Ryby

Ryby - horoskop - wróżka Ksymena - darmowa wróżba - darmowe wróżby
Ksymena - wróżka, numerolog, Wielki Mistrz Reiki

by wróżka KsymenaRyby są subtelne, wrażliwe i delikatne, mają wielką wyobraźnię. Wszystko odbierają znacznie intensywniej niż inni ludzie – kolory są żywsze a uczucia gorętsze. Świat chcą widzieć znacznie lepszym, niż on jest. Często sytuacjom czy ludziom przypisują cechy, których te sytuacje czy ci ludzie nie mają. Są bardzo serdeczne, opiekuńcze i ufne. Potrafią zrezygnować z siebie i poświęcić się dla ludzi, sprawy czy idei. Bywają nieśmiałe i niepewne siebie. Nie potrafią walczyć o swoje, bywają nieodporne na trudy życia. Ryby chętnie żyją w marzeniach a w rzeczywistości mogą się gubić. To uduchowieni artyści mający łatwy dostęp do swojej podświadomości i intuicji, kierujący się w życiu wyobraźnią, uczuciami i przeczuciami.


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia


Ogólna energia tygodnia:

W tym tygodniu wiele może się zacząć. Obudzi się bowiem w Tobie pragnienie doświadczenia tego, czego jeszcze nie doświadczyłaś – czy to będzie związek lub tylko przygoda z kimś, kto jest zupełnie różny od Twoich dotychczasowych partnerów, czy spontaniczny i nieplanowany wyjazd lub skok na bungee. Będziesz miała przeświadczenie, że wystarczy zacząć a reszta zrobi się sama. Ewentualnie, że liczy się samo działanie a nie jego efekty. Porzucisz rutynę, będziesz beztroska, nie będziesz miała oczekiwań. Będziesz tylko chciała doświadczać.


Rada:

Pamiętaj jak ważne w życiu są uczucia. Zaryzykuj i wyznaj to, co czujesz. Nie przegap zbliżającej się nowej miłości. Staraj się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi. Bądź romantyczna, kreatywna i twórcza.


Ostrzeżenie:

Nie szalej teraz, nie wydawaj za dużo, bo nie masz nieskończonych zasobów. Licz pieniądze, zabezpiecz dom przed włamaniem. Nie zamykaj domowników w tzw. „złotej klatce” swojej nadopiekuńczości. Dbaj o wspólnotę nie tylko materialną, ale też uczuciową.


Szansa na:

udowodnienie swoich racji, udowodnienie swojej przydatności, pokazanie zaangażowania, zaistnienie w środowisku, pokonanie konkurentów, wygranie potyczki, otwarcie drogi do sukcesu, nieoczekiwaną zmianę miejsc, pokonanie własnych ograniczeń
Sprawdź inne horoskopy:

Baran - horoskop dla Barana - wróżka Ksymena

Baran

Byk - horoskop dla Byka - wróżka Ksymena

Byk

Bliźnięta - horoskop dla Bliźniąt - wróżka Ksymena

Bliźnięta

Rak - horoskop dla Raka - wróżka Ksymena

Rak

Lew - horoskop dla Lwa - wróżka Ksymena

Lew

Panna - horoskop dla Panny - wróżka Ksymena

Panna

Waga - horoskop dla Wagi - wróżka Ksymena

Waga

Skorpion - horoskop dla Skorpiona - wróżka Ksymena

Skorpion

Strzelec - horoskop dla Strzelca - wróżka Ksymena

Strzelec

Koziorożec - horoskop dla Koziorożca - wróżka Ksymena

Koziorożec

Wodnok - horoskop dla Wodnika - wróżka Ksymena

Wodnik

Horoskop