Rak

Rak - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaRak to domator, dla którego najważniejsza jest rodzina i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Rak jest opiekuńczy, odpowiedzialny, empatyczny i godny zaufania. Dba o ludzi, na których mu zależy i stara się zaspokajać ich wszystkie potrzeby. Bywa nadopiekuńczy, może widzieć zagrożenia dla rodziny tam, gdzie ich faktycznie nie ma. Dzieli bowiem ludzi na swoich i obcych. Ważna jest dla niego tradycja, lubi gromadzić pamiątki i wracać do przeszłości. Jego bogata wyobraźnia i potrzeba bezpieczeństwa, której często nie da się do końca zaspokoić, sprawiają, że czasami obawia się przyszłości, bywa pesymistą. Doskonała pamięć, często wręcz fotograficzna, powoduje, że Rak jest pamiętliwy, krzywdy wybacza, ale nie zapomina.


Horoskop tygodniowy od 10 do 16 czerwca


Ogólna energia tygodnia:

Dobry tydzień na poprawę swojej sytuacji materialnej – czy to będzie nowa praca, nowe przedsięwzięcie, czy nowy projekt. Będziesz nastawiona na uzyskiwanie konkretów metodami sprawdzonymi, bez żadnego ryzyka. Będziesz chciała być pracowita, konsekwentna i odpowiedzialna. Niewykluczone przyznanie stypendium, zapomogi, dofinansowania – jeżeli starasz się o nie. Bardzo możliwe otrzymanie jakiś wartościowych prezentów lub drobna wygrana w gry losowe. Jednak konkretne korzyści uzyskasz jedynie z własnej pracy.


Rada:

Uwolnij się od tego, co Cię ogranicza, co hamuje Twój potencjał. Zburz to, co się chwieje. Czasami lepiej zacząć od początku, niż starać się w nieskończoność ratować to, co samo chce się rozpaść – czy to będzie związek, znajomość, praca, czy biznes.


Ostrzeżenie:

Podejmowanie rywalizacji, walka o coś lub przeciwko czemuś bez własnego przeświadczenia, że warto to robić a przede wszystkim bez własnego przygotowania prowadzi zwykle jedynie do konfliktów. Czasami lepiej schować swoje ambicje głęboko i poczekać na lepszy czas.


Szansa na:

utrzymanie pozycji, obronę osiągnięć lub swoich priorytetów, uniknięcie kolejnych ciosów, wytrwanie pomimo przeciwności, przeczekanie zagrożenia
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Horoskop

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby