Panna

Panna - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaPanna ma potrzebę porządkowania rzeczywistości i wprowadzania ładu wokół siebie. Stara się, żeby jej życie było jak najbardziej uregulowane i przewidywalne. Panna jest bardzo krytyczna – i wobec siebie, i wobec świata. Potrafi znaleźć wady tam, gdzie inni ich nie widzą. Chce bowiem, żeby wszystko, co jej dotyczy, było jak najbardziej doskonałe, perfekcyjne i dobrze zorganizowane. Dba o szczegóły, przestrzega regulaminów i procedur. Z reguły nie jest wszechstronna, bowiem jej umiłowanie szczegółu sprawia, że staje się specjalistką w jednej, określonej dziedzinie. Panna jest bardzo pracowita, najpierw skupia się na swoich powinnościach a dopiero później na przyjemnościach. Nie lubi zmian.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu zechcesz zagłębić się w swoje stany emocjonalne, uczucia, potrzeby. Uważaj jednak, żeby to nie stało się niepotrzebnym roztrząsaniem przeszłości albo wręcz życiem przeszłością. Możesz bowiem przegapić nowe szanse, które świat Ci podsunie. Z pewnością potrzebujesz oderwać się od codziennej aktywności – może po to, żeby medytować, może rozmyślać, może pomarzyć a może dlatego, że zwyczajnie będzie Ci brakować motywacji. Jednak świat ma dla Ciebie wiele dobrego – zechciej to zauważyć.


Rada:

Bądź piękna, atrakcyjna, przedsiębiorcza, nie bój się ryzyka. Pokaż, że jesteś pewna siebie i swoich umiejętności, że znasz swoją wartość. Inni w to uwierzą, bo „jak Cię widzą, tak Cię piszą”! Realizuj swoje plany, bo teraz jest dobry na to czas.


Ostrzeżenie:

Zdobywanie pozycji poprzez nieuczciwość, stronniczość, łamanie norm i zasad to gra tylko na krótką metę. Nie da się zbudować życia na kłamstwie. Nie oszukuj i nie pozwól również, żeby to Ciebie oszukano. Gdy jesteś niesłusznie oskarżona, obecnie nie uda Ci się oczyścić. Przeczekaj, zbierz argumenty.


Szansa na:

spotkanie mężczyzny dojrzałego, uczuciowego, wrażliwego i opiekuńczego, dyplomatyczne załatwienie swoich spraw, uporządkowanie spraw uczuciowych, spotkanie mądrego doradcy
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Horoskop

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby