Koziorożec

Koziorożec - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaKoziorożec jest ostrożny, odpowiedzialny, potrafi być skuteczny. Planuje każdy krok – a planować potrafi na bardzo długi dystans. Jest mało elastyczny i czasami zbyt kurczowo trzyma się tego, co zaplanował. Z reguły jest uparty i konsekwentny. Nie lubi prowizorki. Nie lubi ryzykować. Wszystko musi być zaplanowane, uregulowane i zgodne z pewnymi zasadami. Zawsze stara się dopasować ludzi i otoczenie do siebie. Wytwarza dystans, nie lubi zbyt szybko odkrywać się a dopiero, gdy w jakiejś sytuacji poczuje się bezpiecznie. Koziorożec nigdy nie śpieszy się. Jest cierpliwy, wytrwały, zdyscyplinowany, zdolny do wyrzeczeń. Lubi, gdy ludzie to doceniają.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu będziesz w stanie osiągnąć to, co sobie zaplanujesz. Będziesz kreatywna tak bardzo, że staniesz się inspiracją dla innych. Twoja potrzeba działania, odwaga, czasami potrzeba dominacji sprawią, że w tym tygodniu nic nie będzie niemożliwe. To może być również tydzień zdominowany przez mężczyznę obdarzonego siłą, magnetyzmem, mężczyznę mądrego, przedsiębiorczego i wpływowego. Warto słuchać jego rad, warto być z nim w przyjaznych stosunkach. Bardzo możliwe, że ulegniesz jego osobistemu urokowi.


Rada:

Napisz dawno odkładane pismo, maila, popraw cv lub dokonaj jakiejś korekty na swoim blogu w internecie a co najmniej wyślij smsa do kogoś, kto od dawna czeka na wiadomość od Ciebie. Bądź opanowana, nie ulegaj emocjom. Szukaj nowych informacji.


Ostrzeżenie:

Podejmowanie rywalizacji, walka o coś lub przeciwko czemuś bez własnego przeświadczenia, że warto to robić a przede wszystkim bez własnego przygotowania prowadzi zwykle jedynie do konfliktów. Czasami lepiej schować swoje ambicje głęboko i poczekać na lepszy czas.


Szansa na:

ponoszenie wielkiej odpowiedzialności, osiągnięcie celu wielkim wysiłkiem, działanie z rozmachem i na wielką skalę, poradzenie sobie z dużymi obowiązkami, przetrwanie pomimo wielkich wyzwań losu
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Horoskop

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby