Ryby

Ryby - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaRyby są subtelne, wrażliwe i delikatne, mają wielką wyobraźnię. Wszystko odbierają znacznie intensywniej niż inni ludzie – kolory są żywsze a uczucia gorętsze. Świat chcą widzieć znacznie lepszym, niż on jest. Często sytuacjom czy ludziom przypisują cechy, których te sytuacje czy ci ludzie nie mają. Są bardzo serdeczne, opiekuńcze i ufne. Potrafią zrezygnować z siebie i poświęcić się dla ludzi, sprawy czy idei. Bywają nieśmiałe i niepewne siebie. Nie potrafią walczyć o swoje, bywają nieodporne na trudy życia. Ryby chętnie żyją w marzeniach a w rzeczywistości mogą się gubić. To uduchowieni artyści mający łatwy dostęp do swojej podświadomości i intuicji, kierujący się w życiu wyobraźnią, uczuciami i przeczuciami.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 października


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu ważna stanie się dla Ciebie równowaga w dawaniu i braniu, pilnowanie tego, żeby rewanżować się za to, co otrzymałaś.  Będziesz starała się nie brać od kogoś w nadmiarze – pomocy, czasu, zaangażowania, wiedzy. Jednocześnie poczujesz potrzebę pokazania własnej hojności i przypuszczalnie tym przyciągniesz do siebie ludzi, którzy potrzebują np. pożyczki, rady lub wsparcia. Bardzo możliwe również, że w tym tygodniu wróci do Ciebie nagroda za Twoją wcześniejszą hojność lub tylko zwrot z dobrych inwestycji.


Rada:

Bądź przygotowana na nieprzyjemne informacje, na niechciane przez Ciebie wiadomości. Nie bierz wszystkiego do siebie i nie podchodź do nich emocjonalnie, nawet gdy będą dotyczyły uczuć i relacji. Zawsze lepiej wiedzieć, niż łudzić się.


Ostrzeżenie:

Zmiany teraz nie są dla Ciebie korzystne. Sytuacja i okoliczności zewnętrzne do nich nie dojrzały a i Ty sama nie jesteś gotowa. Ucieczka nie jest rozwiązaniem, bo zabierzesz ze sobą te same nierozwiązane problemy.


Szansa na:

sukces osiągnięty rzetelną pracą, dobre perspektywy zawodowe i i finansowe, pięcie się w hierarchii zawodowej, dochodowe inwestycje, stabilizację i bezpieczeństwo materialne, podróż w interesach, zyskanie zaufania i szacunku, podróż
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Horoskop