnożyć wszystko, co ma.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Tydzień powrotów do przeszłości. To może być nostalgia za tym, co było i odeszło, to może być tęsknota za swoimi poprzednimi marzeniami, planami i wyobrażeniami. Będziesz zastanawiała się dlaczego to, o czym kiedyś tak bardzo marzyłaś, nie spełniło się i dlaczego odeszli ludzie, którzy kiedyś sprawiali wrażenie, że zostaną przy Tobie na zawsze. To mogą być też fizyczne powroty – np. Ty pojedziesz w miejsca znane z dzieciństwa lub nagle pojawią się ludzie, których znałaś kiedyś.


Rada:

Działaj odpowiedzialnie, rozsądnie i konsekwentnie. Dąż do stabilizacji życiowej, nie zwracaj uwagi na mrzonki. Dbaj o normy i zasady społeczne i prawne. Nie szukaj wsparcia u innych, bo to Ty masz dawać wsparcie.


Ostrzeżenie:

Nadmierne ryzyko, unikanie zmierzenia się z prawdą, działanie pod wpływem silnych emocji sprawią, że rozpadnie się to, na czym Ci najbardziej zależało. Twój brak zgody na nadchodzące zmiany nie sprawi, że będzie tak, jak chcesz. Lepiej więc przygotować się do nich.


Szansa na:

bezpieczeństwo materialne, dobre zabezpieczenie rodziny, przypływ gotówki, inwestycje związane z nieruchomościami, zakup nieruchomości, przedsięwzięcie lub biznes rodzinny, czas dla rodziny, spadek, spotkanie korzystnego kandydata do małżeństwa
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Horoskop

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby