Lew

Lew - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaLew jest bardzo spontaniczny, ekspresyjny, kreatywny i twórczy. Potrzebuje wyróżnić się z tłumu, błyszczeć, być punktem odniesienia dla innych. Czasami postępuje w sposób bardzo widowiskowy, jest hałaśliwy, ma umiejętność dramatyzowania. Życie bowiem dla niego to teatr, w którym on jest głównym aktorem. Dba o swój wizerunek. Potrafi skupić na sobie uwagę, bo zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania. Bywa absorbujący, potrzebuje zainteresowania nim i komplementów. Lew nie lubi czuć się ograniczanym w niczym, nie lubi dyscypliny, nie ceni punktualności. Chce mieć wokół siebie podziwiających go ludzi. Jest prostolinijny, szczery, wspaniałomyślny, czasami nazbyt ufny.


Horoskop tygodniowy od 26 lutego do 3 marca


Ogólna energia tygodnia:

Będziesz pewna siebie, niezależna, przedsiębiorcza. Uświadomisz sobie swoje potrzeby i zechcesz je realizować. Przepełniać Cię będzie energia do działania, chęć sprawdzenia się – i wydaje się, że Wszechświat pozwoli Ci na to. Nie wahaj się, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Cokolwiek zechcesz osiągnąć, uda Ci się. Może nawet pociągniesz za sobą innych. Możliwe również, że to będzie dla Ciebie tydzień zdominowany przez jakąś władczą, atrakcyjną i pełną temperamentu kobietę – kogoś, kto może odegrać w Twoim życiu większą rolę.


Rada:

Zadbaj o siebie, spraw sobie przyjemność, korzystaj z życia. Bądź piękna, kobieca, atrakcyjna, dbaj o siebie i swoje spełnienie – z pewnością poprawi Ci to humor. Ceń siebie i swój czas. Bierz sobie z życia to, czego chcesz. Nie zapomnij o kontakcie z przyrodą.


Ostrzeżenie:

Pozycja społeczna i szacunek nie są dane raz na zawsze a cały czas trzeba udowadniać, że się na nie zasługuje. Zastanów się czy uniesiesz konsekwencje złamania danych kiedyś komuś uroczystych obietnic lub przysiąg.


Szansa na:

związek, zakochanie się, zbliżenie się do kogoś, intymną sytuację, doświadczenie zjednoczenia, namiętność, pokonanie sprzeczności, podążanie za głosem serca, nowy początek, co najmniej dwie możliwości
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Horoskop

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby