Panna

Panna - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaPanna ma potrzebę porządkowania rzeczywistości i wprowadzania ładu wokół siebie. Stara się, żeby jej życie było jak najbardziej uregulowane i przewidywalne. Panna jest bardzo krytyczna – i wobec siebie, i wobec świata. Potrafi znaleźć wady tam, gdzie inni ich nie widzą. Chce bowiem, żeby wszystko, co jej dotyczy, było jak najbardziej doskonałe, perfekcyjne i dobrze zorganizowane. Dba o szczegóły, przestrzega regulaminów i procedur. Z reguły nie jest wszechstronna, bowiem jej umiłowanie szczegółu sprawia, że staje się specjalistką w jednej, określonej dziedzinie. Panna jest bardzo pracowita, najpierw skupia się na swoich powinnościach a dopiero później na przyjemnościach. Nie lubi zmian.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu z powodzeniem i bez problemu dasz sobie radę ze wszystkim. Udowodnisz swoją wartość i sobie, i innym. Poczujesz przypływ sił witalnych, odnajdziesz w sobie odwagę, przedsiębiorczość i gotowość do podjęcia się czegoś, co wcześniej wydawało się ponad Twoje siły lub możliwości. Będziesz mieć świadomość swojej sytuacji i będziesz nad nią panować. Nie wszystkim to spodoba się, jednak będą musieli dostosować się do Ciebie. W tym tygodniu aprobata otoczenia nie będzie Ci potrzebna. Zauważysz bowiem, że masz przecież lepszą pozycję.


Rada:

Bądź kreatorką swojego życia. Nie bój się zmian, nie bój się działać, nie bój się postawić na swoim. Swoje pomysły realizuj z pasją i pełnym zaangażowaniem. Pokaż, że umiesz, że potrafisz, że poradzisz sobie ze wszystkim. Przynajmniej postanów kiedy zaczniesz to robić.


Ostrzeżenie:

Tracisz szanse na poprawę swojej sytuacji finansowej. Czasami lepiej zarobić mniej, ale zarobić, niż wiecznie czekać na wielkie pieniądze. Ponadto czasami, żeby zarobić, trzeba najpierw zrobić coś bezinteresownie. Czekanie aż ktoś coś Ci da zwykle kończy się tylko czekaniem.


Szansa na:

ukrycie swoich intencji i działań, zatarcie śladów, bycie niezauważoną, uniknięcie szczerej rozmowy, uniknięcie zobowiązań, wykazanie się przezornością i ostrożnością
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Horoskop

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby