Lew

Lew - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaLew jest bardzo spontaniczny, ekspresyjny, kreatywny i twórczy. Potrzebuje wyróżnić się z tłumu, błyszczeć, być punktem odniesienia dla innych. Czasami postępuje w sposób bardzo widowiskowy, jest hałaśliwy, ma umiejętność dramatyzowania. Życie bowiem dla niego to teatr, w którym on jest głównym aktorem. Dba o swój wizerunek. Potrafi skupić na sobie uwagę, bo zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania. Bywa absorbujący, potrzebuje zainteresowania nim i komplementów. Lew nie lubi czuć się ograniczanym w niczym, nie lubi dyscypliny, nie ceni punktualności. Chce mieć wokół siebie podziwiających go ludzi. Jest prostolinijny, szczery, wspaniałomyślny, czasami nazbyt ufny.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Dobry tydzień na uporządkowanie swoich spraw uczuciowych, tych związanych ze wszelkiego rodzaju związkami przyjacielskimi czy towarzyskimi. Niewykluczony kojący wpływ na to mężczyzny dojrzałego, życzliwego, mądrego i wrażliwego. Jeżeli zechcesz korzystać z jego rad, Twoje życie uczuciowo-związkowe może przybrać nowy, korzystniejszy dla Ciebie kierunek. Generalnie jednak w tym tygodniu okazywanie własnych emocji – i tych pozytywnych, i negatywnych – pozwoli wiele wyjaśnić.


Rada:

Kieruj się uczuciami i swoją intuicją. Staraj się zrozumieć przede wszystkim siebie, ale też innych. Bądź wyrozumiała, współczująca, przyjacielska. Okaż uczucia tym, na których Ci zależy. Dbaj o własne poczucie bezpieczeństwa życiowego.


Ostrzeżenie:

Nieprzemyślana walka o coś da Ci w tym momencie jedynie Pyrrusowe zwycięstwo. Nieumiejętność zweryfikowania własnego toku myślenia i upieranie się przy błędnych decyzjach prowadzą do klęski.


Szansa na:

związek, nowe przyjaźnie, szczęśliwe wydarzenie, świętowanie, imprezę w gronie najbliższych, stabilne życie rodzinne lub związkowe, pierwsze sukcesy, zasłużoną nagrodę, bezpieczeństwo, stabilizację, działanie we własnym tempie, zakup nieruchomości
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Horoskop

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby