Rak

Rak - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaRak to domator, dla którego najważniejsza jest rodzina i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Rak jest opiekuńczy, odpowiedzialny, empatyczny i godny zaufania. Dba o ludzi, na których mu zależy i stara się zaspokajać ich wszystkie potrzeby. Bywa nadopiekuńczy, może widzieć zagrożenia dla rodziny tam, gdzie ich faktycznie nie ma. Dzieli bowiem ludzi na swoich i obcych. Ważna jest dla niego tradycja, lubi gromadzić pamiątki i wracać do przeszłości. Jego bogata wyobraźnia i potrzeba bezpieczeństwa, której często nie da się do końca zaspokoić, sprawiają, że czasami obawia się przyszłości, bywa pesymistą. Doskonała pamięć, często wręcz fotograficzna, powoduje, że Rak jest pamiętliwy, krzywdy wybacza, ale nie zapomina.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

Świetny tydzień na spełnianie swoich zamierzeń i planów. Energia i entuzjazm będą wręcz tryskać z Ciebie. Będziesz mieć przeświadczenie o tkwiącej w Tobie wewnętrznej mocy dającej Ci jasność myśli, siłę przebicia i determinację osiągnięcia sukcesu w każdej sferze życia. Jednocześnie dane Ci będzie zrozumieć to, co do tej pory umykało Twojemu zrozumieniu. Może to będą nowe informacje, może doznasz swego rodzaju oświecenia. Uświadomisz więc sobie prawdę o czymś lub ona ukaże Ci się sama. Dobry tydzień, żeby zaistnieć, pokazać się na szerszym polu. 


Rada:

Bądź kreatorką swojego życia. Nie bój się zmian, nie bój się działać, nie bój się postawić na swoim. Swoje pomysły realizuj z pasją i pełnym zaangażowaniem. Pokaż, że umiesz, że potrafisz, że poradzisz sobie ze wszystkim. Przynajmniej postanów kiedy zaczniesz to robić.


Ostrzeżenie:

Powierzchowność w traktowaniu spraw, lenistwo, próżność, ekstrawagancja, niewierność obrócą się przeciwko Tobie. Uważaj, żeby lekkomyślnie nie popsuć czegoś, co trudno będzie potem naprawić. Unikaj władczych i skoncentrowanych na sobie kobiet.


Szansa na:

świętowanie, cieszenie się własnym sukcesem w gronie innych ludzi, ciekawe spotkania, udaną zabawę, flirt, obiecującą randkę, powiększenie rodziny, udaną imprezę, koniec wszelkich trosk, początek przyjemnej fazy życia
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Horoskop

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Ryby - horoskop dla Ryb - wróżka Ksymena

Ryby