Koziorożec

Koziorożec - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaKoziorożec jest ostrożny, odpowiedzialny, potrafi być skuteczny. Planuje każdy krok – a planować potrafi na bardzo długi dystans. Jest mało elastyczny i czasami zbyt kurczowo trzyma się tego, co zaplanował. Z reguły jest uparty i konsekwentny. Nie lubi prowizorki. Nie lubi ryzykować. Wszystko musi być zaplanowane, uregulowane i zgodne z pewnymi zasadami. Zawsze stara się dopasować ludzi i otoczenie do siebie. Wytwarza dystans, nie lubi zbyt szybko odkrywać się a dopiero, gdy w jakiejś sytuacji poczuje się bezpiecznie. Koziorożec nigdy nie śpieszy się. Jest cierpliwy, wytrwały, zdyscyplinowany, zdolny do wyrzeczeń. Lubi, gdy ludzie to doceniają.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia


Ogólna energia tygodnia:

Będziesz mieć poczucie stabilizacji. Twoje wszystkie sprawy ułożą się dla Ciebie zadowalająco, będziesz mieć poczucie panowania nad swoim życiem i czas na trochę relaksu. Z satysfakcją zauważysz, że jakkolwiek nie wszystko jeszcze osiągnęłaś, że pozostało jeszcze coś do zrobienia, to na ten moment jest dobrze tak, jak jest. Zechcesz docenić siebie, nagrodzić siebie, może trochę poleniuchować. To tydzień na cieszenie się przyjemnościami zmysłowymi, nie na ciężką pracę.


Rada:

Zawieraj korzystne transakcje i ciesz się z sukcesów w gronie rodziny. Zacieśniaj więzi rodzinne. Przestrzegaj rodzinnych zwyczajów, celebruj rodzinne święta. Na ten moment zdobyłaś wszystko, co było możliwe do zdobycia.


Ostrzeżenie:

Niedocenienie przeciwników, odmawianie im zdolności, mądrości i kompetencji, świadome prowokowanie,  lekceważenie cudzych poglądów to pierwszy krok do przegranej. Obecnie są silniejsi od Ciebie i korzystniej jest pogodzić się z tym. Szansa na rewanż jeszcze przyjdzie.


Szansa na:

zrozumienie tego, co do tej pory było niezrozumiałe, zgłębienie tajemnicy, poznanie wiedzy niedostępnej dla innych, dobry kontakt ze swoją intuicją i podświadomością, zauważenie tego, czego nie dostrzegają inni
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Horoskop

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby