Lew

Lew - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaLew jest bardzo spontaniczny, ekspresyjny, kreatywny i twórczy. Potrzebuje wyróżnić się z tłumu, błyszczeć, być punktem odniesienia dla innych. Czasami postępuje w sposób bardzo widowiskowy, jest hałaśliwy, ma umiejętność dramatyzowania. Życie bowiem dla niego to teatr, w którym on jest głównym aktorem. Dba o swój wizerunek. Potrafi skupić na sobie uwagę, bo zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania. Bywa absorbujący, potrzebuje zainteresowania nim i komplementów. Lew nie lubi czuć się ograniczanym w niczym, nie lubi dyscypliny, nie ceni punktualności. Chce mieć wokół siebie podziwiających go ludzi. Jest prostolinijny, szczery, wspaniałomyślny, czasami nazbyt ufny.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 lipca


Ogólna energia tygodnia:

Świetny tydzień na spełnianie swoich zamierzeń i planów. Energia i entuzjazm będą wręcz tryskać z Ciebie. Będziesz mieć przeświadczenie o tkwiącej w Tobie wewnętrznej mocy dającej Ci jasność myśli, siłę przebicia i determinację osiągnięcia sukcesu w każdej sferze życia. Jednocześnie dane Ci będzie zrozumieć to, co do tej pory umykało Twojemu zrozumieniu. Może to będą nowe informacje, może doznasz swego rodzaju oświecenia. Uświadomisz więc sobie prawdę o czymś lub ona ukaże Ci się sama. Dobry tydzień, żeby zaistnieć, pokazać się na szerszym polu. 


Rada:

Jesteś w stanie prowadzić działania na szeroką skalę i osiągnąć wszystko, co zamierzasz. Doceń jednak siebie i swój wysiłek. To nie jest prawda, że sama wszystko zrobisz najlepiej. Pozwól sobie pomóc, deleguj poszczególne zadania na innych.


Ostrzeżenie:

Poluzowanie swoich zasad lub ogólnie przyjętych norm społecznych da Ci chwilowe poczucie satysfakcji lub nawet radości, ale na dłuższą metę nie zakończy się to dla Ciebie korzystnie. Za kłamstwa, zdrady, folgowanie swoim instynktom wcześniej czy później trzeba będzie zapłacić.


Szansa na:

sukces, odważne działanie, pokazanie swoich możliwości, osiągniecie wysokiej pozycji, bycie liderem, uzyskanie szacunku od innych, stanie się autorytetem, zdominowanie innych, korzystne znajomości, spotkanie idealnego partnera
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Horoskop

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby