Rak

Rak - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaRak to domator, dla którego najważniejsza jest rodzina i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Rak jest opiekuńczy, odpowiedzialny, empatyczny i godny zaufania. Dba o ludzi, na których mu zależy i stara się zaspokajać ich wszystkie potrzeby. Bywa nadopiekuńczy, może widzieć zagrożenia dla rodziny tam, gdzie ich faktycznie nie ma. Dzieli bowiem ludzi na swoich i obcych. Ważna jest dla niego tradycja, lubi gromadzić pamiątki i wracać do przeszłości. Jego bogata wyobraźnia i potrzeba bezpieczeństwa, której często nie da się do końca zaspokoić, sprawiają, że czasami obawia się przyszłości, bywa pesymistą. Doskonała pamięć, często wręcz fotograficzna, powoduje, że Rak jest pamiętliwy, krzywdy wybacza, ale nie zapomina.


Horoskop tygodniowy od 26 lutego do 3 marca


Ogólna energia tygodnia:

Tydzień zatrzymania, zawieszenia w aktualnym biegu Twoich spraw. Niczego nie da się przyspieszyć, popchnąć, niczemu nie da się nadać nowego kierunku. Brak rozstrzygnięć w nadchodzącym tygodniu i niezależny od Ciebie przymus czekania będą dla Ciebie czasem analizowania swojego postępowania i okoliczności zewnętrznych. Wyciągniesz jakieś wnioski, zauważysz coś, czego do tej pory nie widziałaś. Uświadomisz sobie, że czasami opóźnienia są zbawienne, bo pozwalają uniknąć pomyłek.


Rada:

Słuchaj swojej intuicji, ufaj pierwszemu wrażeniu, staraj się odróżnić prawdę od jej iluzji, nie pozwól się zwodzić cudzym obietnicom. Jeżeli potrzebujesz czasu na przemyślenia, daj go sobie. Nie pozwól jednak, żeby ograniczały się lęki i obawy. Z drugiej strony nie uciekaj w świat marzeń na zbyt długo. Realne życie czeka.


Ostrzeżenie:

Nadmierne ryzyko, unikanie zmierzenia się z prawdą, działanie pod wpływem silnych emocji sprawią, że rozpadnie się to, na czym Ci najbardziej zależało. Twój brak zgody na nadchodzące zmiany nie sprawi, że będzie tak, jak chcesz. Lepiej więc przygotować się do nich.


Szansa na:

dobrą pracę, korzystne propozycje, korzystne transakcje i inwestycje, dobre wiadomości dotyczące finansów i zabezpieczenia materialnego, początek realizacji korzystnych projektów, poprawę jakości życia, zarobienie na hobby
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Horoskop

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby